news zespół twórczość fanklub forum
Wkrótce
Coming Soon
66 dni!
Newsy
Skocz Do
Co sądzisz o nowej płycie Rammstein? (max 3 odpowiedzi)
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

.:: Szczegóły trzeciego albumu Emigrate ::.

Powiązane:

» Richard dla Blabbermouth (ENG)

Informacja:

» Leon, Sonne

W natłoku wieści związanych z ogłoszeniem trasy stadionowej Rammstein pojawiło się kilka ciekawych wieści z innych frontów działalności członków zespołu, zatem odnotowujemy je teraz. 

Na pierwszy ogień leci Richard Kruspe i jego Emigrate. W niedawno udzielonym wywiadzie dla portalu Blabbermouth (powiązane) mózg rzeczonego projektu podzielił się kilkoma ciekawostkami na temat albumu "A Million Degrees":

1. Wskutek zalania domu Richarda oraz ciągle zmieniających się wizji artystycznych materiał przeznaczony na trzeci album Emigrate został raz jeszcze nagrany od podstaw pod okiem producenta Sky van Hoffa. Dlatego teraz - mimo, że faktycznie dostaniemy odrzuty z poprzednich krążków oraz zupełnie nowe piosenki - gitarzysta Rammstein opisuje "A Million Degrees" jako "restart ogólnego konceptu" i dalszy etap tworzenia bardziej osobistej muzyki.

2. Na płycie jest zauważalnie mniej gości z innych zespołów, aczkolwiek nie zawsze taki był plan. Otwierający album kawałek pt. "War" pierwotnie miał gościć Serja Tankiana. Frontman System of a Down stwierdził jednak, że utwór jest wystarczająco dobry bez niego (według Richarda jest to ciężki, energetyczny i przywodzący brzmienie Led Zeppelin numer), dlatego zrezygnował z kolaboracji.

3. "Let's Go", czyli utwór z gościnnym udziałem Tilla Lindemanna to tak naprawdę uczczenie przyjaźni obu panów. Znają się od 1987 roku i razem przeżyli wiele - Richard opisuje to słowami: "Myślę, że to ja jestem powodem, dla którego [Till] zaczął karierę muzyczną, zaś on z kolei jest powodem, przez który widziałem mroczną stronę życia. Słowem: piękna destrukcja!". Sam kawałek sporo różni się od tego, do czego przyzwyczaił nas Rammstein (według opisu sprzed roku jest on elektroniczny) i pojawiają się w nim teksty zarówno po angielsku i po niemiecku. Richard dodaje, że utwór powstał juz dawno temu.

Powyższy opis sugeruje, że "Let's Go" to tak naprawdę zarejestrowany w bazie GEMA w 2006 roku utwór "We Two (Buddy)". Nie znalazł się on na pierwszej płycie Emigrate, zaś przynajmniej jego pierwotna wersja rozpoczynała się słowami:

Du musst mir gar nichts sagen
You were always so there for me

4. Teledyski do "1234" i "You Are So Beautiful" powstawały praktycznie równocześnie w Kalifornii. Reżyserem obu jest Ben Yukich - ten pierwszy już poznaliśmy, natomiast drugi powinien zadebiutować najdalej za trzy tygodnie. Według opisu Richarda jest to klip stylizowany na film z lat 70, a pokazywać ma podróż przez kaniony Los Angeles. Sama piosenka natomiast - podobnie jak "Rainbow" z poprzedniego albumu - dedykowana jest najmłodszej córce Richarda - Maxime Alaska Bossieux.

Album "A Million Degrees" ujrzy światło dzienne już 30 listopada nakładem Universal/Spinefarm.

Za to już teraz możecie zobaczyć krótki materiał zza kulisów powstawania klipu do "1234":


.:: 08.11.2018 22:12:18 by Cohonez ::.
.:: Komentarze ::.
Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Online
Na stronie: 46
Zalogowani: 2