news zespół twórczość fanklub forum
Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Online
Na stronie: 68
Zalogowani: 2

.:: Kolejne single Rammstein ::.

W tydzień po premierze singla "Radio" i na dwa tygodnie przed premierą siódmego albumu Rammstein postanowiliśmy zaktualizować informacje na temat kolejnych wydawnictw z obozu Berlińczyków.

Na pierwszy ogień idzie "Radio". Jak się okazuje bowiem singiel ów dostępny jest tylko w wersji cyfrowej i nic nie wskazuje na to, by zespół planował wydać go w formie fizycznej. Powstała nawet petycja z prośbą o zmianę decyzji zespołu, którą możecie zobaczyć i podpisać w "powiązanych". Warto dodać, że w tydzień po premierze "Radio" daje sobie radę bardzo dobrze - ma prawie 22 miliony odtworzeń na YouTube oraz niemal 4 miliony odtworzeń na Spotify. A jak podaje fanpage Offizielle Deutsche Charts najnowszy numer Rammstein zajmuje czwarte miejsce na ich liście przebojów, podczas gdy "Deutschland" umacnia się na miejscu drugim.

AKTUALIZACJA 04.05: na "Radio" można głosować na Liście Przebojów Trójki. Link znajdziecie w "powiązanych".

Teledysk do której piosenki zostanie wydany w następnej kolejności? Nie mamy żadnych oficjalnych informacji na ten temat, odnosimy jednak wrażenie, że będzie nim obraz wyreżyserowany przez Jonasa Åkerlunda. Teledysk, do którego zdjęcia udostępniono już na początku roku (zawierający m.in dewocjonalia i role osób duchownych) nosi jak się okazuje tytuł "Zeig Dich" ("Ukaż się"). Potwierdziło się to podczas wywiadu jaki portal Volksstimme przeprowadził z aktorką Pią Hemstedt:

"W nowym klipie Rammstein "Zeig dich" wcielam się w zakonnicę. Praca przy kręceniu była relaksująca i ekscytująca jednocześnie. Czułam się jak na koncercie na żywo. Ja jako zakonnica siedząca w pierwszym rzędzie berlińskiego kościoła i Rammstein dawał przede mną koncert. Rammstein jest znany z kontrowersyjnych scen, to motto zostało w stu procentach zrealizowane."

Jeśli jesteście ciekawi o czym opowiada utwór, to zajrzyjcie do "powiązanych" - znajdziecie tam oficjalny tekst utworu oraz nasze tłumaczenie na język polski.

 

W jednym z poprzednich newsów wspominaliśmy o innym teledysku Jörna Heitmana, a konkretnie tym, który został nagrany w Republice Południowej Afryki. W dalszym ciągu nie wiemy o nim nic więcej, jednak nazywać się będzie najprawdopodobniej "Ausländer." ("Obcokrajowcy"). Tytuł zdaje się dobrze pasować do scenerii Kapsztadu, gdzie powstały zdjęcia do klipu.

 

Pisaliśmy też niedawno o tym, że zdjęcia do piątego klipu również zostały nakręcone i na razie jest to jedyna informacja na jego temat. Udało nam się jednak dowiedzieć pewnej ciekawej rzeczy - otóż cztery utwory z nowej płyty otrzymały oznaczenie ISWCs (International Standard Musical Work Code): "Deutschland", "Zeig Dich", "Ausländer" i "Hallomann". Mimo braku "Radio" wśród nich jest to silna poszlaka wskazująca na to jakich singli należy oczekiwać, zatem "Hallomann" ("Prezenter") to najprawdopodobniej piąty i jak dotąd ostatni z teledysków promujących nadchodzącą płytę.

 

Nie sądzimy, żeby jakikolwiek nowy teledysk można było zobaczyć przed premierą albumu, dlatego pozostaje nam cierpliwie czekać na kolejne wieści. Jako ciekawostkę w ramach epilogu dodajmy, że Specter (reżyser "Deutschland") przyznał na swoim profilu na Instagramie, że jest w trakcie negocjacji na temat nakręcenia dwóch teledysków Rammstein. Czy chodzi tu o kolejne obrazy dla siódmego albumu, czy też Berlińczycy faktycznie myślą już o ósmej płycie (a według Tilla są na nią gotowi) - dowiemy się we właściwym czasie.

.:: 03.05.2019 21:18:52 by Cohonez ::.
.:: Komentarze ::.
Wkrótce
Coming Soon
62 dni!
Newsy
Skocz Do
Co sądzisz o nowej płycie Rammstein? (max 3 odpowiedzi)
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria