news zespół twórczość fanklub forum
Wkrótce
Coming Soon
182 dni!
Newsy
Skocz Do
Mijający rok był dla mnie...
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

.:: Doctor Dick, trasa i film ::.

W ostatnich tygodniach pojawiło się kilka ciekawych informacji na temat działalności Rammstein, zatem uszeregujmy je odpowiednio:

1. Till nie poprzestaje na pisaniu poezji i projekcie Lindemann jako swoich działaniach "po godzinach". W mijającym tygodniu na FaceBooku pojawił się oficjalny profil artysty o pseudonimie "Doctor Dick" (w wolnym tłumaczeniu "Doktor Fiut"), na którym podziwiać można zmagania wokalisty Rammstein w dziedzinie rzeźby nowoczesnej. Prace są dosyć dosadnie erotyczne, zaś zobaczyć można je klikając na link obok newsa. Chyba dla osób pełnoletnich.

2. Trasa koncertowa została wzbogacona - na razie nieoficjalnie - o dwie nowe pozycje. 3 września Rammstein zawita do Santiago de Chile (Rockout Festival), a w dniach 17-18 września zespół uświetni swoją obecnością festiwal Lollapalooza w Kolumbii. Co do samego repertuaru - dalej pozostaje on niewiadomą, ale możemy być raczej pewni takich kawałków jak "Sonne" czy "Du Hast". Mimo nadziei wyrażanych przez Flake, bardzo mało prawdopodobne wydaje się zagranie nowych kompozycji (ostatni raz taki przypadek miał miejsce z "Benzin" w 2005 roku), aczkolwiek wciąż jakaś nadzieja na powiew świeżości pozostaje. Z ciekawostek warto przytoczyć fakt, że próby przed trasą rozpoczęły się pod koniec kwietnia, zaś zespół w tym celu wynajął dużą halę. Dodatkowo, kilka dni temu facebookowy profil festiwalu Gods of Metal opublikował rozpiskę czasową artystów występujących 2 czerwca:

- Megadeth 18:30 - 19:45
- Korn 20:15 - 21:30
- Rammstein 22:00 - 24:00

Jeżeli zespół postanowił zmienić swoją setlistę po prostu dokładając kawałki i w efekcie czyniąc show dłuższym, to jest to jak najbardziej godne podziwu, gdyż wzrasta szansa na zaprezentowanie kawałków dawno lub nigdy nie granych na żywo. Tym niemniej równie dobrze można powyższy grafik uznać za mocno umowny i standardowo czekać nas będzie 90-minutowy koncert.

3. Pojawiła się ciekawa informacja na temat kolejnego wydawnictwa DVD/Blu-Ray. Jak podają nasi koledzy z francuskiego Rammstein World, wśród filmów pokazywanych w ramach tegorocznej edycji Festiwalu w Cannes pojawił się 98-minutowy dokument w reżyserii Jonasa Åkerlunda pod tytułem "Rammstein Paris". Pierwszy seans miał miejsce 11 maja, zaś drugi odbędzie się 16 maja o godzinie 15:30, więc jeśli ktoś z Was jest na miejscu, to zapraszamy na seans w poniedziałek do miejsca oznaczonego jako Palais B. W późniejszym terminie planowana jest dystrybucja filmu w kinach w całej Francji, zaś według naszych informacji najprawdopodobniej będzie on częścią wydawnictwa DVD/Blu-Ray dokumentującego trasę "Made in Germany" i koncert w Paryżu zarejestrowany 6 i 7 marca 2012 roku. Data wydania takiego zestawu pozostaje na razie nieznana, natomiast spekuluje się, że będzie to ostatni kwartał tego roku. Dodatkowo w powiązanych ulotka promująca film w Cannes.

.:: 13.05.2016 12:25:17 by Cohonez ::.
.:: Komentarze ::.
Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Online
Na stronie: 72
Zalogowani: 1