news zespół twórczość fanklub forum
Wkrótce
Coming Soon
125 dni!
Newsy
Skocz Do
Jonas Åkerlund reżyserem nowego klipu R+. Co Ty na to?
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

.:: Paul dla Gitarzysty i coś ponadto ::.

Powiązane:

» Flake w Kolonii (Reddit)

Informacja:

» Magazyn Gitarzysta

» Mikel (Rammstein Catalunya), Leon

Z tygodnia na tydzień wypływa coraz więcej ciekawostek na temat nowego materiału i rzeczy z nim związanych.

Na przykład przedwczoraj podczas spotkania autorskiego w Kolonii Flake zapytany o postęp prac nad nową płytą odparł, że w tym tygodniu zespół nadał oficjalne tytuły wszystkim nowym kompozycjom.

Wczoraj natomiast jeden z fanów złapał Tilla na dworcu w Sztokholmie, co sugeruje, że to właśnie w tym mieście - podobnie jak w przypadku poprzednich albumów - ma miejsce proces miksowania nowych utworów.

Powyższe doniesienia pokrywają się zresztą z tym, co wprost mówi Paul w wywiadzie dla magazynu "Gitarzysta". W najnowszym, październikowym numerze periodyku znajdziecie zapis dwudziestominutowej rozmowy redaktora Macieja Papalskiego z gitarzystą Rammstein. Dostarcza ona wielu szczegółów na temat nowego sprzętu Paula, ale potwierdza też pewne wcześniejsze doniesienia.

W poprzednim newsie pisaliśmy, że Tech 21 Fly Rig PL1 najprawdopodobniej został użyty podczas prac przy nowym albumie. Paul potwierdza, że prototyp owego urządzenia został wykorzystany już podczas tras w 2016 i 2017 roku i bardzo dobrze się sprawdził, dlatego efekty jego pracy będzie można usłyszeć także na nadchodzącym albumie.

Skoro o albumie mowa, to proces jego tworzenia jest zdaniem Paula długi i złożony. Chłopcy zaczęli pracować osobno, we własnych domowych studiach, gdzie szlifowali swoje pomysły. Później spotykali się w grupie, gdzie pomysły były zestawiane ze sobą. Obecnie nowy materiał jest w fazie miksowania, zaś równolegle z nim członkowie zespołu decydują co ostatecznie trafi na album, a co nie. Powstało sporo materiału i jak zawsze jedenaście utworów utworzy album, zaś los reszty kompozycji zostanie jeszcze określony.

Kolejnym etapem dla Rammstein będzie kręcenie teledysku i szeroko rozumiana promocja - wszystko to z uwzględnieniem wiosennej premiery siódmego albumu. Zaś sam album to według Paula "znany i lubiany Rammstein."

Na pytanie o trasę koncertową Paul potwierdził pojawiające się od jakiegoś czasu przecieki - Rammstein wystąpi na ważniejszych festiwalach latem przyszłego roku, natomiast występy poza festiwalami są jeszcze w fazie planowania.

Zapytany o koncert w Polsce Paul kwituje:

"(...)  będziemy się starać odwiedzić Wasz kraj!"

Po więcej informacji zapraszamy do bieżącego numeru "Gitarzysty".

.:: 14.10.2018 18:54:51 by Cohonez ::.
.:: Komentarze ::.
Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Online
Na stronie: 38
Zalogowani: 1