news zespół twórczość fanklub forum
Wkrótce
Coming Soon
93 dni!
Newsy
Skocz Do
Co sądzisz o teledysku Deutschland? (max 3 odpowiedzi)
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

Strony: 13 4 5

Kerosine
Panzermeister

kobieta

#146465 | Dodano: 05.05.2011 21:40:11
O.K., zarzut numer jeden: wtórność, powtarzalność, granie większości utworów li tylko na jedno kopyto (wiadomo jakie, ale to w tej chwili nie ma większego znaczenia), przez co zlewają się wszystkie w jedną masę i przede wszystkim, najgorsza ze wszystkiego przewidywalność. Totalny brak jakichkolwiek niespodzianek czy większych urozmaiceń. Co Ty na to? TO już chyba są jakieś konkrety, echhh?

[LOL, udało mi się zawrzeć tego posta dosłownie w kilku linijkach; cud jakiś :>]
Ich hab' keine Gust
dhr
Panzermeister

kobieta

#146467 | Dodano: 05.05.2011 21:44:39
cóż, ja tam słyszę jednak pewną różnorodność i złożoność. Znów wracamy do tego, co tam słyszymy i dlaczego.
feed your dreams to fishes
#184801 | Dodano: 30.11.2011 21:25:01
maxłel napisał(a):
4. Polityka koncertowo/setlistowa.
Ja rozumiem że koncerty R+ to szoł i w ogóle, ale litości. Szkoda że w zasadzie każda trasa to takie odgrywanie jednego setu. Czasem gdzieś coś się zmieni, ale ogólnie to granie w kółko tego samego. Przydałoby się chociaż wymieniać utwory jak się gra dwa razy w tym samym mieście, nie wspominając o 4 koncertach pod rząd w Berlinie w 2005, gdzie zagrali te same kawałki.

Dużo się nie zmieniło. Nie żałuję, że nie zostałam na drugim koncercie w Ergo Arenie, a jak czytam co się dzieje na aktualnej trasie to tym bardziej nie żałuję, bo nic nowego w porównaniu z Gdańskiem.

Mogli chociaż w kramie mieć koszulkę, którą upatrzyłam, a teraz to nawet w centrali nie mają :(
Gut nackt!

.:: Premiera "Achtung Wir Kommen!" ::.

W oczekiwaniu na nowy materiał Rammstein dziś niespodziewanie dowiedzieliśmy się o kolejnej premierze związanej z zespołem.

Po wielu latach zmagań w końcu będziemy mogli zobaczyć film dokumentalny "Achtung! Wir Kommen.". Jest to materiał poświęcony niemieckim zespołom rockowym z przełomu lat 80. i 90. - mogliście widzieć już jego fragmenty zatytułowane "flüstern & SCHREIEN 1988/1994". Rzeczonymi zespołami są m.in. The Inchabokatables, In Extremo, Feeling B oraz oczywiście Rammstein.

Reżyser filmu, Karl C. Hardt przez lata pracował nad różnymi wersjami montażowymi całości - zmagając się m.in z poprzednim managerem Rammstein - i jeśli wierzyć zapowiedzi na oficjalnej stronie filmu (link po lewej), już 26 marca będziemy mogli zobaczyć efekt jego prac, zwłaszcza, że zawierać ma nigdy nie pokazywane sceny z początków działalności Rammstein (w tym z koncertów)

Film zadebiutować ma od razu w internecie (strona w linku po lewej), na początku w wersji niemieckiej, ale m.in wersje angielska i polska są już w przygotowaniu.

Spragnionych nowości zapraszamy do powiązanych. Tam bowiem znajdziecie nowe zdjęcie z nadchodzącego teledysku - udostępnione przez serwis Tagesspiegel oraz nowe zdjęcie z sesji udostępnione już przez sam zespół.

.:: 22.03.2019 18:55:28 by Cohonez ::.

Strony: 13 4 5

Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Na stronie: 60
Zalogowani: 1
Szukaj