news zespół twórczość fanklub forum
Wkrótce
Coming Soon
64 dni!
Newsy
Skocz Do
Co sądzisz o nowej płycie Rammstein? (max 3 odpowiedzi)
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

.:: Siódmy album Rammstein opóźniony ::.

Informacja:

» Jackdaw, źródła własne

Na mniej więcej miesiąc przed premierą siódmego albumu Rammstein docierają do nas nieoficjalnie dosyć intrygujące wieści. Zapowiedziany przez Richarda na kwiecień następca „Liebe ist für alle da” zostanie prawdopodobnie wydany w drugiej połowie maja – tak przynajmniej twierdzą osoby z bliskiego otoczenia zespołu oraz pracownicy wytwórni. Ci drudzy są podobno mocno zaskoczeni tym faktem – członkowie Rammstein postanowili bowiem zrobić sobie urlop (tydzień temu facebookowy profil zespołu udostępnił zdjęcie Paula i Schneidera na plaży w RPA) i nie podali jakoby żadnych wytycznych w sprawie promocji albumu.

Nie tylko Paul i Schneider podróżują – 25 marca w Nowym Jorku ma odbyć się wieczorek poetycki Tilla, zaś 29 marca – w ramach tak zwanej podróży muzycznej - zadebiutować ma album „Into the Black” zespołu Aesthetic Perfection. Wspominamy o nim, ponieważ na pierwszym singlu promującym ową płytę pojawił się gościnnie Richard. Kawałek ma tytuł „Gods and Gold” i niebawem powinniśmy go usłyszeć.

Wracając zaś do tematu albumu Rammstein, to sytuacja jest naprawdę frapująca. O ile dziesięć lat temu na analogicznym etapie znaliśmy już tytuły utworów i oficjalne daty premier, tak tutaj panuje absolutna cisza i nie ma żadnych przecieków – można tylko z przybliżeniem określić, że singiel zadebiutuje na około miesiąc przed płytą – reszta to wróżenie z fusów.

Udało nam się jednak dowiedzieć, że album jest ukończony i gotowy do wydania. Nagła decyzja zespołu powoduje, że start jego promocji został przesunięty na bliżej nieokreślony termin. Co może być przyczyną tego stanu rzeczy? Według mocno zakulisowych spekulacji chodzić może o teledysk do pierwszego singla, a jest nim jeden z wymienionych poniżej:

Teledysk 1: przedstawiający motywy sakralne (dewocjonalia, zakonnice, mnisi) prawdopodobnie zestawione z jakąś formą erotyki - reżyserem jest Jonas Åkerlund;

Teledysk 2: osadzona na początku XX wieku fabuła z wątkiem kobiety walczącej o swoje prawa - reżyserem jest Jörn Heitmann;

Teledysk 3: (równie dobrze może być to część Teledysku 2) sceny ukazujące czołg, opuszczone zabudowania i więzienie - reżyser o pseudonimie Specter Berlin;

Na potwierdzenie spekulacji przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Na osłodę warto przypomnieć, że 14 kwietnia pojawić ma się ścieżka dźwiękowa przedstawienia „Hansel und Gretyl” autorstwa projektu Lindemann. Miejmy nadzieję, że to nie ulegnie zmianie.

.:: 09.03.2019 15:54:56 by Cohonez ::.
.:: Komentarze ::.
Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Online
Na stronie: 38
Zalogowani: 3