news zespół twórczość fanklub forum
Wkrótce
Coming Soon
66 dni!
Newsy
Skocz Do
Co sądzisz o nowej płycie Rammstein? (max 3 odpowiedzi)
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

.:: Richard zdradza tajemnice, Till łowi(ł) ryby, a Flake odbiera (za) resztę ::.

Powiązane:

» Wywiad z Richardem

» Yukon - strona promocyjna

Informacja:

» Artykuł o wynikach Preis für Popkultur na BZ Berlin

» Yukon w R+Shop

» Leon, Cohonez, Konrad Sekuła

Zapraszamy do sobotniego podsumowania informacji.

Na pierwszy ogień świeży wywiad Richarda z hiszpańskiego Resurrection Fest 2017.
Zapytany o nagrywanego obecnie następcę płyty LIFAD, Kruspe powiedział o kilku interesujących elementach.
Przyznał, że sceptycznie podchodził do nagrywania, ale jego obawy okazały się niesłuszne. Od momentu, kiedy 2 lata temu zespół rozpoczął wspólne próby, proces twórczy przebiega w sposób niewymuszony i naturalny.
Nie dziwota, że nawet Richard pozwolił sobie na chwilę huraoptymizmu stwierdzeniem, że Rammstein może nagrać najlepszy album w swojej karierze - głównie ze względu na brak napiętej atmosfery, którą wcześniej dyktowało zachowanie wytwórni i ówczesnego managmentu.
Jednak szybko wrócił do normalnego stanu i uznał, że prawdopodobnie będzie to ostatnie nagranie w historii grupy.

"Z jakiegoś powodu czuję, że może to być ostatni album jaki nagramy. To takie uczucie — mogę się mylić, jednak w tej chwili czuję, że to ostatni moment na nagranie go, więc chcę dać z siebie 200% i zrobić jak najlepszy album" - stwierdził Kruspe.

Chwyt marketingowy czy faktyczna deklaracja?
Tego chyba nie wie nikt poza Richardem, ale kiedy w przyszłym roku zespół wejdzie do studia (a przynajmniej na to liczy sam zainteresowany), to wszystko może się zmienić.

Jeśli jednak macie ochotę wydać nieco grosza na coś związanego z Tillem, to będzie ku temu okazja już od 5 października"Yukon - Mein gehasster Freund" ("Yukon - mój znienawidzony przyjaciel") to 192-stronicowy fotograficzny album, który fotografiami autorstwa Thomasa Stachelhausa upamiętnia spływ tytułową amerykańsko-kanadyjską rzeką wokalisty Rammstein i Joeya Kelly'ego, znanego z zespołu Kelly Family.
Okazuje się, że spływ dziką rzeką zainspirował Tilla nie tylko do napisania na album projektu Lindemann utworu "Yukon" - w albumie oprócz opublikowane będą limeryki i opisy wokalisty Rammstein.

Podano także, że dostępna będzie edycja specjalna "Yukonu". Za 299 € zakupić można specjalnie opakowany album wraz z dołączonym doń certyfikatem i podpisami (dostępnych jest 500 numerowanych sztuk). Zawsze można jednak wybrać tańszą alternatywę ("tylko" 79 €) i za zaoszczędzone pieniądze pojechać na spotkanie autorskie, które odbędzie się 14 paźdzernika na frankfurckich książkowych targach (Frankfurter Buchmesse 2017). Od godziny 14:00 w Halle 3.0 przy stanowisku A102 podpisy składać będzie autorski duet Lindemann-Kelly.

A Flake? Klawiszowiec zespołu został wysłany po odbiór nagrody w imieniu całego zespołu.
Der Preis für Popkultur (dosłownie: Nagrodę za popkulturę) zespół Rammstein otrzymał w kategorii Najbardziej zapierającego dech w piersiach show za tegoroczne tournée.

.:: 16.09.2017 16:04:17 by gorbaczovsky ::.
.:: Komentarze ::.
Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Online
Na stronie: 45
Zalogowani: 2