news zespół twórczość fanklub forum
Wkrótce
Coming Soon
252 dni!
Newsy
Skocz Do
Jakie naleśniki najbardziej Ci smakują?
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

Strony: 15 6 7

Hans92
Panzermeister

mężczyzna

#303573 | Dodano: 09.11.2018 19:43:02
Ja też takiego maila dostałem, a bilety kupowałem w poniedziałek. Klasyczny Eventim - nie wiedzą co się dzieje, bo nie muszą. Bilety i tak się sprzedadzą nawet jeśli trzeba było po nie jechać do Ciechocinka i sprzedawali by je w budzie z kebabem.
pariser
Moherator

kobieta

#303577 | Dodano: 09.11.2018 20:17:28
Pojechałabym do Ciechocinka, jeśli to by miało zapobiec temu cyrkowi, który się odbył. Tam nawet byłoby miło w kolejce postać :D
Gut nackt!
Rammcio
Komendant Obory
Paulofil

mężczyzna

#303578 | Dodano: 09.11.2018 20:19:42
pariser napisał(a):
Pojechałabym do Ciechocinka, jeśli to by miało zapobiec temu cyrkowi, który się odbył. Tam nawet

Jade z Tobą! i jeszcze jak kebaby dobre by mieli, bajka :D.
... stać na jednej nodze w pociągu to wyczyn ...
jesienny_pan
Feuerspritzer

mężczyzna

#303593 | Dodano: 10.11.2018 13:00:37
Można przypuszczać, że w Polsce jest miejsce na drugi Chorzów, ale zainteresowanie nie jest tak duże jak w innych krajach. Możliwe iż powodem tego jest to, że Polacy wolą jeździć na koncerty za granicę. :P
flake9
Król Lew

mężczyzna

#303606 | Dodano: 10.11.2018 18:48:23
Kto powiedział, że wolą za granicę?

Akurat co do Rammsteina, to bywa pechowo, bo ostatnio podobno koncerty w Polsce nie zawsze im się zwracają.
jesienny_pan
Feuerspritzer

mężczyzna

#303607 | Dodano: 10.11.2018 20:24:56
Nikt nie powiedział. Nie powiem, że Rammstein jest w Polsce tak popularny jak za granicą. Niemniej jak czytałem forum, zauważyłem, że dość spora część osób pisała, że kupiła bilety na zagraniczne koncerty i sobie zażartowałem, że się w Polsce z tego powodu słabiej koncert sprzedaje. Zresztą emigracja nasza na zachodzie spora. :P
Techniczny
Shagwest
Admin

mężczyzna

#303609 | Dodano: 10.11.2018 21:28:40
flake9 napisał(a):
Akurat co do Rammsteina, to bywa pechowo, bo ostatnio podobno koncerty w Polsce nie zawsze im się zwracają.

Tak. Wyprzedane koncerty im się nie zwracają.

Cohon napisał bzdurę dziesięć lat temu i tak sobie to nadal żyje.
So say we all.
Kapiii
Pussy

mężczyzna

#303610 | Dodano: 10.11.2018 21:35:58
flake9 napisał(a):
Kto powiedział, że wolą za granicę?

Koncert to się chyba może organizatorowi nie zwrócić, bo przecież kapela pokroju Rammsteina ma z góry ustaloną stawkę za koncert :P
Diesel
Zły Moderator

mężczyzna

#303611 | Dodano: 10.11.2018 21:41:08
I nie tylko pokroju Rammstein. Każda w miarę profesjonalna kapela ma podpisaną umowę na konkretną kwotę i zadaniem organizatora jest ją w zębach przynieść. Kapeli przeważnie nie interesuje ile osób pojawiło się na koncercie, bo stawka jest ustalona wcześniej.
Vania miała rację!
flake9
Król Lew

mężczyzna

#303618 | Dodano: 10.11.2018 22:47:52
Shagwest napisał(a):
flake9 napisał(a):

Tak. Wyprzedane koncerty im się nie zwracają.

Cohon napisał bzdurę dziesięć lat temu i tak sobie to nadal żyje.

Dobra, z zespołem się pomyliłem. Organizatorom się nie zawsze zwraca. Ostatnie koncerty nie były wyprzedane. Drugi koncert w Gdańsku, Impact, Wrocław. Te koncerty nie wyprzedały się do końca, jeśli moja pamięć nie zawodzi.
H.
Feuerspritzer

mężczyzna

#303619 | Dodano: 10.11.2018 23:44:29
flake9 napisał(a):
Dobra, z zespołem się pomyliłem. Organizatorom się nie zawsze zwraca. Ostatnie koncerty nie były wyprzedane. Drugi koncert w Gdańsku, Impact, Wrocław. Te koncerty nie wyprzedały się do końca, jeśli moja pamięć nie zawodzi.

Organizatorzy musieli mieć duże korzyści, skoro starają się zaprosić R+ do nas przy każdej możliwej okazji :) To, że koncert nie został w 100% wyprzedany jeszcze nie przekreśla dużego zysku.
Sonne
Messerschmitt

kobieta

#303620 | Dodano: 10.11.2018 23:52:23
A Wrocław się czasem nie wyprzedał?
flake9
Król Lew

mężczyzna

#303621 | Dodano: 10.11.2018 23:54:21
Dobra, odwołuję wszystko. Powołałem się na Cohoneza, jego się czepiajcie :)
Cohonez
Dyplomata

mężczyzna

#303624 | Dodano: 11.11.2018 00:36:10
flake9 napisał(a):
Dobra, odwołuję wszystko. Powołałem się na Cohoneza, jego się czepiajcie :)

Ja na swoją obronę powołam się na swoje źródło, czyli Vadi, która to z kolei powołując się na własne wtyki twierdziła, że LN nie zwróciła się kwota za koncert. Jak rozumiem zespołowi zapłacili tyle ile było w kontrakcie, zaś to właśnie agencja była mniej lub bardziej stratna.

Tylko tyle i aż tyle. Jeśli ktoś jest zorientowany w temacie czy w ogóle jest to możliwe, to zapraszam do komentowania.
Nie czytam forum.
damian k
Feuerspritzer

mężczyzna

#303626 | Dodano: 11.11.2018 11:23:46
U mnie w Milton Keynes koncert wyprzedał się na pniu, idealnie od 10.00 próbowałem załapać się na 3 bilety i czekanie po 30 sekund, pyk odświeżanie strony i od nowa zegarek, 30 sekund i tak łaskawie strona załapała o 10.43 gdzie płyta była wyprzedana wraz ze złotymi strefami, czyli sektory siedzące najbliżej sceny, juz nie było mowy o kupnie 3 biletów obok siebie i cudem wydarłem 2 bilety i to w ostatnim sektorze przed wybrzuszeniem stadionu ... Nie wierzę, żeby to miał być jedyny koncert w Anglii

Jes+eś +ym co jesz [..|+|..]

Strony: 15 6 7

Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Na stronie: 36
Zalogowani: 3
Szukaj