news zespół twórczość fanklub forum
Wkrótce
Coming Soon
93 dni!
Newsy
Skocz Do
Co sądzisz o teledysku Deutschland? (max 3 odpowiedzi)
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

.:: Powrót Åkerlunda! ::.

Powiązane:

» Zdjęcia z planu teledysku

Informacja:

» News na RammsteinWorld

Cóż za zwrot akcji!

Wbrew oczekiwaniom/nadziei/rozczarowaniom wygląda na to, że Philipp Stölzl (reżyser teledysków do "Du hast", "Engel", niewydanego "Das Modell", "Stripped" i "Du riechst so gut'98") nie będzie twórcą jednego z klipów promocyjnych nieznanego wciąż z nazwy albumu Rammstein. Takowym będzie za to pewien znany nam szwedzki reżyser.

Jonas Åkerlund (bo o nim mowa) odpowiedzialny jest za realizację teledysków do "Mann Gegen Mann", "Pussy", "Ich tu Dir Weh", "Mein Land" oraz koncertowego DVD zespołu "Paris".
Åkerlund, mimo dosyć napiętego grafiku (realizacja "Polar" z Madsem Mikkelsenem i Vanessą Hudgens dla Netflixa, promocja dobrze przyjętego przez krytykę i publiczność obrazu "Lords of Chaos", który traktuje o norweskiej scenie black metalowej z początku lat 90.), znalazł czas i zajął się przygotowaniem nowego klipu promocyjnego dla niemieckiej grupy - a wszystko to wiemy dzięki opublikowanemu na oficjalnym profilu Instagramowym Rammstein zdjęciu.
Fotosy z planu (w Powiązanych) nie ujawiają wiele, ale wcześniejsze ogłoszenia castingowe i kilka elementów  widocznych na pozwalają się domyśleć, że znów przekraczane będą tematy tabu (takie jak religia czy seks). Za operatorkę nowego dzieła odpowiadać będzie Eric Broms, a produkcją zajęły się firmy BigFish i Black Dog.
Więcej szczegółów (choćby takich jak data premiery) - na tę chwilę brak.

Cieszycie się z tego powrotu? ;)

Na koniec przypomnimy tylko, że za reżyserię drugiego klipu (z pięciu planowanych) odpowiadać ma Jörn Heitmann (teledyski "Sonne", "Ich will", "Mutter", "Amerika", "Keine Lust", "Haifisch").

.:: 30.01.2019 17:05:57 by gorbaczovsky ::.
.:: Komentarze ::.
Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Online
Na stronie: 54
Zalogowani: 2