news zespół twórczość fanklub forum
Wkrótce
Coming Soon
125 dni!
Newsy
Skocz Do
Jonas Åkerlund reżyserem nowego klipu R+. Co Ty na to?
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

Strony: 142 43 44 45 46

H.
Feuerspritzer

mężczyzna

#304034 | Dodano: 01.01.2019 20:50:00
No to chyba wykrakałem ten live teledysk. Z drugiej strony wykonanie Ramm4 bez gitarzystów na zjeżdżających platformach i odliczania nie robi takiego dobrego wrażenia jak wcześniej... więc trochę słaby materiał na teledysk.
Ava
Feuerspritzer

mężczyzna

#304036 | Dodano: 01.01.2019 22:53:38
Ramm4 samo w sobie moim zdaniem jest słabym materiałem.
Leon
Perverse

mężczyzna

#304037 | Dodano: 02.01.2019 14:46:16
To są oczywiście tylko spekulacje, być może Åkerlund jest tam po prostu gościem zespołu.
Där jag kommer ifrån är vi så jävla hårda att vi klipper gräsmattan med pansarvagn.

Vem kan stoppa mig när pansar rullar fram?
Kapiii
Pussy

mężczyzna

#304046 | Dodano: 03.01.2019 13:58:02
Info z funpaga Rammstein Belgum "Unfortunately, the reading with Flake in Gotha has to be postponed from January 18 to February 19, as the band RAMMSTEIN comes together due to video shoot on January 18."

.:: Brytyjski Metal Hammer o siódmym albumie Rammstein ::.

Styczniowe wydanie brytyjskiego Metal Hammer zawiera artykuł podsumowywujący oficjalne informacje na temat kształtu siódmego albumu Rammstein.

Dowiedzieć się można między innymi tego, że kilka nowych kawałków to pomysły sprzed lat oraz tego, że pomysły na show zespołu poswstają tak naprawdę od zera przed każdą trasą.

Po szczegóły zapraszamy Was do działu Prasa (powiązane), gdyż specjalnie dla Was przetłumaczyliśmy ów materiał.

Prosimy o niekopiowanie treści bez naszej zgody.

.:: 05.01.2019 12:34:22 by Cohonez ::.

.:: Castingi do nowych teledysków ::.

Powiązane:

» Informacja na RammsteinWorld

Informacja:

» Casting na żonę

» Casting na męża

» Leon, Małgorzata Riot

Przy okazji noworocznego podsumowania przytoczyliśmy nieoficjalne pogłoski o planach Rammstein na nakręcenie trzech teledysków na początku 2019 celem wykorzystania ich w późniejszej promocji siódmego albumu.

Jak pokazały ostatnie dni, wieści te przynajmniej w dwóch trzecich okazały się prawdą. Pojawiły się bowiem ogłoszenia castingowe do dwóch wideoklipów, które jeszcze w styczniu mają zostać nakręcone w Berlinie.

Uważajcie na potencjalne spoilery
:

Pierwszy wideoklip był powodem przesunięcia przez Flake jego spotkania autorskiego w Kulturhaus Gotha. Zdjęcia mają odbyć się 18 i 19 stycznia, zaś za produkcję odpowiada firma Bigfish. Ich ogłoszenie castingowe zostało co prawda usunięte, jednak zgodnie z informacją w nim zamieszczoną poszukiwani byli aktorzy i aktorki w wieku od 30 do 60 lat, którym nie przeszkadza nagość, całowanie, ani inne swawole przed kamerą.
Nie wiadomo na dzień dzisiejszy kto za ową kamerą stanie. Erotyczne elementy sugerowałyby udział Jonasa Åkerlunda, jednak poza jego - jak się póki co okazuje - towarzyską wizytą z Rammstein w Meksyku nie wiadomo nic o jakichkolwiek planach w tym kierunku.
Na pewno za to żadnego z najbliższych teledysków nie nakręci Zoran Bihać - osobiście temu zaprzeczył, obecnie jest bowiem zajęty pracą nad filmem dokumentującym trasę "Messer". 
Jako ciekawostkę należy dodać, że z firmą Bigfish związany był Philipp Stölzl - reżyser takich teledysków jak "Du Hast", "Das Modell" czy "Du Riechst So Gut 98". Nie wiemy, czy jest on jakkolwiek powiązany z rzeczonym ogłoszeniem, tym niemniej w świetle pogłoski, że jeden z nadchodzących singli miałby być "drugim Du Hast" byłoby to powiązanie całkiem ciekawe. Tym niemniej trzymajmy emocje na wodzy i czekajmy na oficjalne wieści.

Drugi wideoklip zostanie nakręcony 26 stycznia i będzie stylizowany na coś bardziej historycznego (a konkretnie na przedział lat 20-50 XX wieku). Ogłoszenie castingowe opisuje główne role: mężczyzny w wieku 35-50 lat o aparycji klasy robotniczej i z zepsutymi zębami oraz kobiety w wieku od 30 do 45 lat, która nie boi się pokazać toples przed kamerami. Opis fabuły sugeruje skupienie na postaci kobiety, która wyrywa się z ról narzuconych przez normy społeczne obowiązujące na początku XX wieku. Ma ona nie wahać się przed wylaniem kawy na koszulę męża oraz wspinać się na barykady.
W przypadku powyższego teledysku znamy nazwisko reżysera: jest to sam Jörn Heitmann - człowiek odpowiedzialny za m.in klipy do "Sonne", "Ich Will", "Ohne Dich" czy "Haifisch".

O trzecim klipie oraz o jakichkolwiek tytułach utworów na razie nie wiemy nic - z pewnością poinformujemy Was gdy tylko pojawią się jakiekolwiek wieści.

.:: 09.01.2019 21:15:09 by Cohonez ::.
Leon
Perverse

mężczyzna

#307394 | Dodano: 17.01.2019 16:31:27
Zaczynam się bać tej nowej płyty, skoro materiał na nią to Emigrate :D

https://www.guitarworld.com/artists/rammsteins-new...
Där jag kommer ifrån är vi så jävla hårda att vi klipper gräsmattan med pansarvagn.

Vem kan stoppa mig när pansar rullar fram?
Dzar
Grill Master

mężczyzna

#307395 | Dodano: 17.01.2019 16:54:26
Ja mam przeczucie, że będzie to delikatny muzycznie album...
"Targałbym jak basista nowe struny"...
... i tak przez całe życie.
gorbaczovsky
Newsman Chałturnik

mężczyzna

#307397 | Dodano: 17.01.2019 21:44:40
Album wypełniony takimi SNVM, Amour, Ein Leid czy Liese?
Generalnie to ja uciekam.
Cohonez
Dyplomata

mężczyzna

#307398 | Dodano: 17.01.2019 22:03:42
Ale Amura to Ty szanuj.
Nie czytam forum.
H.
Feuerspritzer

mężczyzna

#307399 | Dodano: 17.01.2019 23:00:34
Ja myślę, że brzmieniowo album będzie podsumowaniem wszystkich poprzednich dokonań. Po lekturze różnych wywiadów spodziewam się następujących cech:
1. niebanalna budowa utworów i operowanie różnymi harmoniami - coś co znamy z RR/Rosenrot
2. mocne, mechaniczne gitary - jak na Sehnsucht
3. wprowadzenie brzmienia live w produkcję albumu, brak uczucia "sterylności" - dla mnie takim albumem jest Mutter, gdzie mocno czuć naturalny groove zespołu
4. bogate orkiestrowe aranżacje (RR/Rosenrot) przeplatane elektroniką rodem z Herzeleid
5. odkrywanie nowych obszarów harmonicznych - to mi się kojarzy z LIFAD, chociażby ze względu na mieszanie tonacjami w takich utworach jak Rammlied, Mehr czy kawałek tytułowy

...i tak właśnie rozumiem używane przez Richarda sformułowanie "Rammstein 3D" :)
Cohonez
Dyplomata

mężczyzna

#307401 | Dodano: 17.01.2019 23:12:24
Czyli taka kompilacja twórczości R+, którą nie był "Made in Germany" :p
Nie czytam forum.
H.
Feuerspritzer

mężczyzna

#307403 | Dodano: 17.01.2019 23:29:45
Mam nadzieję, że tym razem to będzie coś bardziej godnego R+, niż tylko mało ambitny zlepek słabo dobranych numerów :P
gorbaczovsky
Newsman Chałturnik

mężczyzna

#307421 | Dodano: 20.01.2019 16:06:23
Cohonez napisał(a):
Ale Amura to Ty szanuj.

Amur, amur
A ja wolę nur, gdyż chcę
Amur, amur
Zanętę

.:: Powrót Åkerlunda! ::.

Powiązane:

» Zdjęcia z planu teledysku

Informacja:

» News na RammsteinWorld

Cóż za zwrot akcji!

Wbrew oczekiwaniom/nadziei/rozczarowaniom wygląda na to, że Philipp Stölzl (reżyser teledysków do "Du hast", "Engel", niewydanego "Das Modell", "Stripped" i "Du riechst so gut'98") nie będzie twórcą jednego z klipów promocyjnych nieznanego wciąż z nazwy albumu Rammstein. Takowym będzie za to pewien znany nam szwedzki reżyser.

Jonas Åkerlund (bo o nim mowa) odpowiedzialny jest za realizację teledysków do "Mann Gegen Mann", "Pussy", "Ich tu Dir Weh", "Mein Land" oraz koncertowego DVD zespołu "Paris".
Åkerlund, mimo dosyć napiętego grafiku (realizacja "Polar" z Madsem Mikkelsenem i Vanessą Hudgens dla Netflixa, promocja dobrze przyjętego przez krytykę i publiczność obrazu "Lords of Chaos", który traktuje o norweskiej scenie black metalowej z początku lat 90.), znalazł czas i zajął się przygotowaniem nowego klipu promocyjnego dla niemieckiej grupy - a wszystko to wiemy dzięki opublikowanemu na oficjalnym profilu Instagramowym Rammstein zdjęciu.
Fotosy z planu (w Powiązanych) nie ujawiają wiele, ale wcześniejsze ogłoszenia castingowe i kilka elementów  widocznych na pozwalają się domyśleć, że znów przekraczane będą tematy tabu (takie jak religia czy seks). Za operatorkę nowego dzieła odpowiadać będzie Eric Broms, a produkcją zajęły się firmy BigFish i Black Dog.
Więcej szczegółów (choćby takich jak data premiery) - na tę chwilę brak.

Cieszycie się z tego powrotu? ;)

Na koniec przypomnimy tylko, że za reżyserię drugiego klipu (z pięciu planowanych) odpowiadać ma Jörn Heitmann (teledyski "Sonne", "Ich will", "Mutter", "Amerika", "Keine Lust", "Haifisch").

.:: 30.01.2019 16:05:57 by gorbaczovsky ::.
Techniczny
Shagwest
Admin

mężczyzna

#307501 | Dodano: 30.01.2019 17:12:14

So say we all.
Ava
Feuerspritzer

mężczyzna

#307505 | Dodano: 30.01.2019 17:26:28
Jeśli faktycznie ma wyjść pięć klipów i Akerlund byłby reżyserem tylko jednego z nich to nie mam nic przeciwko. Przynajmniej jest wtedy pewność, że pozostałe cztery będą od niego lepsze.
qnebra
Feuerspritzer

mężczyzna

#307509 | Dodano: 30.01.2019 19:56:17
Akurat w "Polar" Akerlund potrafił wytrzymać trzydzieści sekund bez sięgania po nożyczki, więc kto wie. Może dostaniemy dłuższe ujęcie w teledysku niż 0,125 sekundy.
xDeOx
Pussy

mężczyzna

#307517 | Dodano: 30.01.2019 23:39:54
@Ava dobrze napisane. Wszystkie te teledyski średnie a Paris strasznie mi się nie podobał...
Ramm2000
Pussy

mężczyzna

#307531 | Dodano: 05.02.2019 17:07:50
Wyciekł snippet następnego utworu :D

Strony: 142 43 44 45 46

Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się