news zespół twórczość fanklub forum
Wkrótce
Coming Soon
254 dni!
Newsy
Skocz Do
Jakie naleśniki najbardziej Ci smakują?
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

.:: Capital of Rock - podsumowanie ::.

Emocje po świetnym występie Rammstein na Capital of Rock nieco opadły, dlatego dziś w ramach podsumowania mamy dla was zbiór fotorelacji, artykułów, zdjęć i dobrych jakościowo nagrań video. Zapraszamy też do dzielenia się Waszymi materiałami oraz wrażeniami po koncercie.

Z kronikarskiego obowiązku podajemy setlistę:

01. Ramm 4
02. Reise Reise
03. Halleluja
04. Zerstoren
05. Keine Lust
06. Feuer Frei!
07. Seemann
08. Ich Tu Dir Weh
09. Du Riechst So Gut
10. Mein Herz Brennt
11. Links 2-3-4
12. Ich Will
13. Du Hast
14. Stripped
15. Sonne
16. Amerika
17. Engel

Wypada wspomnieć o efektach naszej Inicjatywy Koncertowej. Została ona zauważona przez zespół, a podczas imprezy koncercie Paul nawet pytał czyj to pomysł i jak został rozpowszechniony. Niestety - "flagę" w pełnej krasie i okazałości można było zobaczyć tylko z poziomu sceny, zatem wszelkiej maści materiały z trybun i płyty są nie do końca miarodajne. Dlatego mimo wszystko czekamy na zakończenie trasy (ostatni koncert w Buenos Aires 10 września) i publikację zaległych pro-shotów. Zaś na osłodę w powiązanych macie zdjęcie zrobione przez Danny'ego Uhlmanna - szefa ochrony zespołu. Był pod wrażeniem.

Raz jeszcze dziękujemy za zaangażowanie i wspólną zabawę. A skoro Capital of Rock jest już przeszłością, to zachęcamy Was do śledzenia uważnie naszej strony, gdyż już jutro zbiorczy news na temat planów Rammstein na przyszłość.

.:: 07.09.2016 19:28:46 by Cohonez ::.
.:: Komentarze ::.
Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Online
Na stronie: 45
Zalogowani: 4