news zespół twórczość fanklub forum
Wkrótce
Coming Soon
248 dni!
Newsy
Skocz Do
Jakie naleśniki najbardziej Ci smakują?
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

Strony: 133 34 35 36 3742

Leon
Perverse

mężczyzna

#301610 | Dodano: 18.11.2017 16:20:22

Jeden z martwych już linków z Instagram Stories z możliwym materiałem R+:
https://track6.mixtape.moe/jsfwtz.mp4
Där jag kommer ifrån är vi så jävla hårda att vi klipper gräsmattan med pansarvagn.

Vem kan stoppa mig när pansar rullar fram?
Cohonez
Dyplomata

mężczyzna

#301611 | Dodano: 18.11.2017 17:13:24
Masz Pan tego więcej?
Nie czytam forum.
Leon
Perverse

mężczyzna

#301613 | Dodano: 18.11.2017 23:42:24
Gdybym miał, to bym się podzielił, na razie to tyle, ale spróbuję pogrzebać jeszcze.
Där jag kommer ifrån är vi så jävla hårda att vi klipper gräsmattan med pansarvagn.

gorbaczovsky
Newsman Chałturnik

mężczyzna

#301614 | Dodano: 19.11.2017 07:54:15
Leon napisał(a):

O, czyli zamiast nowego albumu R,R remaster? XD
Renesans pokolenia Amerika <3
Cohonez
Dyplomata

mężczyzna

#301627 | Dodano: 20.11.2017 23:33:39
gorbaczovsky napisał(a):
Leon napisał(a):

O, czyli zamiast nowego albumu R,R remaster? XD
Renesans pokolenia Amerika <3

Chyba wiem o co chodzi.

Dowiedziałem się dziś z dobrego źródła, że sesje zespołu ze Sky van Hoffem to nie jest rejestracja nowego albumu, tylko próba dostosowania brzmienia R+ - zwłaszcza jeśli o gitary chodzi - do brzmień, nad którymi pracuje zazwyczaj Sky.

Co również udało mi się dowiedzieć - Sky to nie jedyny producent poddawany takim "próbom" - jest jeszcze kilka innych osób (prawdopodobnie też wymieniony kilka miesięcy temu Olsen Involtini), z którymi ćwiczy się zespół - po prostu to Sky chwali się tym w mediach społecznościowych, a reszta milczy :D

Podobno zespół po cyklu prób z wybranymi teraz producentami ma podjąć decyzję kogo ostatecznie wyselekcjonować celem rejestracji materiału w lutym 2018. Jedno natomiast jest pewne - producentem nie będzie Jacob Hellner. W dalszym ciągu pozostaje on przyjacielem zespołu, jednak chłopaki chcą próbować zmierzyć się z nieznanym. Poza tym - proces powstawania LIFAD - pod batutą naszego Szweda - zespół ma wspominać jednak jako bolesny i mozolny.
Nie czytam forum.
#301628 | Dodano: 21.11.2017 12:11:07
Nie wiem jakim cudem ktoś myślał, że z Van Hoffem nagrywają nową płytę, skoro niedawno bodajże Flake powiedział, że ma nadzieję na wejście do studia w lutym 2018. Teraz to są przymiarki do brzmienia i kompozycja, stąd zdjęcie gitary w stroju z Reise, Reise.

Techniczny
Shagwest
Admin

mężczyzna

#301629 | Dodano: 21.11.2017 14:36:10
No, od początku było mówione, że trwa preprodukcja albumu, więc też nie wiem skąd nagle informacja, że to nie "rejestracja nowego albumu".
So say we all.
Leon
Perverse

mężczyzna

#301641 | Dodano: 23.11.2017 14:36:57
Przezornie zapisałem fragmenty z Instagram Stories Van Hoffa:

https://my.mixtape.moe/mfepqp.mp4
https://my.mixtape.moe/wlnaci.mp4
https://my.mixtape.moe/eyexvz.mp4

.:: Plany Rammstein na rok 2018 ::.

Jak co roku wypełniamy naszą tradycję z typami lub zapowiedziami wydarzeń ze świata Rammstein na nadchodzący rok. Nasze ubiegłoroczne zestawienie w dużej mierze się sprawdziło, zatem pójdziemy za ciosem i zreferujemy wszystkie znane nam na dzień dzisiejszy informacje.

Siódmy Album Rammstein i promująca go trasa koncertowa. Rok temu pisaliśmy, że 2018 to bardziej prawdopodobny rok niż 2017 i tak faktycznie wciąż jest. Z tą jednak różnicą, że tym razem zespół nie ma żadnego koncertu na DVD, żeby zapchać dziurę wydawniczą (no chyba, że ktoś na decyzyjnym stanowisku nagle zechce wydać zapis z trasy "Mutter"), nie zapowiedziano też żadnych występów na żywo. Te nadejdą dopiero po premierze albumu i jeśli wierzyć słowom Flake - siódmy krążek Rammstein zagości w naszych domach, sercach i czytnikach pod koniec 2018 roku, co wpisuje się w standard wydawniczy zespołu. Przypomnijmy, że dotychczasowe premiery albumów wyglądały następująco:

"Herzeleid" - 24 września 1995
"Sehnsucht" - 22 sierpnia 1997
"Mutter" - 2 kwietnia 2001
"Reise Reise" - 27 września 2004
"Rosenrot" - 28 października 2005
"Liebe ist fur alle da" - 16 października 2009

Okres września-października jako premiera nowego albumu? Brzmi prawdopodobnie, zważywszy, że Flake wspominał o lutym jako miesiącu, w którym zespół wejdzie do studia. Przypomnijmy, że wydane w październiku 2009 roku "Liebe ist fur alle da" zostało zmiksowane w studio w marcu tego samego roku - bardzo możliwe zatem, że historia się powtórzy. A powtarza się z pewnością w materii pomysłów na utwory - jest ich około trzydziestu i na dzień dzisiejszy większość z nich powinna być już na tyle zaawansowana, by zespół mógł podjąć konkretną decyzję co do zarejestrowania ich i umiejscowienia na albumie. Mamy zatem sytuację podobną do tej sprzed wydania "Liebe ist fur alle da" oraz "Reise Reise". Jeśli wierzyć pogłoskom, to ostatnie miesiące członkowie zespołu spędzili na próbach z różnymi producentami muzycznymi - ich efektem ma być wyłonienie następcy Jacoba Hellnera, a według innych pogłosek spore szanse ma Sky van Hoff. Jaki będzie efekt - czas pokaże.

"Jaś i Małgosia" w interpretacji Tilla i Petera. Spektakl z muzyką autorstwa wymienionych tu panów ma mieć premierę w Teatrze Thalia w Hamburgu w kwietniu. Nie wiemy nic poza tym, natomiast podtytuł "Hungry Hardcore" sugeruje, że dzieci nie będą miały tam raczej czego szukać. Co do innych projektów obu panów, to są oni wciąż zainteresowani projektem Lindemann, jednak druga płyta spod tego szyldu musi poczekać na koniec promocji ósmego krążka Rammstein. Mimo, że odrzutów ze "Skills in Pills" jest jakoby bardzo dużo. Poza tym Till ostatnio realizuje się w projekcie "Doctor Dick" - możecie zobaczyć jego profil na Facebooku. Żeby przytrzymać Was w niepewności nie napiszemy czym ten projekt się zajmuje. A z przyzwoitości nie przetłumaczymy na polski jego nazwy ;)

Inne projekty członków zespołu. Z informacjami dostępnymi dotychczas możemy wszystko umieścić w jednym akapicie. I tak "Tastenficker" - jeśli wierzyć jego autorowi - doczeka się oficjalnej polskiej wersji, co być może będzie pretekstem do ponownego zaproszenia Flake do Polski. Z kolei druga książka Christiana - "Heute hat die Welt Geburtstag" zrodzić ma kolejne spotkania autorskie w Niemczech. Przejdźmy teraz do innej osoby - Richard skupia się ostatnimi czasy na sprzedaży akcesoriów gitarowych i prawdopodobnie będzie jeszcze zwlekał z wydaniem trzeciej płyty Emigrate. Krążek ten jest gotowy już od dłuższego czasu, jednakże jego autor wciąż jest na etapie kompletowania ekipy - nie wiadomo, czy chodzi o zespół grający, czy też osoby odpowiedzialne za ewentualny marketing.

Tyle przepowiedni Feuerowych na rok 2018 - obyśmy byli lepsi niż część jasnowidzów ;)

Zaś Wam życzymy niezmiennie wszystkiego dobrego w już rozpoczętym i do zobaczenia bardzo niebawem.

.:: 12.01.2018 15:33:48 by Cohonez ::.
LimaK
Panzermeister

mężczyzna

#301885 | Dodano: 12.01.2018 17:12:57
Nie maiłbym nic przeciwko gdyby Panowie z R+ zrehabilitowali się za tak długą posuchę, "dopieścili" 22 utwory i uraczyli nas dwoma albumami, jednym w tym roku i drugim w 2019 (pomarzyć zawsze można) ;)
You Can't Escape Your Destiny
Paulus44
Panzermeister

mężczyzna

#301955 | Dodano: 20.01.2018 15:33:05
I będą wszyscy beczeć jak po Rosenrot, że tylko hajsu chcą natłuc :D
ordnung muss sein! Nie aufgeben!
LimaK
Panzermeister

mężczyzna

#301957 | Dodano: 20.01.2018 15:39:40
Nie wszyscy. Ja nie beczałem, lubię "Rosenrot" ;)
Paulus44
Panzermeister

mężczyzna

#301959 | Dodano: 20.01.2018 15:42:38
Ja też:) ale wiadomo jak było;)
ordnung muss sein! Nie aufgeben!
LimaK
Panzermeister

mężczyzna

#301960 | Dodano: 20.01.2018 17:57:50
Ale co mnie to obchodzi? :D

Ja nie miałbym nic przeciwko takiej powtórce ;)
#301963 | Dodano: 21.01.2018 11:45:30
Tylko Rosenrot było ściepami z owocnej sesji do Reise, Reise - takimi "pozytywnymi" wypadkami przy pracy.
A tutaj wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z powtórką sytuacji z sesji LIFAD - miliony pomysłów, szkieletów utworów, szkiców i wyjdzie taka "Pussy Pantera".

Ale w sumie fajnie byłoby posłuchać wycieków :D
flake9
Król Lew

mężczyzna

#301974 | Dodano: 24.01.2018 12:07:48
Tak wyszło, że odrzutowy Rosenrot jest lepszy niż Reise Reise.
Cohonez
Dyplomata

mężczyzna

#301992 | Dodano: 25.01.2018 00:06:27
flake9 napisał(a):

Subiektywna opinia.
Nie czytam forum.
Sonne
Messerschmitt

kobieta

#301993 | Dodano: 25.01.2018 00:26:57
Cohonez napisał(a):
flake9 napisał(a):

Subiektywna opinia.

Dokładnie. Np. dla mnie Rosenrot to najgorszy album zespołu.
Diesel
Zły Moderator

mężczyzna

#301995 | Dodano: 25.01.2018 07:45:57
A Sehnsucht najlepszy :P
Vania miała rację!
Techniczny
Shagwest
Admin

mężczyzna

#301996 | Dodano: 25.01.2018 08:15:06
Cohonez napisał(a):
Subiektywna opinia.

Widziałeś obiektywną opinię gdzieś?

A opinia oczywiście słuszna, choć zbyt delikatnie ujęta. Rzekłbym, że Rosenrot pokazał, że po gównianym RR ten zespół jest jeszcze coś wart :)
So say we all.

Strony: 133 34 35 36 3742

Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Na stronie: 47
Zalogowani: 1
Szukaj