news zespół twórczość fanklub forum
Wkrótce
Coming Soon
93 dni!
Newsy
Skocz Do
Co sądzisz o teledysku Deutschland? (max 3 odpowiedzi)
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

Strony: 17 8 9 10

Paulus44
Panzermeister

mężczyzna

#308072 | Dodano: 04.04.2019 22:52:19
wieszanie było nadal podstawową karą. Szczególnie w obozach zagłady/koncentracyjnych. Właśnie najwięcej zdjęć zbrodni jest przy szubienicach.
ordnung muss sein! Nie aufgeben!
Wahnsinn
Za***ista ranga

kobieta

#308075 | Dodano: 04.04.2019 22:55:36
Potem taki trup wisiał i ostrzegał innych, co ich czeka.

.:: Deutschland - relacja zza kulis teledysku ::.

Jak być może już wiecie w kręceniu klipu "Deutschland" wzięli udział polscy rekonstruktorzy, m.in. polskie grupy rekonstrukcyjne Die Freiwilligen oraz Pomerania 1945, GRH Dragoner, GRH Bellum oraz Grupa Rekonstrukcji Historycznej, Rogatywka 1918 -1939, SRH Ehrhard M17 i SRH Marienburg 152IR.

Jak sami twierdzą:

"Dla członków Die Freiwilligen był to ogromny zaszczyt i wyróżnienie, że mogliśmy być częścią tak ogromnego i wyjątkowego projektu."

Jest nam zatem bardzo miło móc Was poinformować, że relacja z planu oczami członków grup Die Freiwilingen i Pomerania 1945 właśnie wylądowała w naszym dziale "Prasa".

Odnośnik znajdziecie w "Powiązanych".

Z tekstu napisanego i przetłumaczonego przez członków grup i Leona dowiecie się między innymi:

- jak to się stało, że chłopaki znaleźli się na planie teledysku

- co robi Till, gdy ekipie na planie jest zimno

- jaka atmosfera panowała na planie

Zapraszamy do lektury - także w językach: angielskim, niemieckim i francuskim!

Bardzo dziękujemy Dietmarowi Kuptzowi, Rene Kinowi, Albertowi Neumannowi i Leonowi za opracowanie materiału.

A w ramach dodatkowej ciekawostki wspomnijmy również, że nie tylko grupy rekonstrukcyjne były polskim akcentem w teledysku. Otóż za stroje występujących odpowiadają polskie projektantki: Dorota Budna, Agnieszka Osipa i Diana Nagler. Warto też wspomnieć o asystentce produkcji - Katarzynie Rycerskiej.

Strony artystek znajdziecie w powiazanych.

.:: 04.04.2019 21:08:24 by Cohonez ::.
Cohonez
Dyplomata

mężczyzna

#308078 | Dodano: 04.04.2019 23:10:37
Wahnsinn napisał(a):
jesienny_pan napisał(a):
O Jezu, ale się rozpisałeś. A ja z zupełnie innej beczki. Dziwna trochę ta scena z wieszaniem ludzi w pasiakach. Z tego co wiem, to ludzi w czasie II wojny światowej naziści rozstrzeliwali albo zagazowywali. :P

Wszystko robili.

^this. Nie sądzę, żeby komora gazowa była zawsze na podorędziu. A wisielcy zawsze pełnili funkcję odstraszania bo po egzekucji mogli sobie wisieć na widoku. W jakieś lekturze z j.polskiego była wzmianka o takiej sytuacji w jednym z polskich zakładów pracy podbitych przez Niemców.
Nie czytam forum.
Wahnsinn
Za***ista ranga

kobieta

#308079 | Dodano: 04.04.2019 23:17:43
No i komory były do masówki, nie do pojedynczych morderstw.
Paulus44
Panzermeister

mężczyzna

#308082 | Dodano: 04.04.2019 23:44:39
Ja jestem dumny że polskie grupy rekonstrukcyjne brały tam udział. Pokazuje to poziom odwzorowania sylwetek i wiedzy;) Gratulacje dla chłopaków:) Voran! :D
ordnung muss sein! Nie aufgeben!
Wolek
Pussy

mężczyzna

#308083 | Dodano: 05.04.2019 00:15:11
Popularny youtube'owy komentator polityczny Ator komentuje teledysk:

https://www.youtube.com/watch?v=zi73vXvfW1g

Nie powiem, parę razy skisłem słuchając jegomościa.
Cohonez
Dyplomata

mężczyzna

#308084 | Dodano: 05.04.2019 00:17:59
Wolek napisał(a):
Popularny youtube'owy komentator polityczny Ator komentuje teledysk:

https://www.youtube.com/watch?v=zi73vXvfW1g

Nie powiem, parę razy skisłem słuchając jegomościa.

To jest ten koleś, który komentuje WSZYSTKO?
Jeśli tak, to chyba znak, że nie zna się na niczym :>
Nie czytam forum.
Rożen
Panzermeister

mężczyzna

#308085 | Dodano: 05.04.2019 02:42:28
Cohonez napisał(a):
To jest ten koleś, który komentuje WSZYSTKO?

Do tego ze sprawy, o której mógłby się wypowiedzieć w kilka minut, to pieprzy pół godziny lejąc wodę. Ponadto bardzo podatny na łapanie zarzutek i ogólnie różnych teorii spiskowych. Typowy foliarz.
flake9
Król Lew

mężczyzna

#308086 | Dodano: 05.04.2019 02:48:38
Chylę czoła przed tymi, którzy dają radę go nie tylko słuchać, ale i oglądać, bo od samego patrzenia na jego miny cofa mi się ostatni posiłek.
Wolek
Pussy

mężczyzna

#308089 | Dodano: 06.04.2019 10:45:44
Jedno tylko powiem...Te szukanie poszczególnych wypowiedzi wśród tych otwartych linków (jakby sobie wcześniej nie mógł dokładnie wszystkiego przygotować), nazywanie Tilla "transwestytą" gdy jest przebrany za Meinhof...Nie, po prostu nie. W dodatku praktycznie zero researchu na temat teledysku, a mógł wpaść do nas i trochę poczytać. Pewnie wtedy film byłby i krótszy i bardziej merytoryczny.
Ava
Feuerspritzer

mężczyzna

#308090 | Dodano: 06.04.2019 12:47:17
Gadacie o tym jakbyście pierwszy raz widzieli w internecie kiepskie dziennikarstwo nastawione na sensację :D Nie ma o czym.
flake9
Król Lew

mężczyzna

#308091 | Dodano: 06.04.2019 14:46:40
Ale dowiedziałem się, że ten teledysk nie ma monetyzacji. Wcześniej nie wiedziałem.
Milch
Feuerspritzer

mężczyzna

#308092 | Dodano: 06.04.2019 15:16:27
Co wy ludzie Atora oglądacie... przecież on poprawia folie na głowie, bo trochę się zsuwa...
Czyli chłopaki z R+ piją Absolut? Dobrze wiedzieć ;) Richard się bał kostiumu SS? Ciekawe, jak uzgadniali, kto się w niego ubierze.
Doskonale! Napisałem głupio, lecz nie zawierałem z nikim kontraktu na dostawę samych dzieł mądrych, doskonałych. Dałem wyraz mej głupocie i cieszę się z tego, bowiem niechęć i surowość ludzka, jaką pobudziłem przeciw sobie, kształtuje mnie i urabia...
qnebra
Feuerspritzer

mężczyzna

#308094 | Dodano: 06.04.2019 15:38:21
Milch napisał(a):
Co wy ludzie Atora oglądacie... przecież on poprawia folie na głowie, bo trochę się zsuwa...
Czyli chłopaki z R+ piją Absolut? Dobrze wiedzieć ;) Richard się bał kostiumu SS? Ciekawe, jak uzgadniali, kto się w niego ubierze.

Pewnie ciągnęli słomki.
flake9
Król Lew

mężczyzna

#308096 | Dodano: 06.04.2019 17:55:12
Albo wybrali największego gwiazdora i na podstawie tego kryterium już nie mógł się obronić, by nie wystąpić w takim stroju.
jesienny_pan
Feuerspritzer

mężczyzna

#308097 | Dodano: 07.04.2019 00:35:36
Najbardziej pasował do stroju SS.
gorbaczovsky
Newsman Chałturnik

mężczyzna

#308099 | Dodano: 07.04.2019 12:47:57
https://www.msl24.de/promis/rammstein-meilenstein-...

Cytowany jest polnischen Rammstein-fanseite ;)
Wahnsinn
Za***ista ranga

kobieta

#308100 | Dodano: 07.04.2019 13:46:13
Z odnośniczkiem, gut.

Dopisano (2019-04-07 11:47:27):

Hassliebe bardzo ładne słowo, dawno nie widziałam.

.:: Sukces Deutschland ::.

Po niemalże dwóch tygodniach od debiutu pierwszy singiel zwiastujący nowy album Rammstein okazał się sporym sukcesem. Na dzień dzisiejszy "Deutschland" ma niemal 30 milionów wyświetleń na YouTube oraz ponad 11 milionów odtworzeń na Spotify. Znajduje to odzwierciedlenie na niemieckich listach przebojów - według Offizielle Deutsche Charts utwór od razu wylądował na pierwszym miejscu (powiązane). 

Tym samym wynikiem zespół może pochwalić się w Szwajcarii gdzie z miejsca zdobył szczyt podium (powiązane).

W Polsce również możemy mówić o dużej popularności kawałka - jak podaje niemiecka lista OLJO (Powiązane), Polska znalazła się na trzecim miejscu jeśli chodzi o kraj z największą ilością odtworzeń klipu "Deutschland" na YouTube:

Niemcy 5,41 milionów odtworzeń,
Rosja: 3,9 milionów odtworzeń,
Polska: 1,09 miliona odtworzeń,

Ponadto "Deutschland" zajmuje na dzień dzisiejszy 4 miejsce na liście przebojów polskiego iTunes.

Gratulujemy :)

.:: 09.04.2019 20:41:13 by Cohonez ::.

Strony: 17 8 9 10

Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Na stronie: 58
Zalogowani: 2