news zespół twórczość fanklub forum
Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Online
Na stronie: 74
Zalogowani: 2

.:: Radio - singiel i teledysk ::.

Przecieki sprzed paru tygodni traktujące o kolejnym teledysku Rammstein mającym pojawić się jeszcze w kwietniu okazały się być prawdziwe.

Już pojutrze bowiem, w piątek 26 kwietnia (o godzinie 11:00) światło dzienne ujrzy drugi teledysk promujący siódmy album Niemców - utwór zatytułowany "Radio".

W "powiązanych" możecie zobaczyć aż cztery krótkie zapowiedzi teledysku, który jak się okazuje jest czarno-biały i zdaje się być - zarówno wizualnie jak i muzycznie - nawiązaniem do twórczości zespołu Kraftwerk. Nie znamy jak dotąd nazwiska reżysera.

W powiązanych znajdziecie również oficjalny fragment ścieżki gitarowej utworu oraz - jako ciekawostka - fragment "Radio" wykonywany dwa lata temu podczas wspólnej próby członków Rammstein z perkusistą Red Hot Chilli Peppers - Chadem Smithem.

AKTUALIZACJA:

Rammstein wymyślił niezwykłą akcję w Berlinie, związaną z wydaniem drugiego singla z nowego albumu.
Dzisiaj, dokładnie o 20:55, nowa piosenka Rammstein zadebiutuje w radioeins.

Wideo zostanie wyemitowane na ścianie w berlińskim Mitte, również dokładnie o 20:55 na rogu ulicy Torstraße / Prenzlauer Allee i będzie wyświetlane bez dźwięku, w całkowitej ciszy. Każdy, kto nie tylko chce zobaczyć klip, ale także chce usłyszeć piosenkę, musi zabrać ze sobą radio.

Jeśli jednak nie macie planów, by odwiedzić Berlin, a nie możecie doczekać się oficjalnej premiery "Radio", to już dziś o 21:00 na antenie Antyradia będziecie mogli ów utwór usłyszeć.

.:: 24.04.2019 22:18:55 by Cohonez ::.
.:: Komentarze ::.
Wkrótce
Coming Soon
62 dni!
Newsy
Skocz Do
Co sądzisz o nowej płycie Rammstein? (max 3 odpowiedzi)
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria