news zespół twórczość fanklub forum
Wkrótce
Coming Soon
66 dni!
Newsy
Skocz Do
Co sądzisz o nowej płycie Rammstein? (max 3 odpowiedzi)
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

.:: Trzeci album Emigrate ::.

Niedługo po premierze "Silent So Long", bo w styczniu 2015 roku Richard obiecywał rychłe nadejście trzeciego albumu Emigrate. Krążek wstępnie zatytułowany po prostu "Silent So Long II" miał według gitarzysty Rammstein ukazać się jeszcze we wrześniu 2015, jednak jak doskonale wiemy po dziś dzień próżno go szukać na półkach sklepowych lub torrentach.

Co do tej pory wiedzieliśmy o wydawnictwie ograniczało się właściwie do tego, co w wywiadach zapowiadali Richard i Arnaund Giroux: jakoby 8-9 kawałków odrzuconych z "Silent So Long" miało znaleźć się na trzecim albumie, a między nimi takie wstępne tytuły jak "War" czy "Spitfire" (prawdopodobnie duet z dziewczyną Richarda, Margaux Bossieux). W styczniu 2015 roku Richard poinformował, że z najpierw chciano skomponować 2 kawałki, by zamknąć album, ale zrobiło się z nich 6, co jednak nie przeszkodziło w dalszych pracach, albowiem w kwietniu razem z Joey Letzem, Mikko Sirenem i Saschą Moserem zespół mogł zakończyć prace nad nagrywaniem perkusji. Od tamtej pory nie wiedzieliśmy o albumie nic więcej. Do teraz.

W ostatnim wydaniu brytyjskiego Metal Hammer dziennikarka gazety wypytała Richarda o plany związane z trzecim longplayem Emigrate. Otóż Richard twierdzi, że album "jest już skończony". Jak sam przyznaje, zmienił też management, a obecnie stara się "zebrać ekipę" - nie wiadomo, czy chodzi tu o kolejne osoby z managementu, czy też nową odsłonę składu znanego z "Silent So Long" (Joe Letz, Margaux Bossieux, Mikko Siren i Arnaund Giroux). 

Może też chodzić o kolejnych słynnych gości, takich jak na przykład Till Lindemann, albowiem Richard wyjawił, że obaj stworzyli wspólny numer pod tytułem "Let's Go" ("Chodźmy"). Jak twierdzi gitarzysta, jest to utwór traktujący o przyjaźni, obrazujący ponad 20-letnią znajomość z frontmanem Rammstein. "Jest jakby elektroniczna i ... nie wiem... po prostu brzmi jak Richard i Till" - podsumowuje całą kompozycję Richard.

Na sam album przyjdzie nam jeszcze poczekać, ponieważ Richard angażuje się obecnie w stu procentach w powstawanie siódmego albumu Rammstein. Bardzo jednak chciałby wydać krążek jak najszybciej, bo jak sam twierdzi - ma w tym temacie sporo pomysłów i od razu chciałby wydać czwarty album. Pomysły zresztą nie kończą się tylko na muzyce, albowiem Richard przebąkuje coś także o ... filmie.

Tyle na dziś, a za zakończenie tego newsa niech posłużą słowa Richarda: "(...) album wyjdzie niedługo. Prawdopodobnie w tym roku, jakimś sposobem.” 

.:: 08.05.2017 21:35:19 by Cohonez ::.
.:: Komentarze ::.
Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Online
Na stronie: 38
Zalogowani: 1