news zespół twórczość fanklub forum
Wkrótce
Coming Soon
254 dni!
Newsy
Skocz Do
Jakie naleśniki najbardziej Ci smakują?
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

.:: Inicjatywa koncertowa 2016 ::.

Powiązane:

» Ściąga z tekstami

Jak mamy nadzieję pamiętacie, przy okazji praktycznie każdego występu Rammstein w Polsce staramy się uskutecznić proste, acz efektowne akcje koncertowe. Przez ostatnie kilka tygodni na forum i naszym fanpage Facebookowym miały miejsce dyskusje na temat takiej akcji podczas nadchodzącego koncertu we Wrocławiu. Dziś możemy podać do Waszej wiadomości ostateczny komunikat.

 

W ramach Inicjatywy Koncertowej 2016 proponujemy, by podczas kawałka "Seemann" (wykonywany zaraz po "Feuer Frei!") dokonało się, co następuje:

- publiczność zebrana na płycie stojącej podnosi wszystko to, co może świecić na czerwono (ekrany telefonów, glowsticki, itp. - w granicach rozsądku i bezpieczeństwa rzecz jasna)

- publiczność zebrana na sektorach siedzących podnosi wszystko to, co może świecić na biało (również ekrany telefonów, zapalniczki, itp - tutaj też w odpowiednich granicach)

Przy odpowiedniej ilości osób biorących udział w takiej inicjatywie można osiągnąć efekt pokaźnej "świecącej flagi" - w podobny sposób jak np. w 2009 na chorzowskim koncercie U2. "Seemann" jest tu chyba najlepszym wyborem, ponieważ jest to utwór utrzymany w wolnym tempie, podczas którego na scenie nie dzieje się zbyt wiele, dlatego dla odmiany niech fani dostarczą wrażeń zespołowi :)

 

Poza powyższą akcją przypominamy o głośnym śpiewaniu (zebrane teksty wszystkich kawałków wykonywanych na tegorocznej trasie znajdują się pod powiązanym linkiem) oraz ożywczej (acz bezpiecznej!) zabawie - słupy soli to były dobre pod Sodomą i Gomorą ;)

 

Przypominamy też o możliwości należytego rozgrzania się na na naszym biforze oraz o okazji na hulanki und swawole podczas afterparty. Również naszego.

Do zobaczenia we Wrocławiu!

 

EDIT! 

Bardzo nam miło powiadomić Was, że Antyradio włączyło się w akcję promującą naszą fanowską inicjatywę, za co bardzo dziękujemy. Śledźcie ich audycje jutro i w sobotę przed koncertem. Po koncercie zresztą również :)

.:: 24.08.2016 20:19:33 by Cohonez ::.
.:: Komentarze ::.
Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Online
Na stronie: 43
Zalogowani: 4