news zespół twórczość fanklub forum
Wkrótce
Coming Soon
218 dni!
Newsy
Skocz Do
Czy wybierasz się na przyszłoroczny koncert Rammstein?
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

.:: Co u Rammstein ::.

Jak zapewne już czytaliście, jakiś czas temu chłopcy z Rammstein ogłosili nieśmiało, że rozpoczynają pracę nad nowym albumem. Na dodatek pojawiły się też pierwsze daty koncertowe w 2016 roku, zatem fani powinni być spokojni o to, czy zespół jest w ogóle aktywny. Dziś przybliżymy kilka informacji, które wypłynęły niedawno, a dotyczą aktywności członków naszego zespołu.

Till Lindemann - po sukcesie albumu Skills in Pills (m.in. status platynowej płyty w Rosji), zarówno sam zainteresowany, jak i Peter Tägtgren postanowili symbolicznie "zakończyć" erę projektu Lindemann. Mowa tu rzecz jasna o zakończeniu promocji albumu i powrocie obu panów do pracy w ich macierzystych zespołach. Jak dodaje jeszcze Peter na swoim oficjalnym profilu Facebookowym, być może doczekamy się trzeciego teledysku Lindemann, ale nie jest to nic pewnego. Jako ciekawostkę dodajmy, że Tilla widziano wczoraj na lotnisku w Bangkoku, zaś zdjęcie dokumentujące ową obserwację opublikował meksykański fanklub Rammstein (patrz: powiązane).

Richard Kruspe - po zapowiedziach na temat kontynuacji albumu Silent So Long, temat kolejnych wydawnictw spod szyldu Emigrate ucichł - przynajmniej chwilowo. Nie przeszkodziło to jednak gitarzyście w gościnnych występach, albowiem 16 października miała miejsce premiera albumu Strangers japońskiego gitarzysty Hotei, na którym to (obok m.in Iggy'ego Popa) możemy usłyszeć Richarda. Zainteresowanych odsyłamy do rzeczonego albumu, a konkretnie do numeru Move It. Z ciekawostek warto dodać, że naszego bohatera widziano wśród publiczności 6 listopada na koncercie Marilyna Mansona w Berlinie.

Paul Landers - dwa tygodnie temu wybrał się na koncert Dave'a Gahana do Nowego Jorku

Oliver Riedel, Christoph Schneider, Flake
 - paparazzi jeszcze ich nie namierzyli :)

Z pozostałych informacji okołozespołowych wypada podać, że wydawnictwo In Amerika doczekało się statusu platynowej płyty w Niemczech oraz pierwszego miejsa list sprzedaży DVD w USA, Wielkiej Brytanii, Meksyku, Austrii, Szwajcarii, Francji, Belgii, Danii, Finlandii, Szwecji, Portugalii i Hiszpanii.

Co do planów wydawnicznych - przypominamy o limitowanym boksie winyli, który dotrze do sklepów 4 grudnia. Za to audiofile i fani gadżetów powinni znaleźć trochę zaskórniaków, by wydać je na oficjalne słuchawki zespołu, o których oficjalnie jeszcze wspomnimy.

.:: 10.11.2015 16:55:37 by Cohonez ::.
Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Online
Na stronie: 49
Zalogowani: 6