news zespół twórczość fanklub forum
Wkrótce
Coming Soon
93 dni!
Newsy
Skocz Do
Co sądzisz o teledysku Deutschland? (max 3 odpowiedzi)
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

.:: Rzecz o Tribute-Bandach. Wywiad z Völkerball i coś ponadto ::.

W przerwie między singlami Rammstein mamy dla Was kolejny ekskluzywny materiał

Dzięki uprzejmości Gegenwind Polska udało nam się przeprowadzić wywiad z wokalistą i perkusistą tribute-bandu Rammstein o nazwie Völkerball.

Zdajemy sobie doskonale sprawę, że tribute/coverbandy nie cieszą się specjalną popularnością w Polsce, a niektórzy zarzucają takim projektom wręcz żerowanie na marce zespołu. Jak się jednak okazuje po wizycie "od kuchni" - przynajmniej jeśli o Rammstein i ich tribute-bandy chodzi mowa jest tylko i wyłącznie o obupólnej korzyści. I to nie tylko finansowej.

René i Dirk, bo tak nazywali się nasi rozmówcy to bardzo mili i wylewni ludzie. Dzięki nim dowiedzieliśmy się między innymi, że:

- Rammstein uważa tribute-bandy za swoich "proroków" - występują bowiem w miejscach, do których Rammstein nie da rady już wrócić, co z kolei sprawia, że zarówno projektom tibute'owym, jak i Rammstein przybywa fanów,

- zespoły takie jak Völkerball, Stahlzeit, czy Feuerengel bardzo cenią sobie możliwość grania dłuższego show i z utworami, których Rammstein dawno, rzadko lub nigdy nie grał; na koncercie w Jenie mogliśmy widzieć m.in. Der Meister, Herzeleid czy Spiel mit Mir,

- jeśli chcecie coverować Rammstein na żywo, to wiedzcie, że nie wolno Wam wykonywać: Das Modell, Stripped i Tier.

Po szczegóły, takie jak na przykład opinia o "Deutschland", genezę projektu, setlistę i wiele innych "smaczków" zapaszamy pod linki w "Informacjach" oraz "Powiązanych".

.:: 14.04.2019 23:45:09 by Cohonez ::.
.:: Komentarze ::.
Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Online
Na stronie: 69
Zalogowani: 2