news zespół twórczość fanklub forum
Wkrótce
Coming Soon
93 dni!
Newsy
Skocz Do
Co sądzisz o teledysku Deutschland? (max 3 odpowiedzi)
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

.:: Premiera "Achtung Wir Kommen!" ::.

W oczekiwaniu na nowy materiał Rammstein dziś niespodziewanie dowiedzieliśmy się o kolejnej premierze związanej z zespołem.

Po wielu latach zmagań w końcu będziemy mogli zobaczyć film dokumentalny "Achtung! Wir Kommen.". Jest to materiał poświęcony niemieckim zespołom rockowym z przełomu lat 80. i 90. - mogliście widzieć już jego fragmenty zatytułowane "flüstern & SCHREIEN 1988/1994". Rzeczonymi zespołami są m.in. The Inchabokatables, In Extremo, Feeling B oraz oczywiście Rammstein.

Reżyser filmu, Karl C. Hardt przez lata pracował nad różnymi wersjami montażowymi całości - zmagając się m.in z poprzednim managerem Rammstein - i jeśli wierzyć zapowiedzi na oficjalnej stronie filmu (link po lewej), już 26 marca będziemy mogli zobaczyć efekt jego prac, zwłaszcza, że zawierać ma nigdy nie pokazywane sceny z początków działalności Rammstein (w tym z koncertów)

Film zadebiutować ma od razu w internecie (strona w linku po lewej), na początku w wersji niemieckiej, ale m.in wersje angielska i polska są już w przygotowaniu.

Spragnionych nowości zapraszamy do powiązanych. Tam bowiem znajdziecie nowe zdjęcie z nadchodzącego teledysku - udostępnione przez serwis Tagesspiegel oraz nowe zdjęcie z sesji udostępnione już przez sam zespół.

.:: 22.03.2019 18:55:28 by Cohonez ::.
.:: Komentarze ::.
Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Online
Na stronie: 65
Zalogowani: 2