news zespół twórczość fanklub forum
Wkrótce
Coming Soon
182 dni!
Newsy
Skocz Do
Mijający rok był dla mnie...
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

.:: Till Lindemann, iPhone i Rosja ::.

19 czerwca Rammstein wystąpili w roli gwiazdy na moskiewskim festiwalu Maxidrom. Setlista rzeczonego występu została wzbogacona o Moskau - zresztą analogicznie do paryskiego występu na Download Festival, gdzie koncert Rammstein zwieńczony został Frühling In Paris. Sam pobyt w Rosji był zresztą dla zespołu dosyć owocny - Paul udzielił ciekawego wywiadu, którego treść stanowić będzie materiał następnego newsa, zaś Till otrzymał interesujący gadżet, który to będzie przedmiotem newsa poniższego.

Jak podają rosyjskie serwisy Sputniknews, Appleapple.top, RockVector, a za nimi media w Niemczech (m.in rosyjska ambasada w Berlinie) oraz w Polsce (m.in. Antyradio) - Till otrzymał iPhone z podobizną Władimira Putina. Serwisy dodają, że Till wyraził sprzeciw wobec sankcji nałożonych na Rosję oraz podziw dla rządów sprawowanych przez jej Prezydenta. Owa wiadomość, okraszona zdjęciem wokalisty Rammstein w koszulce z podobizną Władimira Putina obiegła w ostatnich dniach kilka serwisów rockowych w różnych krajach wywołując mieszane reakcje (według naszych źródeł fani na Ukrainie są co najmniej niezadowoleni), jednak okazało się, że dopuszczono się co najmniej nadinterpretacji.

Przedstawiciele firmy Caviar, którzy sprezentowali wokaliście ten niecodzienny gadżet, przyznali się do retuszu i "niedokładnego tłumaczenia" słów Tilla, za co bardzo przepraszają. Również Oficjalna Strona Rammstein wystosowała komentarz o jasnej treści:

"Till Lindemann nigdy nie nosił takiej koszulki. Ktoś dokonał retuszu zdjęcia Tilla (...). Ponadto Till Lindemann nigdy nie wygłaszał żadnych komentarzy na temat Władimira Putina (...)."

Tyle w temacie prezentu. Zaś sam Till poza koncertowaniem z Rammstein - jutro zespół występuje w Szwecji - powoli rozkręca się z projektem Doctor Dick. Już wkrótce prace spod tego szyldu mają być wystawione i dostępne w sprzedaży.

.:: 29.06.2016 16:04:21 by Cohonez ::.
.:: Komentarze ::.
Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Online
Na stronie: 81
Zalogowani: 1