news zespół twórczość fanklub forum
Wkrótce
Coming Soon
247 dni!
Newsy
Skocz Do
Jakie naleśniki najbardziej Ci smakują?
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

Strony: 1 2 328

.:: In Amerika - DVD ::.

W dniu dzisiejszym zadebiutował oficjalny kanał Rammstein w serwisie YouTube. Można było się tego spodziewać, gdyż już kilka miesięcy temu z owego serwisu zaczeło znikać sporo teledysków zespołu. Na rzeczonym kanale poza teledyskami i materiałami zza ich kulis (w tej chwili nie ma chyba tylko "Stripped") znaleźć możemy trwający nieco ponad minutę filmik opisany jako "In Amerika (official trailer)". Klip zawiera zdjęcia (prawdopodobnie autorstwa Olafa Heine) przedstawiające Nowy Jork: scenerie, budynki, fanów zespołu oraz fragmenty koncertu z trasy LIFAD - najpewniej tego, który odbył się w Madison Square Garden w 2010 roku. Klip możecie zobaczyć w "Powiązanych".

Jak można domniemywać - jest to zapowiedź jednego z koncertowych DVD Rammstein lub filmu dokumentalnego na temat Rammstein w Stanach. Równie dobrze oba wspomniane materiały mogą być częścią jednego wydawnictwa (tak jak w przypadku "Völkerball" i "Anakonda Im Netz"). Czekamy rzecz jasna na więcej szczegółów w niedalekiej przyszłości.

.:: 31.07.2015 16:21:07 by Cohonez ::.
gorbaczovsky
Newsman Chałturnik

mężczyzna

#286563 | Dodano: 31.07.2015 16:35:01
Wyczuwam Anakondę w siatce 2.0, czyli kombo w postaci podsumowania kariery i skoku na kasę przez zespół, który ma węża w kieszeni.
LimaK
Panzermeister

mężczyzna

#286564 | Dodano: 31.07.2015 16:46:34
Może w końcu coś się ruszy ;)
You Can't Escape Your Destiny
Cohonez
Dyplomata

mężczyzna

#286566 | Dodano: 31.07.2015 17:05:15
gorbaczovsky napisał(a):
Wyczuwam Anakondę w siatce 2.0, czyli kombo w postaci podsumowania kariery i skoku na kasę przez zespół, który ma węża w kieszeni.

Coś w tym może być. Badajcie:

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cac...
Nie czytam forum.
gundzik
Zerstörer

mężczyzna

#286568 | Dodano: 31.07.2015 18:07:33
BBFCInsight strong sex references, strong sex?
Kopacz ma szansę wygrać, ale musi pokazywać. Ma już co pokazywać, ale naraziła się księciom różnym.

Lech Wałęsa
#286569 | Dodano: 31.07.2015 18:16:30
Pussy, kolejna kompilacja teledysków.
So say we all.
Rammcio
Komendant Obory
Paulofil

mężczyzna

#286570 | Dodano: 31.07.2015 18:19:30
Nie nooo wspaniały trailer, aż nie wiem co myśleć i napisać.
... stać na jednej nodze w pociągu to wyczyn ...

.:: In Amerika - nieoficjalne szczegóły ::.

Powiązane:

» In Amerika w bazie BBFC

Informacja:

» Rammstein World

Wczoraj pojawiła się krótka zapowiedź DVD "In Amerika", a dziś udało nam się trafić na garść dodatkowych informacji. Na stronie BBFC (British Board of Film Classification) podano nieoficjalne szczegóły na temat nowego wydawnictwa Rammstein:

- DVD będzie dozwolone od lat 18 z uwagi na seksualne motywy występujące w materiale
- całkowity czas trwania to 143 minuty i 38 sekund. Według wstępnej tracklisty, główny materiał ma trwać 122 minuty i 20 sekund, zaś tzw. Making Of - 21 minut i 18 sekund
- data wydania to 18 wrzesień 2015 (przynajmniej w Wielkiej Brytanii)
- materiał został sklasyfikowany jako "dokument" i "występ", co można zinterpretować jako film dokumentalny z fragmentami występów na żywo
- reżyserem jest Hannes Rossacher - austriacki reżyser i producent filmów dokumentalnych. Współpracował już wcześniej z Rammstein przy okazji teledysku do "Engel" (był jednym z reżyserów)

Na dzień dzisiejszy nie wiemy nic więcej, tym niemniej będziemy śledzić temat bardzo uważnie.

.:: 01.08.2015 12:29:05 by Cohonez ::.
LimaK
Panzermeister

mężczyzna

#286582 | Dodano: 01.08.2015 13:05:53
Czekam!
You Can't Escape Your Destiny
Ava
Feuerspritzer

mężczyzna

#286583 | Dodano: 01.08.2015 13:35:05
Ciekawe czy będziemy mogli się spodziewać polskiego wydania z napisami. Przygarnąłbym wtedy bardzo chętnie ten dokument.

Swoją drogą to niektóre z teledysków na oficjalnym kanale są poblokowane w Polsce ze względu na prawa autorskie. Co to za komedia?
Krycha
Panzermeister

mężczyzna

#286585 | Dodano: 01.08.2015 14:03:26
Ava napisał(a):
Swoją drogą to niektóre z teledysków na oficjalnym kanale są poblokowane w Polsce ze względu na prawa autorskie. Co to za komedia?

ogląda się kanały nie oficjalne :P

Dopisano (2015-08-01 16:11:30):

No, ale spytam jeszcze raz. Bo na pewno są mądrzejsi w tym temacie niż ja. TVP czy ktokolwiek inny zarejestrował koncert. Skoro dana stacja zarejestrowała dane show to może je wyemitować?
Tak jak w przypadku Katowic 97... Zdecydowana większość wie, iż koncert został zarejestrowany w całości, a puszczony został "W WIĘKSZYM KAWAŁKU". Czyli emitując koncert znany nam wszystkim jaki jest w sieci, TVP nie ma prawa puszczenia utworów "Weisses Fleisch" i "Buck Dich", które są udokumentowane zdjęciami...
A ha!
flake9
Król Lew

mężczyzna

#286625 | Dodano: 02.08.2015 12:43:25
Na tym trailerze widzę, że nic nie widzę i obawiam się, żeby nie okazało się, że potrzebowali 5 lat na wypuszczenie szmiry.
gorbaczovsky
Newsman Chałturnik

mężczyzna

#286681 | Dodano: 03.08.2015 18:08:50
Wiecie co...
Zobaczyłem proponowany filmik (30 sekund) z trasy MiG zaraz po trailerze.
Mówcie co chcecie, ale mam ogromną ochotę na ich koncert. Jakikolwiek.
Byle na żywo.
#286682 | Dodano: 03.08.2015 18:28:08
Tak za 3 lata to mogą przyjechać jak dla mnie, może do tego czasu zrobią nową płytę. Skoro już wydają materiał sprzed 5 lat, to może się doczekamy pełnego koncertu z trasy Mutter kiedyś ;)
Där jag kommer ifrån är vi så jävla hårda att vi klipper gräsmattan med pansarvagn.

Vem kan stoppa mig när pansar rullar fram?
Diesel
Zły Moderator

mężczyzna

#286698 | Dodano: 03.08.2015 21:15:42
Obejrzałem toto. Według mnie to będzie jakaś sklejka z trasy koncertowej z ok. 30% występów live. Jakiś pomiksowany film z hoteli, bekstejdży, autokarów itp. w stylu "Welcome to our neighborhood" Slipknota.
Vania miała rację!
Tamafune
Pussy

kobieta

#286700 | Dodano: 03.08.2015 22:41:59
No to czekam, oby bylo w Polsce dostępne. Jak nie to angielską wersja sie zadowolę.
Dzar
Grill Master

mężczyzna

#286703 | Dodano: 03.08.2015 23:26:01
Jeśli chodzi o wartość tego, czego możemy się dowiedzieć w trailerze jest jak w przypadku LIFAD- też było bardzo tajemniczo.
"Targałbym jak basista nowe struny"...
... i tak przez całe życie.
Cohonez
Dyplomata

mężczyzna

#286704 | Dodano: 04.08.2015 06:19:40
Diesel napisał(a):
Obejrzałem toto. Według mnie to będzie jakaś sklejka z trasy koncertowej z ok. 30% występów live. Jakiś pomiksowany film z hoteli, bekstejdży, autokarów itp. w stylu "Welcome to our neighborhood" Slipknota.

Tak najpewniej będzie. Podobną konstrukcję zachowało Dimmu Borgir przy DVD "World Misantrophy". Generalnie to nie wiem jak to DVD traktować:
- czy najpierw wydadzą "In Amerika", później materiał z Madison Square Garden, a na końcu koncert z Paryża
- czy oleją koncert z MSG i to co się spodobało wepchną do "In Amerika", a pozniej przejda od razu do materiału z Francji

Plotka głosi, że zespół nie był zadowolony z tego, jak wyszedł koncert z Nowego Jorku, dlatego nieznane są dalsze losy materiału.
Nie czytam forum.
Caron
Messerschmitt

kobieta

#286706 | Dodano: 04.08.2015 08:08:59
Tamafune napisał(a):
No to czekam, oby bylo w Polsce dostępne. Jak nie to angielską wersja sie zadowolę.

będzie dostępne w Polsce, ale strasznie mizerne są szanse na polskie podpisy, wkuwaj angola.
flake9
Król Lew

mężczyzna

#286707 | Dodano: 04.08.2015 09:18:24
Pewnie wcisną w dokument kilka piosenek, akurat tych, których nie skopali i dalejże płacić 99,99 za nudne dvd.

Strony: 1 2 328

Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Na stronie: 50
Zalogowani: 6
Szukaj