news zespół twórczość fanklub forum
Wkrótce
Coming Soon
64 dni!
Newsy
Skocz Do
Co sądzisz o nowej płycie Rammstein? (max 3 odpowiedzi)
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

.:: Rammstein - Paris ::.

Powiązane:

» Paris w The Rio Theatre

» Paris w Village Cinemas

Informacja:

» Zapowiedzi Paris w bazie FSK

» Agenttud, reddit.com

Jak wspominaliśmy w poprzenim newsie, rok 2017 może być dla fanów Rammstein albo obfity, albo ubogi. Dzisiejsza wiadomość może potwierdzać tą bardziej optymistyczną wersję.

Kanadyjskie kino "The Rio Theatre" zaprasza na jednorazowy pokaz filmu "Paris" już 23 marca. Dlatego jeśli ktoś z Was mieszka w Vancouver, na pewno będzie to doskonała szansa, by zapoznać się z nowym wydawnictwem koncertowym Rammstein.
Jeśli zaś mieszkacie w Australii, to również tego samego dnia będziecie mogli zobaczyć rzeczony film w sieci kin "Village Cinemas".

A teraz ironia na bok - powyższe wieści sugerują, że premiera DVD/Blu-Ray z zapisem koncertu w paryskim Bercy czeka nas jeszcze przed letnią trasą festiwalową. I całkiem możliwe, że film Jonasa Åkerlunda będzie można zobaczyć także w innych kinach - w Niemczech, Francji, a przy okazji trafienia na dobrego dystrybutorze także i u nas.

Wygląda też na to, że promocja "Paris" będzie zakrojona na większą skalę niż przy okazji "Rammstein In Amerika". Poza zarejestrowaniem osobnej domeny rammstein-paris.com zdecydowano się także na tzw. trailery. W niemieckiej bazie FSK zarejestrowano już cztery takie pozycje:
- trailer 10 sekundowy
- trailer 25 sekundowy
- trailer 90 sekundowy
- trailer 90 sekundowy pt "Phantom"

Co interesujące wszystkie powyżej wspomniane zapowiedzi miały mieć premierę kinową już 6 grudnia ubiegłego roku, zaś sam film według opisu The Rio Theatre to...dokument.

Trzeba przyznać, że może czekać nas interesująca wiosna, aczkolwiek czekamy na więcej szczegółów.

.:: 15.01.2017 11:21:49 by Cohonez ::.
.:: Komentarze ::.
Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Online
Na stronie: 38
Zalogowani: 3