news zespół twórczość fanklub forum
Wkrótce
Coming Soon
89 dni!
Newsy
Skocz Do
Jakie masz wrażenia po przesłuchaniu Radio? (max 3 odpowiedzi)
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

.:: Wieści z obozu Tilla ::.

Równo za tydzień Till Lidemann, Peter Tägtgren oraz grupa aktorów i muzyków rozpoczną trasę promującą rosyjską wersję tomiku "Messer". Z tej też (i nie tylko) okazji mamy dla Was trochę nowinek.

Zapytany przez dziennikarza serwisu Lenta.ru o promowanie swojej poezji wokalista Rammstein powiedział, że pierwotnie planowano zrobić jedynie wieczorki poetyckie, jednak Till i jego ekipa stwierdzili, że będzie to nudne, dlatego zmienili formułę. Plan na grudniową trasę jest zatem następujący: najpierw przez pół godziny Till i dwóch aktorów będą czytać wybrane wiersze, zaś później na scenę wejdzie pięciu muzyków i dwóch technicznych, by mogła odbyć się część koncertowa. Niezależnie jednak od tego jak ostatecznie będzie wyglądała owa trasa, fanów obecnych na owych występach ma obowiązywać całkowity zakaz fotografowania i nagrywania - tak przynajmniej twierdzi serwis Tci.ru. Dla wyegzekwowania tego zakazu planuje się nawet uruchomienie "systemu" YONDR (futerały, które uniemożliwiają wyciągnięcie telefonu podczas koncertu) - Rosji, na Ukrainie i w Kazachstanie miałby mieć swój debiut. To wszystko dlatego, by - zdaniem Tilla - publiczność skupiała się na samym występie, a nie na telefonie, czy innym urządzeniu. Oraz dlatego, że przynajmniej część rzeczonych występów ma zostać nagrana profesjonalnie, aczkolwiek nie wiadomo jeszcze w jakim celu. Nie byłby to zresztą pierwszy raz - "Praise Abort" wykonane 9 listopada 2016 roku podczas bisów na koncercie Pain w Hamburgu zostało profesjonalnie zarejestrowane przez Zorana Bihaća i jak dotąd nie doczekało się publikacji.

Mając na uwadze grudniową trasę warto przyjrzeć się innym doniesieniom ze strony wokalisty. W wywiadzie dla Ria.ru Till zwierzył się, że przez to, że wcześnie został ojcem, nie mógł w pełni przeżyć swojej młodości. Teraz jednak, kiedy obie jego najstarsze córki są już dorosłe, on sam ma ochotę na bycie w ciągłym ruchu, gdyż jest głodny nowych wyzwań, a życie rodzinne jest dla niego nudne. Tłumaczyłoby to, dlaczego na przestrzeni ostatnich lat wokalista:
- stworzył projekt poboczny Lindemann,
- zaczął tworzyć falliczne rzeźby spod szyldu Dr. Dick,
- wybrał się na co najmniej dwie ekspedycje: nad Amazonkę i na Alaskę,
- napisał tomik "Ciche Noce" oraz tekst piosenki dla Rolanda Kaisera,
- doczekał się własnej kolekcji koszulek dla marek "Badly" i "Decihell",
- razem z Peterem Tägtgrenem skomponował ścieżkę dźwiekową do sztuki "Hansel und Gretel", w której też sam wystąpił.

Głód wyzwań nie kończy się jednak na tym, gdyż jak donoszą m.in. fanpage Rammstein Belgium, RammWiki oraz Antyradio, Till postanowił pojawić się gościnnie w utworze i teledysku "Mathematik" niemieckiego rapera o pseudonimie Haftbefehl. Zdjęcia do klipu powstały w tym tygodniu - wszystko kręcono w berlińskim klubie Astra Kulturhaus, zaś reżyserem został Zoran Bihać. Podobno już 25 grudnia można będzie zobaczyć efekt tej pracy - doniesienia zza kulis mówią, że jest to materiał perwersyjny - zarówno muzycznie jak i wizualnie.

Na akcencie hip-hopowym działalność Tilla się nie kończy, bowiem według francuskiej wokalistki Zaz Till pojawi się gościnnie w jej piosence. Co ciekawe, sama kompozycja to utrzymana w wolnym tempie ballada napisana przez Tilla i to w całości po francusku. Data wydania, podobnie jak tytuł pozostają na razie nieznane.

Co wydaje się interesujące - w niektórych kręgach spekuluje się, że oba wyżej wymienione duety to tak naprawdę materiał na nową płytę projektu Lindemann. Czas pokaże czy to prawda - według Petera Tägtgrena nowa płyta rzeczonego projektu miałaby powstać do 2020 roku, więc nie zdziwilibyśmy się nawet gdyby wyszła równolegle z siódmym albumem Rammstein.

Niezależnie jednak od statusu powyższych duetów przypominamy, że już za sześć dni będziemy mogli oficjalnie usłyszeć Tilla w duecie z Richardem, albowiem utwór "Let's Go" pojawi się na debiutującej 30 listopada trzeciej płycie Emigrate. Do usłyszenia.

.:: 24.11.2018 20:31:17 by Cohonez ::.
.:: Komentarze ::.
Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Online
Na stronie: 39
Zalogowani: 4