news zespół twórczość fanklub forum
Wkrótce
Coming Soon
66 dni!
Newsy
Skocz Do
Co sądzisz o nowej płycie Rammstein? (max 3 odpowiedzi)
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

.:: Prasa, radio, telewizja by pariser

(02.05.2017)

Richard przekazuje najświeższe wiadomości dotyczące nowego albumu Emigrate, na którym epizodyczną rolę odgrywa jego stary kumpel Till.

Jak idzie tworzenie nowego krążka?

Richard: “Ah, rany, jest skończony. Zmieniłem management, a teraz zbieram ekipę. Jest trochę nowych pomysłów, może jakiś mały film… Nie chcę mówić zbyt wiele, ale czekam na odpowiedni moment, by go wydać, bo teraz jestem tak zajęty z Rammsteinem, płacę za to, you know? Więc ważne jest, żebym skupił się na nim [Rammsteinie] w 100%. A jeżeli znajdę trochę wolnego czasu, z pewnością wrócę, aby go [album] wydać. Naprawdę chcę go skończyć, ponieważ chcę stworzyć kolejny. Mam tyle innych pomysłów na chwilę obecną, które chcę zrealizować z Emigrate. Więc album wyjdzie niedługo. Prawdopodobnie w tym roku, jakimś sposobem.”

Nagrałeś duet z Tillem pt. Let’s Go. Jak on brzmi?

“Brzmi jak Till i Richard śpiewający razem, kumpelska piosenka, piosenka o przyjaźni. Jest jakby elektroniczna i nie wiem… po prostu brzmi jak Richard i Till.”

Co zainspirowało cię do jej napisania?

“Cóż… jesteśmy przyjaciółmi dawnych lat… hahahaha! Kiedy pracujesz z kimś 20 lat, to zmienia twoją przyjaźń w bycie partnerami, współpracownikami lub jakkolwiek chcesz to nazwać, więc się zmienia, ale próbowałem przypomnieć mu wszystkie dobre chwile, które przeżyliśmy. Obaj wiele przeszliśmy kiedy dorastaliśmy, doświadczyliśmy dobrych i złych chwil i czasem się o tym zapomina. Czasem nadchodzi chwila, by o tym komuś przypomnieć.”Autor: Eleanor Goodman

Źródło: Metal Hammer UK 06 2017

Tłumaczenie: Anna Marija Szymczak

load
Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Skocz Do
Online
Na stronie: 45
Zalogowani: 1