news zespół twórczość fanklub forum
Wkrótce
Coming Soon
89 dni!
Newsy
Skocz Do
Jakie masz wrażenia po przesłuchaniu Radio? (max 3 odpowiedzi)
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

.:: Koncerty promujące siódmy album Rammstein ::.

Wygląda na to, że oficjalnie zapowiedziane koncerty w Meksyku to początek trasy promującej nadchodzący album Rammstein i że wkrótce otrzymamy więcej zapowiedzi.

Niedawno na Facebooku wśrod fanowskich grup udostępniono znalezioną na serwisie Behance serię 8 zdjęć autorstwa Olafa Heine. Jak część z Was wie, jest to "nadworny fotograf Rammstein", zatem przykuły one uwagę fanów, tym bardziej, że przedstawiały one używane podczas "Engel" skrzydła na tle różnych krajobrazów.

Zdjęcia niedługo później zostały usunięte z serwisu Behance, co już samo w sobie sugeruje, że coś jest na rzeczy. Zostały jednak zapisane przez fanów (w powiązanych link do nich) i poddane dalszej analizie - między innymi na portalu Reddit (powiązane).

Użytkownicy doszli do tego, że zdjęcia powstały na przełomie kwietnia i maja 2017, są autentyczne, aczkolwiek zostały poddane one retuszowi przez firmę Gloss Retouching llc - stąd też na przykład skrzydła umieszczone na górze lub na przęśle mostu. Wysnuto też tezę, że 8 zdjęć przedstawia tak naprawdę 5 miejsc, z których zidentyfikowano:

1. Rzeka między skałami - Loreley (Niemcy)
2. Most na tle portu - Hamburg (Niemcy)
3. Plaża - [prawdopodobnie] Puerto Vallarta (Meksyk)

Dwie pozostałe miejscówki - jedna z rzędami słupów wysokiego napięcia, druga w górach - wciąż czekają na identyfikację - zachęcamy Was do zmierzenia się z tym zadaniem.

Wniosek owego "śledztwa" jest taki, że prawdopodobnie jest to opublikowany przedwcześnie element kampanii promującej trasę koncertową. Jako, że koncerty w Meksyku odbywają się na plaży, wiele osób wierzy, że ogłoszenie koncertów w pozostałych miejscach na świecie jest tylko kwestią czasu. Zwłaszcza, że już tydzień temu niemiecki Rolling Stone wspomniał w artykule, jakoby Rammstein mieli być headlinerem przyszłorocznych edycji festiwali Southside i Hurricane (powiązane).

Ponadto dodajmy, że trasa promująca album "Liebe ist fur alle da" została ogłoszona z półrocznym wyprzedzeniem. Teoretycznie zatem jeśli koncerty miałyby zacząć się w styczniu 2019 roku, to jeszcze w lipcu powinniśmy wypatrywać oficjalnych dat.

.:: 08.07.2018 22:23:23 by Cohonez ::.
.:: Komentarze ::.
Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Online
Na stronie: 36
Zalogowani: 4