news zespół twórczość fanklub forum
Wkrótce
Coming Soon
247 dni!
Newsy
Skocz Do
Jakie naleśniki najbardziej Ci smakują?
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

Strony: 1 2 3 417

Diesel
Zły Moderator

mężczyzna

#302631 | Dodano: 13.08.2018 19:22:12
LimaK napisał(a):
Diesel napisał(a):
Obudźcie mnie, kiedy płyta będzie w sklepach.

Czyli, że jak? Udajesz się już na wieczny spoczynek? ;P

Jeszcze chyba nie, ale kto wie ilu z nas dożyje tej premiery :P
Vania miała rację!
LimaK
Panzermeister

mężczyzna

#302633 | Dodano: 14.08.2018 00:29:12
Dobre pytanie... :D :P
You Can't Escape Your Destiny
Hässlich
Pussy

mężczyzna

#302634 | Dodano: 14.08.2018 01:27:41
Chciałbym dożyć premiery jesieni tego roku. Ciekawe czy to możliwe, że dusza artysty, która w nich może postała przezwycięży ich lenistwo.
Jeszce jak naiwniak mam nadzieję na wakacyjny singiel promujący album. Tylko niech to nie będzie Ramm4. Niech nie będą tak leniwi jak to ktoś wspomniał.
pariser
Moherator

kobieta

#302637 | Dodano: 14.08.2018 12:22:13
Cohonez napisał(a):
Diesel napisał(a):
Obudźcie mnie, kiedy płyta będzie

* na Spotify :p
Gut nackt!
Cohonez
Dyplomata

mężczyzna

#302639 | Dodano: 14.08.2018 19:13:25
Hässlich napisał(a):
Chciałbym dożyć premiery jesieni tego roku. Ciekawe czy to możliwe, że dusza artysty, która w nich może postała przezwycięży ich lenistwo.
Jeszce jak naiwniak mam nadzieję na wakacyjny singiel promujący album. Tylko niech to nie będzie Ramm4. Niech nie będą tak leniwi jak to ktoś wspomniał.

Obawiam się, że ten rok to raczej tylko Emigrate.

Myślę też, że lenistwo nie ma tu nic do rzeczy skoro album jest raczej gotowy - pewnie chcą się marketingowo wstrzelić w dobre "okno".
Nie czytam forum.
#302640 | Dodano: 14.08.2018 19:43:36
A ja myślę, że lenistwo ma tu dużo do rzeczy, skoro wydają albumy rzadziej niż Metallica (a tych usprawiedliwia to, że cisną po kilkadziesiąt koncertów rocznie i tak naprawdę mało kto chce od nich nowych albumów).

Tak szczerze mówiąc, to należę do tych, którzy spodziewają się asłuchalnego paździerza kleconego w bólach przez sześciu kapitanów, z których żaden tego nie chce. LIFAD mimo wszystko był pozytywnym zaskoczeniem (choć recenzenci mieli inne zdanie - i myślę, że to głównie zasługa Rysia płaczącego w każdym wywiadzie, jak im to ciężko się tę płytę nagrywało) i chętnie przyjmę drugi równie dobry album. Ale po tylu latach nie mam nadziei.

Niemniej koncerty pewnie będą dobre :]

Jakie albumy zapowiedziane na jesień/zimę są ewentualną konkurencją dla R+? Pytam z ciekawości, bo w ogóle nie siedzę w tych klimatach. I nie mówię tu o samym Neue Deutsche Scheisse, bo to jednak nisza bardziej piwniczna niż black metal, tylko ogólnie o albumach skierowanych do tej samej grupy odbiorców. Jakieś Korny, Slipknoty, Linkin Parki?
So say we all.
Ava
Feuerspritzer

mężczyzna

#302641 | Dodano: 14.08.2018 20:55:51
Ja jestem pozytywnie nastawiony, mam wrażenie że album będzie czymś nowym. Ramm4 brzmieniem zaskoczyło pozytywnie, jedynie psuje je pusty tekst. Może reszta będzie w podobnym klimacie tj. z większą dozą elektroniki.
Sycho91
Feuerspritzer

mężczyzna

#302642 | Dodano: 14.08.2018 22:06:22
Shagwest napisał(a):
A ja myślę, że lenistwo ma tu dużo do rzeczy, skoro wydają albumy rzadziej niż Metallica (a tych usprawiedliwia to, że cisną po kilkadziesiąt koncertów rocznie i tak naprawdę mało kto chce od nich nowych albumów).

Tak szczerze mówiąc, to należę do tych, którzy spodziewają się asłuchalnego paździerza kleconego w bólach przez sześciu kapitanów, z których żaden tego nie chce. LIFAD mimo wszystko był pozytywnym zaskoczeniem (choć recenzenci mieli inne zdanie - i myślę, że to głównie zasługa Rysia płaczącego w każdym wywiadzie, jak im to ciężko się tę płytę nagrywało) i chętnie przyjmę drugi równie dobry album. Ale po tylu latach nie mam nadziei.

Niemniej koncerty pewnie będą dobre :]

Jakie albumy zapowiedziane na jesień/zimę są ewentualną konkurencją dla R+? Pytam z ciekawości, bo w ogóle nie siedzę w tych klimatach. I nie mówię tu o samym Neue Deutsche Scheisse, bo to jednak nisza bardziej piwniczna niż black metal, tylko ogólnie o albumach skierowanych do tej samej grupy odbiorców. Jakieś Korny, Slipknoty, Linkin Parki?

Linkin Parki ? Na nich już raczej nie ma co liczyć.
W oczekiwaniu na nowe wydawnictwo Rammstein *_*
Cohonez
Dyplomata

mężczyzna

#302643 | Dodano: 14.08.2018 22:53:41
Shagwest napisał(a):

Wydawało mi się, że to produkcja albumu jest trudniejsza niż jego wydanie. Stąd też myślałem, że lenistwo R+ = nie tworzenie niczego

Shagwest napisał(a):
Tak szczerze mówiąc, to należę do tych, którzy spodziewają się asłuchalnego paździerza kleconego w bólach przez sześciu kapitanów, z których żaden tego nie chce.

Ja nie oczekuję niczego. LIFAD de facto był tym, czego chciałem, teraz jest mi totalnie obojętne co wydają. Ale mam dziwne nie poparte niczym wrażenie, że czeka nas powtórka z Reise Reise. Za dużo razy w wywiadach pada słowo "eksperyment" lub "coś nowego".

Shagwest napisał(a):

Korny i Slipknoty to chyba ba przyszły rok. Oomph tez.
Nie czytam forum.
Techniczny
Shagwest
Admin

mężczyzna

#302644 | Dodano: 14.08.2018 23:07:30
Cohonez napisał(a):
Wydawało mi się, że to produkcja albumu jest trudniejsza niż jego wydanie. Stąd też myślałem, że lenistwo R+ = nie tworzenie niczego

Od ostatniego albumu minęło dziewięć lat. Nie ma specjalnego znaczenia czy osiem przeznaczyli na oglądanie seriali, a jeden na tworzenie, czy może proporcje były inne. W każdym razie - na pewno im się już nie chce.

Cohonez napisał(a):

Nie rozśmieszaj, gdzie R+, a gdzie Oomph ;)
So say we all.
Cohonez
Dyplomata

mężczyzna

#302645 | Dodano: 14.08.2018 23:12:37
Shagwest napisał(a):
Cohonez napisał(a):

Od ostatniego albumu minęło dziewięć lat. Nie ma specjalnego znaczenia czy osiem przeznaczyli na oglądanie seriali, a jeden na tworzenie, czy może proporcje były inne. W każdym razie - na pewno im się już nie chce.

Mnie sie wydaje, że część chce, a część woli działać na boku. Cośtam jednak od 2015 naszkrobali - chyba brak deadline i - tu nie wiem - brak nadzoru wytwórni jako taki sprawił, że se po prostu na wyjebce coś zaczęli tworzyć.

Cohonez napisał(a):

Nie rozśmieszaj, gdzie R+, a gdzie Oomph ;)[/cytat]

No ja jednak chciałem rozśmieszyć XD

Dopisano (2018-08-14 23:21:38):

A i jeszcze takie małe kalendarium:
2009: LIFAD
2009-2011: trasa promująca LIFAD
2011: MiG
2011-2013: trasa promująca MiG
2014: Silent So Long
2015: Skills in Pills (maj), In Amerika (wrzesień), wejście do salki prób (wrzesień). Poza tym Richard cośtam z Hotei płodzi
2016: komponowanie nowych piosenek (salka prób/domowe studio Schneidera), występy na festiwalach
2017: Paris, poza tym jak wyżej plus Richard płodzi coś z Vamps
2018: wejście i wyjście ze studia, miks i mastering nowego materiału, trzecia płyta Emigrate
Nie czytam forum.
Ramm2000
Pussy

mężczyzna

#302647 | Dodano: 15.08.2018 00:10:57
Co do Oomph, oficjalna data premiery nowego albumu - 18.01.2019. Podobno będzie "bardzo ciężki i mroczny".
Leon
Perverse

mężczyzna

#302648 | Dodano: 15.08.2018 12:36:02
Plotki chyba się sprawdzają, ogłoszenie informacji o wydaniu nowej płyty pod koniec roku przy okazji koncertów w Meksyku mogą być przyczyną opóźnienia:

http://www.morecore.de/news/rammstein-neues-album-...
Där jag kommer ifrån är vi så jävla hårda att vi klipper gräsmattan med pansarvagn.

Vem kan stoppa mig när pansar rullar fram?
Cohonez
Dyplomata

mężczyzna

#302649 | Dodano: 15.08.2018 15:20:06
Leon napisał(a):
Plotki chyba się sprawdzają, ogłoszenie informacji o wydaniu nowej płyty pod koniec roku przy okazji koncertów w Meksyku mogą być przyczyną opóźnienia:

http://www.morecore.de/news/rammstein-neues-album-...

Autorzy tego artykułu piszą, że ze strony dystrybutora biletów meksykańskich koncertów zniknęła wzmianka o tym, że Rammstein są w ostatniej fazie prac nad siódmym albumem, który zostanie wydany jeszcze w tym roku.

Dziennikarze upatrują w tym kilku przyczyn:
1. Informacja o albumie nie miała być (jeszcze) upubliczniania
2. Album nie zostanie wydany w tym roku

Ja zasięgnąłem języka u osoby która ogarnia koncerty. Kiedy zapytałem o Polskę, to dostałem odpowiedź w stylu "Wydaje mi się,że w 2020". Oczywiście nie mam tutaj pewności.
Nie czytam forum.
gorbaczovsky
Newsman Chałturnik

mężczyzna

#302651 | Dodano: 15.08.2018 17:39:58
Ja myślę, że R+ przyzwyczaili się do wydawania albumów na jesieni, więc poczekamy...
Na jesień 2019 xD
jesienny_pan
Feuerspritzer

mężczyzna

#302661 | Dodano: 18.08.2018 20:51:58
Kiedy Rammstein ogłasza, że zagra dwa koncerty w Meksyku po dłuższej przerwie, wiedz, że coś się dzieje. :P Jakiś plan tam jest. Ja obstawiem singiel wiosną a trasę od późnej wiosny do jesieni. Co do niechęci do nagrywania płyty to przypomniała mi się historia Nirvany, co też twierdziła, że płyty nagrać nie chce, a potem nagrała, następnie zaś lider się zastrzelił. :P
Techniczny
Shagwest
Admin

mężczyzna

#302662 | Dodano: 18.08.2018 20:58:49
Piękna przypowieść :)
So say we all.
Wolan
Sturmwalzer

mężczyzna

#302674 | Dodano: 24.08.2018 12:39:14
Shagwest napisał(a):
Piękna przypowieść :)

Shag, czy Ty od urodzenia jesteś cynikiem wszędzie, gdzie to nie jest potrzebne? odkąd pamiętam co drugi Twój post to hejt :D
Techniczny
Shagwest
Admin

mężczyzna

#302675 | Dodano: 24.08.2018 17:04:03
Kurde, nawet to, że przytoczona historyjka mnie rozśmieszyła (zapewne zgodnie z zamiarem autora) jest już hejtem. Co za czasy, ludzie kochani.
So say we all.
pariser
Moherator

kobieta

#302676 | Dodano: 24.08.2018 19:14:58
No, na własnym forum się nie można odezwać :P
Gut nackt!

Strony: 1 2 3 417

Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login: