news zespół twórczość fanklub forum
Wkrótce
Coming Soon
254 dni!
Newsy
Skocz Do
Jakie naleśniki najbardziej Ci smakują?
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

.:: Plany Rammstein na najbliższą przyszłość ::.

Powiązane:

» Okładka "Paris"

Zgodnie z zapowiedzią prezentujemy dziś zbiór informacji, jakie udało nam się zdobyć w kontekście szeroko pojętej przyszłości Rammstein. A przynajmniej planom na najbliższe miesiące.

Tegoroczna trasa koncertowa dobiega końca
. Tournee skrojone pod letnie festiwale zakończy się w sobotę, 10 września podczas festiwalu Maximus w Buenos Aires. Według zakulisowych informacji, zespół nie planuje kolejnych koncertów w tym roku. W lipcu pojawiła się plotka, jakoby 16 grudnia w Abu Dabi (Zjednoczone Emiraty Arabskie) miał odbyć się koncert, jednak okazało się to tylko pogłoską, a domniemany promotor wycofał się z organizacji.

Co nas zatem czeka jeszcze w tym roku? Premiera kolejnego wydawnictwa koncertowego. "Paris" - bo tak zatytułowany został film koncertowy Jonasa Akerlunda zostanie wyemitowany we francuskich i wybranych niemieckich kinach już 14 listopada. Warto dodać, że będzie to wersja trwająca 1 godzinę i 38 minut. Jest też bardzo prawdopodobne, że podana wyżej data to premiera pełnego wydawnictwa DVD/Blu-Ray, jednakże nie znamy jeszcze szczegółów jego zawartości. Spekuluje się na temat obecności filmu dokumentalnego, jednakże nie ma żadnych przesłanek by potwierdzić lub zaprzeczyć takiemu dodatkowi. W powiązanych macie miniaturę okładki wydawnictwa.

Stale powracającym tematem jest siódmy album Rammstein. Jak już pisaliśmy, zespół od zeszłego roku przebywa w salce prób i pracuje nad nowymi kompozycjami. Owocem tych prac jest zaprezentowany na tegorocznej trasie "RammVier "- zresztą sam Flake w wywiadzie dla Kaos TV potwierdził, że ów numer powstał, by udowodnić światu, że Rammstein nie próżnuje i nie przedłuża sobie urlopu. Nie przywiązujcie się jednak do tego kawałka, bo jak z kolei stwierdził Paul dla jednego z rosyjskich portali - "RammVier" powstał z myślą o koncertach, zatem należy domniemywać, że nie znajdzie się na albumie - może ostatecznie spocząć jako bonus w stylu "5/4" lub "Pet Semetary". Członkowie Rammstein nie czują presji i spokojnie pracują nad materiałem. Flake komentuje nawet, że nie można stwierdzić na jakim etapie są prace, albowiem bywa tak, że okresy pełne weny zostają nagle zatrzymane przez niemoc twórczą. Udało nam się jednak dowiedzieć, że nie jest źle, albowiem zespół ma już demo nowego wydawnictwa. Nie wiadomo jednak czy ostatecznie przerodzi się to w pełnoprawny album, czy też pierwszy raz w historii zespołu będziemy musieli zadowolić się EP-ką. Tutaj czas pokaże, gdyż najbardziej prawdopodobnym okresem wejścia do studia i profesjonalnej rejestracji materiału jest rok 2017.

Co do roku 2017 - ucieszy Was zapewne wiadomość, że Rammstein wyruszy wtedy w trasę koncertową. A jeszcze bardziej ucieszycie się, kiedy okaże się, że nie będą to koncerty festiwalowe. Według nieoficjalnych informacji nie będzie to jednak trasa promująca nowy album, lecz po raz kolejny zaprezentowane zostaną znane nam już kompozycje. Wydaje się jednak bardzo prawdopodobne, że tym razem usłyszymy coś nowego poza "RammVier". A przy bardzo dobrych wiatrach dane będzie nam posłuchać czegoś znanego, lecz rzadko, dawno lub nigdy nie granego.

Wbrew pojawiającym się w zeszłym tygodniu wieściom, projekt Lindemann nie planuje trasy koncertowej i drugiego albumu w najbliższym czasie, jest jednak chęć ku temu, kiedy macierzyste zespoły Tilla i Petera będą miały dłuższe przerwy. Nie wygląda też na to, by w przeciagu najbliższych miesięcy dane nam było zapoznać się z trzecim albumem Emigrate - Richard skupił się za to na sklepie z sygnowanymi akcesoriami oraz na gościnnym komponowaniu dla japońskiego zespołu rockowego. Ale o tym następnym razem.

.:: 08.09.2016 20:43:23 by Cohonez ::.
.:: Komentarze ::.
Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Online
Na stronie: 45
Zalogowani: 5