news zespół twórczość fanklub forum
Wkrótce
Coming Soon
182 dni!
Newsy
Skocz Do
Mijający rok był dla mnie...
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

.:: Plany na rok 2017 ::.

Jak co roku pozwalamy sobie pokrótce podsumować miniony i spojrzeć całościowo na przyszły rok kalendarzowy. W 2016 roku zaliczyliśmy koncerty w ramach letnich festiwali, m.in na Stadionie we Wrocławiu. Poznaliśmy przy okazji nową kompozycję otwierającą występ - Ramm4. We Wrocławiu także bawił Flake w ramach trasy promującej swoją książkę - "Tastenficker". Poza tymi wydarzeniami ubiegły rok był raczej skąpy i nawet biorąc pod uwagę takie motywy jak: teledysk do "Move It" z gościnnym udziałem Richarda, oficjalne profile gadżetowe projektów Richarda i Tilla (Dr Dick), występ Tilla z "Praise Abort" na koncercie Pain w Hamburgu i zwycięski proces z RFN, uniwersum Rammstein było raczej spokojne. I prawdopodobnie ta tendencja będzie utrzymywała się też w 2017. Co nas zatem czeka?

Ano znów koncerty. Tym razem zapowiedzianych jest oficjalnie 15 dat w Europie i Ameryce Północnej, spodziewane są jeszcze co najmniej dwa (na przykład w Rosji). Nie mamy wiedzy, czy coś podobnego szykuje się u nas - być może sytuacja będzie analogiczna do Capital of Rock, gdzie dowiemy się o tym na stosunkowo krótko przed samym show. W 2016 do grano dawno, rzadko lub nigdy nie wykonywane numery i miejmy nadzieję, że ten trend utrzyma się również i za kilka miesięcy.

Temat siódmego albumu powraca od lat. Od 2 lat zespół wizytuje salkę prób i jeśli wierzyć pogłoskom zaowocowało to powstaniem dema albumu. Paul twierdzi, że kawałek Ramm4 powstał głównie na potrzeby koncertowe, więc niekoniecznie będzie on częścią nowego wydawnictwa. Till wspomina, że dalsze prace nad krążkiem potrwają do wiosny, by zostać wstrzymane na potrzeby trasy koncertowej. Przy dobrych wiatrach siódma płyta powinna jeszcze w 2017 roku ujrzeć światło dzienne. My jednak pozostaniemy realistami - 2018 jest już bardziej realny.

A motywujemy to sprawą z niewydanym mimo szumnych zapowiedzi koncertem z Paryża z 2012 roku. Wydawnictwo pt. "Paris" jest najprawdopodobniej gotowe już od dłuższego czasu, co potwierdza pokazanie tegoż obrazu na ubiegłorocznej edycji festiwalu w Cannes. Z nieznanych nam przyczyn zrezygnowano z terminu listopadowo-świątecznego jako premiery, a i nieoficjalnie wspominany styczeń tego roku jest naszym zdaniem mocno wątpliwy. Pozwolimy sobie zatem wytypować: luty, marzec, kwiecień, maj, wrzesień, październik, listopad lub grudzień 2017 mogą być miesiącami wypuszczenia "Paryża" na świat ;)

Czego jeszcze można oczekiwać? Jeśli będzie bardzo dobrze, to polskiego tłumaczenia "Tastenficker" (za co bardzo trzymamy kciuki), nowych gadżetów w RammsteinShop oraz tych spod szyldu Dr Dick oraz nowych wywiadów. Raczej nie ma co liczyć na drugi krążek Lindemann, zaś trzeci longplay Emigrate zostanie wydany kiedy zostanie wydany.

Reasumując: możemy mieć w tym roku nowe DVD/Blu-Ray, koncerty i kolejny album wraz z singlem, możemy mieć też tylko i wyłącznie wywiady i koncerty ;)

zyczymy możliwie jak najbardziej owocnego roku 2017

Ekipa FR

.:: 03.01.2017 14:27:25 by Cohonez ::.
.:: Komentarze ::.
Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Online
Na stronie: 74
Zalogowani: 1