news zespół twórczość fanklub forum
Wkrótce
Coming Soon
247 dni!
Newsy
Skocz Do
Jakie naleśniki najbardziej Ci smakują?
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

.:: Rammstein a Stadion Śląski - część 2 ::.

Powiązane:

» Till dla RBC.ru (Ang)

Informacja:

» Artykuł na Silesion.pl

Jakiś czas temu pisaliśmy o możliwym koncercie Rammstein w ramach otwarcia Stadionu Śląskiego. Co prawda niecałe dwa tygodnie dzielą nas od konferencji prasowej, na której władze Województwa Śląskiego oficjalnie ogłoszą plan obchodów otwarcia, tym niemniej już teraz pojawiają się kolejne wieści. I póki co nie napawają optymizmem.

Dziennikarka portalu Silesion (artykuł w powiązanych), Agnieszka Baron, skontaktowała się z managementem Rammstein powołując się na pogłoski i olbrzymie zainteresowanie fanów możliwym występem w Chorzowie. W sprawie koncertu odpowiedź brzmi:

"Codziennie otrzymujemy podobne zapytania, niestety nie wszystkie prośby jesteśmy w stanie spełnić. Chcemy być jak najbardziej sprawiedliwi i nie chcemy działać na niekorzyść innych, więc jest nam przykro, ale musimy odrzucić Twoją prośbę."

Czy oznacza to, że definitywnie możemy zapomnieć o koncercie Rammstein w tym roku? Nie do końca.

Pamiętać należy, że Rammstein to de facto korporacja, a ich management to sztab ludzi od różnych zadań - planowanie trasy, kontakty z mediami, merchandise itp. Niezależnie zaś od zadania żaden pracownik managementu nie potwierdzi w korespondencji służbowej z osobą z zewnątrz czegoś, co nie zostało jeszcze ogłoszone drogą oficjalną (strona internetowa, materiały prasowe organizatora itp). No, chyba, że woli pożegnać się z pracą. Innymi regułami rządzą się członkowie zespołu.

Oto mała ciekawostka, o której mogliście przeczytać na forum, a którą potwierdził Till podczas swojej ostatniej obecności w Rosji (patrz: powiązane). Otóż wokalista zapytany przez dziennikarkę RBC.ru o koncert w Rosji wyjął kalendarz (w telefonie) i pokazał termin w czerwcu, zaraz po występie w Talinie. Według naszych źródeł ma to być stadionowy występ - jak każdy w tym roku - jednak na stronie oficjalnej jak do tej pory nie został ujęty.

Czy powyższe informacje to dowód na to, że Rammstein na 100% wystąpi? Absolutnie nie, jednak dają fanom nadzieję, że parę niespodzianek może się wydarzyć.

Skoro już wyważyliśmy Wasze emocje, zalecamy spokojnie poczekać do 15 lutego. W razie czego koncert Metalliki nie jest złą alternatywą ;)

.:: 02.02.2017 20:01:42 by Cohonez ::.
.:: Komentarze ::.
Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Online
Na stronie: 45
Zalogowani: 3