news zespół twórczość fanklub forum
Wkrótce
Coming Soon
66 dni!
Newsy
Skocz Do
Co sądzisz o nowej płycie Rammstein? (max 3 odpowiedzi)
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

.:: Emigrate - A Million Degrees ::.

Od wczoraj na oficjalnych profilach Emigrate na Facebooku i Instagramie trwa odliczanie: każdego dnia publikowany jest krótki klip zza kulis nowego teledysku przedstawiający kolorowe tło i czarną sylwetkę któregoś z członków zespołu (jak dotąd Margaux Bossieux i Joe Letz, ale zapewne zobaczymy też resztę kolektywu).

Samo odliczanie ma skończyć się w piątek - wtedy też światło dzienne ujrzy teledysk promujący trzecią płytę Emigrate. Tytuł singlowego kawałka pozostaje tajemnicą, tym niemniej pojawiają się głosy, że będzie on taki sam jak płyta, którą zapowiada, a konkretnie "A Million Degrees" ("Milion Stopni"). 

Jak donosi Emigrate World powołując się na Amazon.com trzeci album solowego projektu Richarda Kruspe zostanie wydany już 30 listopada - zarówno na płycie CD jak i na winylu.

Tracklista płyty pozostaje jak dotąd nieznana, aczkolwiek według zapowiedzi Richarda z przełomu 2014 i 2015 roku mają tam się znaleźć kawałki odrzucone z "Silent So Long" oraz nowe kompozycje. Znane nam jak dotąd tytuły to:

War
Spitfire
Let's Go (feat. Till Lindemann)

Do zobaczenia w piątek.

AKTUALIZACJA: Według fanów powołujących się na Joe Letza oraz informacji na stroniach Mandy.comAlison-Fry (obie skupiają portfolia osób zaangażowanych w produkcję filmową), Emigrate nagrało teledyski do dwóch utworów:

1234 (prawdopodobnie zobaczymy go w piątek)
You Are So Beautiful (YASB) 

AKTUALIZACJA 2: Jak donosi Rock Hard trzecia płyta Emigrate zawierać będzie utwory zarejestrowane między marcem a majem 2015, zaś tak długi czas oczekiwania na premierę spowodowany był zniszczeniami po zalaniu domowego studia Richarda. W pracach nad krążkiem pomagali mu Sky van Hoff i Svante Vorsbäck, zaś ostatecznie na albumie w roli gości wystąpią:

Ben Kowalewicz (Billy Talent)
Till Lindemann (Rammstein, Lindemann)
Cardinal Copia (Ghost)

Tekst wspomina też o udziale stałej członkini Emigrate - Margaux Bossieux, zatem może tu chodzić o występ podobny do "Happy Times".

Pełna tracklista i reszta oficjalnych informacji pojawią się niebawem.

.:: 16.10.2018 20:44:35 by Cohonez ::.
.:: Komentarze ::.
Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Online
Na stronie: 38
Zalogowani: 1