news zespół twórczość fanklub forum
Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Online
Na stronie: 64
Zalogowani: 0

.:: Trzeci singiel i garść ciekawostek ::.

Informacja:

» Sonic Seducer, Jenna Jack Sevastyanova, Leon, Wahnsinn

Nie dalej jak trzy dni temu pisaliśmy, że nie spodziewamy się kolejnego singla Rammstein przed wydaniem płyty, a tu nagle okazuje się, że może jednak być inaczej. Wszystko za sprawą dziewczyny Richarda - Jenny Jack Sevastyanovej, która w relacji na żywo na Instagramie podała kilka ciekawostek dotyczących planów zespołu.

Najbardziej interesującą jest pogłoska, że jeszcze przed lub równo z wydaniem albumu możemy ujrzeć kolejny teledysk, a konkretnie ten kręcony w Kapsztadzie (Republika Południowej Afryki). Jeśli wierzyć wcześniejszym informacjom, to mowa tu o "Ausländer" w reżyserii Jörna Heitmanna. Czy okaże się to prawdą przekonamy się już niebawem.

Partnerka gitarzysty zdradziła też, że wciąż trwają próby koncertowe i setlista się jeszcze nie utrwaliła. Za to sama scena jest w pewnym sensie dwupoziomowa i poziomy te mają się zmieniać podczas występu.

Dodała też, że Richard ma w planach nakręcenie filmu o sobie i Tillu.

 

Nie są to jedyne wieści, którymi chcemy się dziś z Wami podzielić. Majowe wydanie niemieckiego magazynu Sonic Seducer zawiera krótki, acz treściwy artykuł o najbliższej przyszłości zespołu. Wypunktowaliśmy dla Was najważniejsze fakty:

- produkcją albumu nie zajmował się Jacob Hellner jak przy wcześniejszych albumach, tylko Olsen Involtini, który odpowiedzialny jest za ostatni album Emigrate, podobno Richard też ma małą rolę w produkcji nadchodządzego krążka.

- Richard zapowiadał w wywiadach przy promocji Emigrate, że Rammstein nie chce być postrzegany tylko przez pryzmat bombastycznego dźwięku na żywo i naładowanego pirotechniką show, ale też przez utwory mówiące same za siebie. To pozwala na uzasadnione spekulacje, że na nowym albumie Rammstein skupi się na utworach, aby były mniej mocne i zawierały więcej elektroniki

- za pisanie tekstów i produkcję Richard jest tym razem znacznie bardziej odpowiedzialny niż przy poprzednich albumach.

- faktem jest, że na płycie pojawi się 11 utworów - zresztą jak na każdej poprzedniej. Prawodopodobnie jednak w studiu zarejestrowano ich aż 16. Nie wiadomo jednak, czy wszystkie zostały dopracowane tak, aby znaleźć się na singlach lub wydaniu specjalnym. 

- wcześniej Rammstein wspominał o 30 utworach, możliwe więc, że niektóre kawałki zostały odłożone na bok i zostaną wykorzystane przy następnym albumie, tak jak to miało miejsce przy Rosenrot, który został wydany krótko po Reise Reise.

- wobec powyższego można mieć nadzieję, że wbrew temu, co Richard sugerował latami w wywiadach, nie będzie to ostatni album Rammstein.

.:: 06.05.2019 22:00:14 by Cohonez ::.
Wkrótce
Coming Soon
62 dni!
Newsy
Skocz Do
Co sądzisz o nowej płycie Rammstein? (max 3 odpowiedzi)
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria