news zespół twórczość fanklub forum
Wkrótce
Coming Soon
66 dni!
Newsy
Skocz Do
Co sądzisz o nowej płycie Rammstein? (max 3 odpowiedzi)
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

.:: Trasa 2017 - status ::.

Powiązane:

» Wzmianka w Teraz Rock

Rammstein są już niemal na półmetku swojej tegorocznej trasy koncertowej dając zarówno samodzielne występy, jak i uatrakcyjniając swoim udziałem letnie festiwale. Przed wylotem za ocean czeka ich jeszcze występ na festiwalu Graspop w belgijskim Dessel

Wbrew nadziejom części fanów tegoroczny repertuar nie oferuje nic ponad to, co słyszeliśmy w 2016 roku, zatem setlista prezentuje się następująco:

01. Ramm 4
02. Reise, Reise
03. Hallelujah
04. Zerstören
05. Keine Lust
06. Feuer frei!
07. Seemann
08. Ich tu dir weh
09. Du riechst so gut
10. Mein Herz brennt
11. Links 2-3-4
12. Ich will
13. Du hast
14. Stripped
15. Sonne
16. Amerika
17. Engel
18. Ohne dich (Piano Version) - jako outro

Być może nadchodzące koncerty w Amerykach, Hiszpanii lub Francji będą okazją do pokazania czegoś ponad powyższą setlistę.

Jak dotąd odwołano tylko jeden występ - w ramach Rock Am Ring. Powodem były podobno poważne przesłanki, by sądzić, że całej imprezie zagraża zamach terrorystyczny. Dziś tak sytuację wspomina Paul:

Jakiś kuzyn przyjaciela brata osoby, która tam pracowała miał jakąś kryminalną przeszłość, która wzbudziła podejrzenia, ale nie znam szczegółów. Wciąż próbujemy się dowiedzieć, jakie były powody odwołania koncertu. Wtedy zobaczymy, co się da zrobić. Jeśli odwołujesz koncert tylko dlatego, że myślisz, że coś może się zdarzyć, musisz mieć bardzo dobre powody. Czasem ludzi zbyt łatwo przestraszyć. Nie podoba mi się to. Chcieliśmy tam zagrać, ale nie mogliśmy.

Powyższa odpowiedź to fragment wywiadu, którego gitarzysta udzielił magazynowi Teraz Rock. Całość ukaże się w lipcowym wydaniu gazety - 28 czerwca.

.:: 15.06.2017 17:22:18 by Cohonez ::.
.:: Komentarze ::.
Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Online
Na stronie: 47
Zalogowani: 2