news zespół twórczość fanklub forum
Wkrótce
Coming Soon
66 dni!
Newsy
Skocz Do
Co sądzisz o nowej płycie Rammstein? (max 3 odpowiedzi)
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

.:: Emigrate - teledysk do 1234 i szczegóły trzeciego albumu ::.

Powiązane:

» A Million Degrees w EMP Polska

» Tekst nieznanego utworu Emigrate

Informacja:

» Oficjalna strona Emigrate

» Leon, Sonne, Mikel

Zgodnie z zapowiedzią - dziś Emigrate wypuściło pierwszy teledysk promujący kolejną płytę projektu. Utwór zatytułowany "1234" (Eins-Zwo-Drei-Vier) zilustrowany został klipem w reżyserii Billa Yukicha, zaś zobaczyć w nim możecie Iana DS'a i Bena Kowalewicza z Billy Talent. Ten ostatni figuruje zresztą jako oficjalny gość w nowym numerze:

W teledysku nie pojawia się Arnaud Giroux, jednak w dalszym ciągu jest jednym z członków Emigrate. Podobna ma się z Mikko Sirénem - w klipie zastrpuja ich kolejno: Ian DS i Joey Letz.

Kolejnym z planowanych teledysków, który ukazać miałby się w listopadzie, jest "You Are So Beautiful". W odróżnieniu od dzisiejszego, ma być to utwór utrzymany w wolnym tempie, a za reżyserię klipu do niego ponownie będzie odpowiadał Bill Yukich.

Krótko po drugim singlu lub na równi z nim zadebiutuje trzeci album Emigrate. Krążek zatytułowany "A Million Degrees" zostanie wydany (również na winylu) nakładem Spinefarm i Universal już 30 listopada, zaś jego tracklista prezentuje się następująco:

01. War 
02. 1234 feat. Benjamin Kowalewicz
03. A Million Degrees
04. Lead You On feat. Margaux Bossieux
05. You Are So Beautiful
06. Hide and Seek
07. We Are Together
08. Let's Go feat. Till Lindemann
09. I'm Not Afraid feat. Cardinal Copia
10. Spitfire
11. Eyes Fade Away

Wszystkie kawałki zostały skomponowane przez Richarda Kruspe, Arnauda Giroux, Mikko Sirena i Sky van Hoffa. Ten ostatni wraz ze Svante Vorsbäckiem są producentami krążka

Warto tu dodać, że powyższy materiał to - zgodnie z zapowiedziami - głównie utwory skomponowane jescze podczas sesji do "Silent So Long". Ogółem powstało ich 21, z czego jedenaście zostało wydanych cztery lata temu, a jeden został "podarowany" japońskiej formacji Vamps i nosi tytuł "Rise or Die" (oficjalnie to ich numer z gościnnym udziałem Richarda). Z dziewięciu pozostałych kompozycji znamy do tej pory tytuły "War" i "Spitfire", oraz fragmenty tekstu trzeciego utworu (powiązane) - o tym, czy faktycznie ten ostatni trafi na płytę dowiemy się za ponad miesiąc. Poza "odrzutami" z drugiego albumu pojawią się też kawałki skomponowane w 2015 roku oraz co najmniej jeden stworzony na potrzeby debiutanckiego longplaya Emigrate. Mowa tu o "We Are Together" - tytuł ten pojawił się bowiem już w 2006 roku w bazie GEMA (razem z sześcioma innymi niewydanymi do tej pory kompozycjami).

Czy zatem Richard zaliczy kolejny album w stylu "Rosenrot"? O tym przekonamy się niebawem.

Zaś Was zapraszamy do komentowania oraz do wizyty na oficjalnej stronie Emigrate, gdzie znajdziecie okładkę, podgląd na digipack i kilka nowych zdjęć Richarda.

.:: 19.10.2018 22:52:53 by Cohonez ::.
.:: Komentarze ::.
Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Online
Na stronie: 42
Zalogowani: 2