news zespół twórczość fanklub forum
Wkrótce
Coming Soon
66 dni!
Newsy
Skocz Do
Co sądzisz o nowej płycie Rammstein? (max 3 odpowiedzi)
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

.:: Od podpisu do podpisu - czyli co nowego ::.

Panowie z Rammstein ostatnio wykorzystują dużo tuszu i wykorzystywać go będą jeszcze więcej. A czemu? Odpowiedź poniżej.

Zaczniemy od Tilla.
Podczas autorskiego spotkania w Sankt Petersburgu zdradził, że nowy album ujrzy światło dzienne już tej jesieni.
Znając jednak Rammsteinowe dotrzymywanie terminów raczej powątpiewamy, jednak wydarzenie to poza niezliczonymi autografami i zdjęciami z idolem przyniosło jeszcze ciekawszą informację. Teksty utworów na nienazwanym jeszcze dziele mogą być oparte o wiersze z najnowszego tomiku Tilla, czyli "In stillen Nächten" (wydanego także w Polsce w tamtym roku pod tytułem "Ciche noce. Wiersze").
Kryzys twórczy?
Nic podobnego - już przy pisaniu tekstów do utworów na wcześniejsze albumy Till sięgał po fragmenty swoich wierszy z wydanego wcześniej "Messer" ("Tod nach Noten" było kanwą utworu "Rosenrot", "Sautod""Waidmanns Heil", a fragmenty "Nele" znajdują się w "B********").

Także "Flake" Lorenz rozszerza swoją literacką działalność - na rynku pojawi się kolejna po autobiografii pt. "Tastenficker" (pol. "Klawiszotłuk" - wciąż brak informacji na temat wydania jej w Polsce) książka. 368-stronicowy "Heute hat die Welt Geburtstag" ("Dziś są urodziny świata") jest zapowiadana enigmatycznym opisem i można jedynie dominiemywać, że będzie to dalszy opis kariery Flake. Na pewno jednak przed premierą (5 października 2017) pojawi się więcej informacji.
Co ciekawe, już teraz jedna z dreźnieńskich księgarni zaprasza na czytanie nowego dzieła Flake przez samego autora, naturalnie połączone z sesją autografów.
Jeśli ktoś chce skorzystać z tej okazji (choć do 19 paźdzernika jeszcze daleko), to informacje znajdzie w jednym z linków. 

Mało składania podpisów? To podrzucę jeszcze coś dla mieszkańców szczególnie lubianego przez zespół Nîmes.
Już 12 lipca, czyli w samym środku wyprzedanego trzydniowego maratonu koncertowego, do muzycznego sklepu BROC MUSIC zaproszono rzadko pojawiającego się na takich spotkaniach basistę grupy, Olivera Riedela. Okazja co najmniej rzadka i zaskakująca, więc jeśli jakimś cudem masz wejściówkę na koncert w okolicach pięknej Niziny Langwedockiej, to naprawdę warto wstąpić po kilka mazów flamastrem.
Więcej informacji w facebookowym wydarzeniu w Powiązanych.

A teraz coś z naszego podwórka. W dwóch miesięcznikach pojawiły się artykuły o Rammstein. W Teraz Rocku pojawi się wywiad z Paulem Landersem, gdzie poruszone zostały tematy zamierzchłej, "jarocińskiej" przeszłości i najnowszego wydawnictwa, czyli koncertowego Rammstein: Paris. W Metal Hammerze grupa trafiła na okładkę, a o samym tekście wiadomo tylko tyle, że ma około 4 stron, dlatego zainteresowanych zapraszamy do kiosków, gdzie czasopismo czeka od wczoraj.

Wypisałem wszystko, co się dało na powyższe tematy.
Do następnego napisania!

.:: 21.06.2017 12:46:42 by gorbaczovsky ::.
.:: Komentarze ::.
Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Online
Na stronie: 44
Zalogowani: 2