news zespół twórczość fanklub forum
Wkrótce
Coming Soon
65 dni!
Newsy
Skocz Do
Co sądzisz o nowej płycie Rammstein? (max 3 odpowiedzi)
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

.:: Projekty Tilla ::.

Trwająca właśnie trasa koncertowa Rammstein (której poświęcimy osobnego newsa) jest dla zespołu okazją do spotkań z ciekawymi ludźmi, imprez z kolegami po fachu lub do udzielania wywiadów dla lokalnych mediów. Dziś skupimy się na wydarzeniach z minionego weekendu, a konkretnie na Tillu.

W niedzielę, 11 czerwca Rammstein zagrali koncert w stolicy Estonii, Tallinnie. Przy okazji wizyty w tym kraju reporterzy serwisu Publik zauważyli Tilla w towarzystwie ekipy fotografów i kamerzystów w miejscu o nazwie Rummu karjäär - jest to częściowo zatopiony kamieniołom wapienny, a w jego pobliżu ulokowane są z kolei dwa więzienia. Nie wiadomo, co takiego ekipa czyniła w tak osobliwym miejscu, za to wiadomo, że poza paradującym w czerwonym garniturze Tillem (patrz: powiązane) na miejscu obecny był też sam Zoran Bihać. Możemy się zatem domyślać, że poza sesją zdjęciową plenery posłużyły także jako sceneria do jakiegoś klipu - czy to promującego Rammstein, czy projekt Lindemann, czy też może Doctor Dick. Jako ciekawostkę w tym temacie warto podać, że zaledwie dwa dni wcześniej Rammstein i Pain wystąpili na fińskim festiwalu Rockfest. Jest zatem jakaś poszlaka kierująca materiał z Estonii w stronę projektu Lindemann.

Skoro jesteśmy przy projekcie Lindemann, to wypada nam wspomnieć o planach Petera i Tilla. Na razie nie są to plany studyjne (pomimo sporej ilości materiału odrzuconego z albumu "Skills in Pills"), a teatralne. Jak podaje oficjalna strona Teatru Thalia z Hamburga planowana jest nowa interpretacja klasycznej baśni Braci Grimm - "Jaś i Małgosia". Pod pojęciem "nowa" mamy tu rozumieć takie elementy jak: strach, głód, kanibalizm i pogranicze snu i jawy. Czyli jakby nie patrzeć - stały element oryginalnych baśni, jednakże pokazanych w bardzo dosadny sposób. Spektakl będzie nosił tytuł “Hänsel & Gretel – Hungry Hardcore”, reżyserią zajmie się duet Ene­Liis Semper i Tiit Ojasoo, zaś za oprawę dźwiękową (prawdopodobne występy na żywo) odpowiedzialni będą Peter i Till. Premiera: kwiecień 2018.

Za to jeszcze w tym roku fani Tilla oraz dobrej fotografii będą mogli poszerzyć swoje zbiory. Na 10 października bowiem zapowiedziano wydanie albumu "Yukon: Mein gehasster Freund". Ta 192-stronicowa książka to fotorelacja z wyprawy po Alasce odbytej przez Tilla i Joey Kelly'ego (Kelly Family). Oprócz pięknych zdjęć znaleźć mają się tam też teksty Tilla - warto wspomnieć, że to właśnie ta wyprawa posłużyła za inspirację do kawałka "Yukon" z albumu "Skills in Pills". Sama książka zostanie wydana pod szyldem National Geographic - możecie złożyć preordera pod linkiem w "powiązanych".

Till odhaczony. W następnych odcinkach - rzecz o tegorocznej trasie. Oraz o albumie.

.:: 13.06.2017 22:54:41 by Cohonez ::.
.:: Komentarze ::.
Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Online
Na stronie: 44
Zalogowani: 3