news zespół twórczość fanklub forum
Wkrótce
Coming Soon
220 dni!
Newsy
Skocz Do
Czy wybierasz się na przyszłoroczny koncert Rammstein?
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

.:: Projekty Tilla ::.

Trwająca właśnie trasa koncertowa Rammstein (której poświęcimy osobnego newsa) jest dla zespołu okazją do spotkań z ciekawymi ludźmi, imprez z kolegami po fachu lub do udzielania wywiadów dla lokalnych mediów. Dziś skupimy się na wydarzeniach z minionego weekendu, a konkretnie na Tillu.

W niedzielę, 11 czerwca Rammstein zagrali koncert w stolicy Estonii, Tallinnie. Przy okazji wizyty w tym kraju reporterzy serwisu Publik zauważyli Tilla w towarzystwie ekipy fotografów i kamerzystów w miejscu o nazwie Rummu karjäär - jest to częściowo zatopiony kamieniołom wapienny, a w jego pobliżu ulokowane są z kolei dwa więzienia. Nie wiadomo, co takiego ekipa czyniła w tak osobliwym miejscu, za to wiadomo, że poza paradującym w czerwonym garniturze Tillem (patrz: powiązane) na miejscu obecny był też sam Zoran Bihać. Możemy się zatem domyślać, że poza sesją zdjęciową plenery posłużyły także jako sceneria do jakiegoś klipu - czy to promującego Rammstein, czy projekt Lindemann, czy też może Doctor Dick. Jako ciekawostkę w tym temacie warto podać, że zaledwie dwa dni wcześniej Rammstein i Pain wystąpili na fińskim festiwalu Rockfest. Jest zatem jakaś poszlaka kierująca materiał z Estonii w stronę projektu Lindemann.

Skoro jesteśmy przy projekcie Lindemann, to wypada nam wspomnieć o planach Petera i Tilla. Na razie nie są to plany studyjne (pomimo sporej ilości materiału odrzuconego z albumu "Skills in Pills"), a teatralne. Jak podaje oficjalna strona Teatru Thalia z Hamburga planowana jest nowa interpretacja klasycznej baśni Braci Grimm - "Jaś i Małgosia". Pod pojęciem "nowa" mamy tu rozumieć takie elementy jak: strach, głód, kanibalizm i pogranicze snu i jawy. Czyli jakby nie patrzeć - stały element oryginalnych baśni, jednakże pokazanych w bardzo dosadny sposób. Spektakl będzie nosił tytuł “Hänsel & Gretel – Hungry Hardcore”, reżyserią zajmie się duet Ene­Liis Semper i Tiit Ojasoo, zaś za oprawę dźwiękową (prawdopodobne występy na żywo) odpowiedzialni będą Peter i Till. Premiera: kwiecień 2018.

Za to jeszcze w tym roku fani Tilla oraz dobrej fotografii będą mogli poszerzyć swoje zbiory. Na 10 października bowiem zapowiedziano wydanie albumu "Yukon: Mein gehasster Freund". Ta 192-stronicowa książka to fotorelacja z wyprawy po Alasce odbytej przez Tilla i Joey Kelly'ego (Kelly Family). Oprócz pięknych zdjęć znaleźć mają się tam też teksty Tilla - warto wspomnieć, że to właśnie ta wyprawa posłużyła za inspirację do kawałka "Yukon" z albumu "Skills in Pills". Sama książka zostanie wydana pod szyldem National Geographic - możecie złożyć preordera pod linkiem w "powiązanych".

Till odhaczony. W następnych odcinkach - rzecz o tegorocznej trasie. Oraz o albumie.

.:: 13.06.2017 20:54:41 by Cohonez ::.
.:: Komentarze ::.
Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Online
Na stronie: 36
Zalogowani: 0