news zespół twórczość fanklub forum
Wkrótce
Coming Soon
65 dni!
Newsy
Skocz Do
Co sądzisz o nowej płycie Rammstein? (max 3 odpowiedzi)
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

.:: Rammstein na otwarciu Stadionu Śląskiego? ::.

Powiązane:

» Materiał Radia Piekary

» Wydarzenie na FaceBooku

Informacja:

» FIA, Sonne i inni

Ten news to jedna wielka spekulacja, jednakże wobec pewnych krążących plotek wypada nam napisać parę zdań.

W związku z otwarciem Stadionu Śląskiego w Chorzowie planowanym wstępnie na wrzesień tego roku spekuluje się o koncertach mających uczcić to wydarzenie. Rok temu lokalne media informowały nieoficjalnie, że gwiazdą tego wydarzenia mogą być Metallica, Bruce Springsteen lub Justin Timberlake. Sprawa jednak ucichła, zaś sam termin oddania Stadionu do użytku był kilkukrotnie przesuwany.

W tym tygodniu pojawiła się pogłoska, jakoby to sam Rammstein miał swoim koncertem uświetnić otwarcie Stadionu Śląskiego, jednak nie ma żadnych dowodów na ten temat. Ciekawych informacji natomiast dostarcza wywiad Radia Piekary z Wicemarszałkiem Województwa Śląskiego - Kazimierzem Karolczakiem (powiązane). Dowiadujemy się z niego, że faktycznie we wrześniu planowane jest otwarcie Stadionu, a na sugestę dziennikarza jakoby było zbyt mało czasu na sprowadzenie Metalliki lub kogoś podobnego formatu, Wicemarszałek odpowiada:

"Nie potwierdzam (...), są ciekawe propozycje na stole. 15 lutego zapraszam na konferencję prasową"

Czy chodzi tu o któregoś z trzech typowanych rok temu artystów, o Rammstein, czy kogoś zupełnie innego - tego dowiemy się za kilka tygodni. Natomiast jeśli już teraz chcecie wyrazić swoją chęć na to, by właśnie nasi Berlińczycy wystąpili w Chorzowie, to możecie dodać się do wydarzenia mającego na celu pokazać zainteresowanie fanów takim koncertem - umieściliśmy je w "powiązanych".

Do zobaczenia wkrótce.

.:: 21.01.2017 13:08:23 by Cohonez ::.
.:: Komentarze ::.
Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Online
Na stronie: 41
Zalogowani: 3