news zespół twórczość fanklub forum
Wkrótce
Coming Soon
252 dni!
Newsy
Skocz Do
Jakie naleśniki najbardziej Ci smakują?
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

Strony: 1

PAWLYK
Pussy

mężczyzna

#296418 | Dodano: 25.10.2016 14:51:45
Ostatnio tak sobie siedziałem i myślałem, myślałem wolno i dokładnie. Nasunęło mi się takie o to pytanie, dość swojskie, polskie i pachnące warzywem, które słynie z płaczu i warstw, otóż; ILE DO JASNEJ CHOLERY ONI ZARABIAJĄ?! Moja ciekawość nie byłaby taka mała, no w sumie założyłbym sobie to paręset tysięcy za koncert, może kilkadziesiąt(oczywiście euro), gdyby nie fakt, że od jakiegoś czasu zaczynają się dziać dziwne rzeczy.
Tillek sprzedaje jakieś sztuczne penisy za 300 euro, ktoś tam wyprzedaje pianinka za 400, wszyscy wydają jakieś rowerki, mydełka, reedycje, książeczki z nutami, dokumenty i inne duperele, ograniczają maksymalnie jak mogą koszt koncertów(usunęli chyba z połowę efektów).
Czy produkcja nowej płyty to aż takie wysokie koszta? Czy może członkowie Rammstein są zakładnikami jakiegoś potężnego geja i muszą mu oddawać wszystkie zarobione pieniądze? No nie wiem, mam nadzieje, że ktoś mi to wyjaśni.
No i oczywiście wiem, że to nie moja sprawa, ale po prostu targa mną czysto ludzka ciekawość.

Strony: 1

Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Na stronie: 41
Zalogowani: 3
Szukaj