news zespół twórczość fanklub forum
Wkrótce
Coming Soon
225 dni!
Newsy
Skocz Do
Czy wybierasz się na przyszłoroczny koncert Rammstein?
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

Strony: 126 27 28

#291350 | Dodano: 26.01.2016 21:35:16
Caron napisał(a):
Publika wycięta do zera? powiedz to Shagowi :D. Dla mnie też nadal za dużo ludzi, za mało dłuższych ujęć na zespół. Publika powinna być słyszalna dopiero jak po wyłączeniu muzy skandują nazwę zespołu czy podziękowania :D

Zgadzam się, że ujęć na publikę jest za dużo. Też osobiście wolałbym wiedzieć co się dzieje na scenie a nie na te rozwrzeszczane ryje. Natomiast jeśli chodzi o dźwięk to już inna sprawa. Mogę ich nie widzieć ale chcę słyszeć ten ogień, który jest pomiędzy zespołem a fanami na koncercie. Jak mam ochotę posłuchać sobie nieskazitelnie czystego dźwięku wrzucam album a nie live'a

Shagwest napisał(a):
Ale on pisze o dźwięku. Nie mam nic przeciwko temu, że słychać publikę w cichszych partiach czy między utworami. Po prostu nie chcę na nią patrzeć. Jak będę chciał popatrzeć na tłumy, to sobie reportaż ze zlotu Rodziny Radia Maryja włączę.

No i nie chcę też jej słyszeć w partiach głośniejszych patrząc na wyjącą dziewuszkę :P

+1 zgadzam się do takich ekstremalnych przypadków gdzie niepotrzebnie, ktoś w masterze wwala jakiś pseudo śpiewaków. Chodzi mi głównie oto że jak już jest czas i miejsce na publiczne "chórki" to powinno mnie to strzelić po mordzie a nie musnąć po policzku.
Caron
Messerschmitt

kobieta

#291353 | Dodano: 27.01.2016 09:37:21
To generalnie miałam na myśli, publika tak, ale nie sztucznie wklejona. W normalnych zespołach czasem można jeszcze posłuchać dyskusji wokalisty z fanami :D
Cohonez
Dyplomata

mężczyzna

#291354 | Dodano: 27.01.2016 10:02:33
Chyba największą bolączką tego wydawnictwa jest to, że sam koncert w MSG zaliczył parę wtop, przez co ostatecznie wmontowano masę materiału z Kanady.

Poza tym dźwięk wydaje mi się "przeprodukowany" i montaż bardzo nierówny. Poza tym - nie mam zastrzeżeń. Może nawet obejrzę drugi raz.
Nie czytam forum.
#291361 | Dodano: 27.01.2016 19:29:10
Pozwolę sobie połączyć wasze wypowiedzi, które idealnie oddadzą moją myśl przewodnią tego wydawnictwa.

Caron napisał(a):
To generalnie miałam na myśli, publika tak, ale nie sztucznie wklejona. W normalnych zespołach czasem można jeszcze posłuchać dyskusji wokalisty z fanami :D

Cohonez napisał(a):
Poza tym dźwięk wydaje mi się "przeprodukowany" i montaż bardzo nierówny. Poza tym - nie mam zastrzeżeń. Może nawet obejrzę drugi raz.
flake9
Król Lew

mężczyzna

#291363 | Dodano: 27.01.2016 20:49:51
Pomimo kilku oczywistych błędów, czy wad tego wydawnictwa (gafy montażowe, drąca się pinda) mam i mieć będę do niego szczególny sentyment za to, że miałem okazję zobaczyć go przedpremierowo, tegoż samego dnia nabyć i ozdobić autografami.
#291376 | Dodano: 30.01.2016 15:09:04
flake9 napisał(a):
Pomimo kilku oczywistych błędów, czy wad tego wydawnictwa (gafy montażowe, drąca się pinda) mam i mieć będę do niego szczególny sentyment za to, że miałem okazję zobaczyć go przedpremierowo, tegoż samego dnia nabyć i ozdobić autografami.

Gratulejszyn w takim razie ;) ja niestety pożyczyłem komuś Rosenrota z paryskiego podpisywania płyt i już do mnie nie wróciła... żebym tylko cholerka pamiętał kto.
flake9
Król Lew

mężczyzna

#291377 | Dodano: 30.01.2016 15:16:29
Podpisanego chyba nikomu bym nie dał :)
#291378 | Dodano: 30.01.2016 20:00:14
Młody, głupi, ufny byłem. Jasną stroną mocy się sugerowałem. No i zapłaciłem tego najwyższą cenę.
gorbaczovsky
Newsman Chałturnik

mężczyzna

#296787 | Dodano: 06.12.2016 15:20:36
Jakby ktoś chciał zobaczyć koncert na dużym ekranie, to czeskie Teplice zapraszają :-)
https://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=11602622

Dopisano (2016-12-20 13:29:27):

A teraz to ogólnoczeskie (hmmm...) wydarzenie:
http://www.rammsteinvkinech.cz/
Krycha
Panzermeister

mężczyzna

#296960 | Dodano: 20.12.2016 16:25:17
A w necie można gdzieś cały obejrzeć poza feragmentami na YT? Bo moje DVD jest tak zajechane, że tnie mi się, a wiadomo, iż w tedy ogląda się taki koncert do du*y ;]
A ha!
gorbaczovsky
Newsman Chałturnik

mężczyzna

#296962 | Dodano: 20.12.2016 19:52:21
W czym się ogląda? :D
Na YT są tylko fragmenty.

Strony: 126 27 28

Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login: