news zespół twórczość fanklub forum
Wkrótce
Coming Soon
94 dni!
Newsy
Skocz Do
Co sądzisz o teledysku Deutschland? (max 3 odpowiedzi)
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

.:: Nowy klip Emigrate i casting do niego ::.

Miesiąc temu pisaliśmy o możliwych nowościach z obozu Emigrate. Jak się okazuje przebąkiwania Joey'ego Letza okazały się prawdą, albowiem oficjalny profil Emigrate na Facebooku ogłosił właśnie, że już za tydzień, 3 sierpnia w Los Angeles zostanie nakręcony klip do nowego singla solowego projektu Richarda. Tytuł nowego utworu nie jest jeszcze znany, wiadomo natomiast, że - podobnie jak na albumie "Silent So Long" - poza Richardem udział w kawałku wezmą zaproszeni przez niego goście, a konkretnie Benjamin "Ben" Kowalewicz i Ian D'Sa z Billy Talent.

Poza członkami tej punkrockowej formacji w wideoklipie ma się też znaleźć publiczność, dlatego też postanowiono zorganizować casting dla fanów chcących pojawić się w teledysku. Jeśli jakimś cudem mieszkacie Kalifornii lub planujecie za tydzień wybrać się do Los Angeles i jesteście zainteresowani, to w powiazanych macie odnośnik ze szczegółami ogłoszenia castingowego.

Nowy singiel Emigrate to najprawdopodobniej zwiastun trzeciego krążka tegoż projektu. O samej płycie wiadomo tylko tyle, że zawierać ma kawałki niewydane na "Silent So Long" oraz nowe kompozycje, znane są też trzy tytuły utworów:

"War" (ulubiony kawałek Arnauda Giroux)
"Spitfire" (duet z Margaux Bossieux, być może jest to też inny tytuł "Rainbow")
"Let's Go" (podszyty elektroniką duet z Tillem Lindemannem)

Czy powyższe kawałki znajdą się na albumie, czy jednak czeka nas coś zupełnie nowego - czas pokaże. I to już niedługo.

.:: 26.07.2018 21:19:55 by Cohonez ::.
.:: Komentarze ::.
Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Online
Na stronie: 62
Zalogowani: 3