news zespół twórczość fanklub forum
Wkrótce
Coming Soon
66 dni!
Newsy
Skocz Do
Co sądzisz o nowej płycie Rammstein? (max 3 odpowiedzi)
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

.:: Nowy producent Rammstein ::.

Pisaliśmy niedawno, powołując się na słowa Richarda, że zespół rozważa zmianę na stanowisku producenta. Na obecnym etapie tworzenia albumu rolę tą powierzono tymczasowo Olsenowi Involtiniemu, jednak jak się okazuje to nie on będzie odpowiedzialny za brzmienie siódmego albumu Rammstein.

Schedę po Jacobie Hellnerze (producentowi wszystkich dotychczasowych dokonań Rammstein) przejąć ma Sky Van Hoff.
Jest to stosunkowo młody, bo urodzony w 1986 roku gitarzysta, inżynier dźwięku i producent, który karierę rozpoczął w wieku 16 lat. W swoim dotychczasowym dorobku ma współpracę z szeregiem takich artystów jak na przykład Kreator, The Sorrow, Caliban, czy Arma Gathas. Jak spisze się nowa osoba na tak odpowiedzialnym stanowisku - przekonamy się przy okazji premiery nowego materiału. Jako ciekawostkę można dodać, że w portfolio Sky znaleźć można sporo kapel grających metalcore, zatem brzmienie siódmego albumu może być dla fanów Rammstein pewną niespodzianką.

Warto dodać, że nie jest to pierwsza zmiana personalna w otoczeniu Rammstein. Jeszcze przed trasą "Made In Germany" zespół pożegnał się z Emanuelem Fialikiem - managerem, z którym związani byli od początku istnienia. Obecnie jego funkcje wykonuje sam zespół wraz z Birgit Fordyce.

.:: 15.06.2017 19:38:58 by Cohonez ::.
.:: Komentarze ::.
Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Online
Na stronie: 39
Zalogowani: 1