news zespół twórczość fanklub forum
Wkrótce
Coming Soon
247 dni!
Newsy
Skocz Do
Jakie naleśniki najbardziej Ci smakują?
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

.:: Premiera Paris ::.

W chwili, gdy piszemy te słowa w berlińskiej Volksbühne trwa premiera koncertowego filmu "Rammstein: Paris". Film bedzie można oglądać u nas 23 marca dzięki sieci Multikino - koniecznie sprawdźcie, gdzie odbywa się seans najbliżej Was. 

W "powiązanych" możecie znaleźć wszystkie dostępne obecnie trailery, warto też wiedzieć, że w ramach promocji udostępniony ma zostać koncertowy "Mann Gegen Mann".

Pomimo tego, że seans jest dopiero przed nami, są osoby, które widziały już cały kinowy materiał. Dziennikarze Laut.de oraz Filmstarts przygotowali krótkie recenzje, które również możecie znaleźć w linkach powiązanych. Opinie są pozytywne, dużo pochwał zgarnia jakość ujęć i rozmach całego przedsięwzięcia.

Są też głosy krytyczne, jednakże dla niektórych z Was mogłyby być one traktowane jako spoiler, dlatego bezpiecznie umieściliśmy je w pierwszym komentarzu do tego newsa - czytacie na własną odpowiedzialność.

Jak już wcześniej podawaliśmy - kinowa wersja "Paris" to 16 kawałków, zaś pełny zapis koncertu - 21 numerów - znajdzie się na wydawnictwie DVD/Blu-Ray, którego szczegóły techniczne już teraz podawane są przez bazę danych FSK (patrz: powiązane linki). Cały koncert ma trwać 128 minut, zaś dokumentujący go "Making of" - 13 minut. Nie są znane szczegóły wydania tegoż nośnika, ale według mocno niepotwierdzonych informacji może to być jeszcze pierwsza połowa tego roku z możliwością składania pre-orderów w marcu.

.:: 16.03.2017 20:05:54 by Cohonez ::.
.:: Komentarze ::.
Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Online
Na stronie: 44
Zalogowani: 3