news zespół twórczość fanklub forum
Wkrótce
Coming Soon
247 dni!
Newsy
Skocz Do
Jakie naleśniki najbardziej Ci smakują?
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

.:: Rammstein na trasie z Korn? ::.

Dziś ciekawa plotka niejako w kontekście niezrealizowanych planów uroczystego otwarcia Stadionu Śląskiego.

Jak podają amerykańskie portale muzyczne: Metal Injection, Metal Sucks i ThePrp od pewnego czasu krąży plotka na temat wspólnych planów koncertowych Rammstein i Korn. Oba zespoły miałyby wystąpić razem na kilku koncertach w Stanach Zjednoczonych na przełomie sierpnia i września. Szczegółów na razie brak.

Gdyby powyższa wieść okazała się prawdą, nie byłaby to pierwsza okazja, by te dwie formacje dzieliły ze sobą scenę. Już w 1998 roku Rammstein wystąpił wraz z Korn w ramach objazdowego festiwalu Family Values, zaś w 2013 roku oba zespoły można było zobaczyć na festiwalowych koncertach w Europie (m.in Impact w Warszawie). Padła też wtedy propozycja, by reaktywować skład na kolejną odsłonę Family Values, jednak Rammstein nie zgodzili się na udział.

Poza historią koncertów, oba zespoły mają też za sobą współpracę studyjną. W 1997 roku pojawił się remiks utworu "Good God" autorstwa Rammstein, zaś w 2014 roku wokalista Korn - Jonathan Davis - wsparł wokalnie Richarda w numerze "Silent So Long" na drugim krążku Emigrate.

W chwili obecnej Rammstein pracują nad siódmym albumem - spodziewanym w tym lub następnym roku - oraz nad premierą filmu koncertowego "Paris" (o czym w następnym newsie).

Korn natomiast promuje swój dwunasty studyjny album "The Serenity of Suffering" i aż dwa razy zawita z koncertami w Polsce:

31 marca na warszawskim Torwarze
15 sierpnia na Festiwalu Legend Rocka w słupskiej Dolinie Charlotty

.:: 16.03.2017 08:10:18 by Cohonez ::.
.:: Komentarze ::.
Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Online
Na stronie: 48
Zalogowani: 3