news zespół twórczość fanklub forum
Wkrótce
Coming Soon
221 dni!
Newsy
Skocz Do
Czy wybierasz się na przyszłoroczny koncert Rammstein?
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

.:: Wieści z obozu Tilla ::.

Równo za tydzień Till Lidemann, Peter Tägtgren oraz grupa aktorów i muzyków rozpoczną trasę promującą rosyjską wersję tomiku "Messer". Z tej też (i nie tylko) okazji mamy dla Was trochę nowinek.

Zapytany przez dziennikarza serwisu Lenta.ru o promowanie swojej poezji wokalista Rammstein powiedział, że pierwotnie planowano zrobić jedynie wieczorki poetyckie, jednak Till i jego ekipa stwierdzili, że będzie to nudne, dlatego zmienili formułę. Plan na grudniową trasę jest zatem następujący: najpierw przez pół godziny Till i dwóch aktorów będą czytać wybrane wiersze, zaś później na scenę wejdzie pięciu muzyków i dwóch technicznych, by mogła odbyć się część koncertowa. Niezależnie jednak od tego jak ostatecznie będzie wyglądała owa trasa, fanów obecnych na owych występach ma obowiązywać całkowity zakaz fotografowania i nagrywania - tak przynajmniej twierdzi serwis Tci.ru. Dla wyegzekwowania tego zakazu planuje się nawet uruchomienie "systemu" YONDR (futerały, które uniemożliwiają wyciągnięcie telefonu podczas koncertu) - Rosji, na Ukrainie i w Kazachstanie miałby mieć swój debiut. To wszystko dlatego, by - zdaniem Tilla - publiczność skupiała się na samym występie, a nie na telefonie, czy innym urządzeniu. Oraz dlatego, że przynajmniej część rzeczonych występów ma zostać nagrana profesjonalnie, aczkolwiek nie wiadomo jeszcze w jakim celu. Nie byłby to zresztą pierwszy raz - "Praise Abort" wykonane 9 listopada 2016 roku podczas bisów na koncercie Pain w Hamburgu zostało profesjonalnie zarejestrowane przez Zorana Bihaća i jak dotąd nie doczekało się publikacji.

Mając na uwadze grudniową trasę warto przyjrzeć się innym doniesieniom ze strony wokalisty. W wywiadzie dla Ria.ru Till zwierzył się, że przez to, że wcześnie został ojcem, nie mógł w pełni przeżyć swojej młodości. Teraz jednak, kiedy obie jego najstarsze córki są już dorosłe, on sam ma ochotę na bycie w ciągłym ruchu, gdyż jest głodny nowych wyzwań, a życie rodzinne jest dla niego nudne. Tłumaczyłoby to, dlaczego na przestrzeni ostatnich lat wokalista:
- stworzył projekt poboczny Lindemann,
- zaczął tworzyć falliczne rzeźby spod szyldu Dr. Dick,
- wybrał się na co najmniej dwie ekspedycje: nad Amazonkę i na Alaskę,
- napisał tomik "Ciche Noce" oraz tekst piosenki dla Rolanda Kaisera,
- doczekał się własnej kolekcji koszulek dla marek "Badly" i "Decihell",
- razem z Peterem Tägtgrenem skomponował ścieżkę dźwiekową do sztuki "Hansel und Gretel", w której też sam wystąpił.

Głód wyzwań nie kończy się jednak na tym, gdyż jak donoszą m.in. fanpage Rammstein Belgium, RammWiki oraz Antyradio, Till postanowił pojawić się gościnnie w utworze i teledysku "Mathematik" niemieckiego rapera o pseudonimie Haftbefehl. Zdjęcia do klipu powstały w tym tygodniu - wszystko kręcono w berlińskim klubie Astra Kulturhaus, zaś reżyserem został Zoran Bihać. Podobno już 25 grudnia można będzie zobaczyć efekt tej pracy - doniesienia zza kulis mówią, że jest to materiał perwersyjny - zarówno muzycznie jak i wizualnie.

Na akcencie hip-hopowym działalność Tilla się nie kończy, bowiem według francuskiej wokalistki Zaz Till pojawi się gościnnie w jej piosence. Co ciekawe, sama kompozycja to utrzymana w wolnym tempie ballada napisana przez Tilla i to w całości po francusku. Data wydania, podobnie jak tytuł pozostają na razie nieznane.

Co wydaje się interesujące - w niektórych kręgach spekuluje się, że oba wyżej wymienione duety to tak naprawdę materiał na nową płytę projektu Lindemann. Czas pokaże czy to prawda - według Petera Tägtgrena nowa płyta rzeczonego projektu miałaby powstać do 2020 roku, więc nie zdziwilibyśmy się nawet gdyby wyszła równolegle z siódmym albumem Rammstein.

Niezależnie jednak od statusu powyższych duetów przypominamy, że już za sześć dni będziemy mogli oficjalnie usłyszeć Tilla w duecie z Richardem, albowiem utwór "Let's Go" pojawi się na debiutującej 30 listopada trzeciej płycie Emigrate. Do usłyszenia.

.:: 24.11.2018 19:31:17 by Cohonez ::.
.:: Komentarze ::.
Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Online
Na stronie: 31
Zalogowani: 0