news zespół twórczość fanklub forum
Newsy
Skocz Do
Czy wiesz która partia wygrała wybory w Niemczech?
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

Strony: 1361 362 363 364 365

Cohonez
Dyplomata

mężczyzna

#301271 | Dodano: 19.09.2017 14:29:44
Leon napisał(a):
Wolan napisał(a):
gorbaczovsky napisał(a):
A kto nie chciał w trasę?
Flake na bank, Rysiu chyba też... Kto trzeci?

Olli całą trasę był zupełnie nieobecny, jakby go zmuszali

On tak miał zawsze :P

Nie czytam forum.
Yuusatsu
Pussy

mężczyzna

#301283 | Dodano: 20.09.2017 20:41:06
Cohonez napisał(a):
"Który z członków Rammstein Twoim zdaniem umrze jako pierwszy?"

Nie żartuj, psia mać.
Wartet jemand auf das Licht?
gorbaczovsky
Newsman Chałturnik

mężczyzna

#301285 | Dodano: 20.09.2017 21:38:41
On nie żartował, wszyscy kiedyś umrzemy.
A Rammstein to już przećwiczył.

[pokaż/ukryj treść]
#301286 | Dodano: 20.09.2017 22:36:47
Od dwóch lat nagrywają płytę i nagrać jej nie mogą, i on nazywa to procesem naturalnym i niewymuszonym... Ma koleżka poczucie humoru.
#301288 | Dodano: 21.09.2017 13:44:35
Proces kompozycji utworów a ich nagrywania, to są dwie różne sprawy. Przez ostatnie 2 lata był proces kompozycji, a od początku przyszłego roku Richard mówił, że MOŻE zaczną nagrywać. A wszyscy wiemy, jak wygląda proces nagrywania u Rammstein, czyli 50 razy przepiszą każdą piosenkę, a potem jeszcze odpowiedni mix, mastering itd.
Där jag kommer ifrån är vi så jävla hårda att vi klipper gräsmattan med pansarvagn.

Vem kan stoppa mig när pansar rullar fram?
Techniczny
Shagwest
Admin

mężczyzna

#301289 | Dodano: 21.09.2017 15:32:04
Na koniec usunąć całą elektronikę i można pchać do sklepów.
So say we all.
#301290 | Dodano: 21.09.2017 16:05:04
Ciekaw jestem, czy za te usunięcie elektroniki z LIFAD to nie był odpowiedzialny Pilgrim albo Universal, bo jak wiadomo z wycieku części kawałków nad którymi pracowano podczas sesji LIFAD, elektronika tam była. Oni teraz tak się chwalą, że są niezależni od wytwórni i menedżerów przecież. Jak zaczęli grać Ramm4 to elektronika się pojawiła i małej roli nie w tym kawałku nie grała.
Där jag kommer ifrån är vi så jävla hårda att vi klipper gräsmattan med pansarvagn.

Krycha
Panzermeister

mężczyzna

#301302 | Dodano: 24.09.2017 12:18:49
https://www.o2.pl/quiz/6138473499420289/0

Co to za piosenka LATO 69, która jest niby wykonaniem Rammstein?
A ha!
#301303 | Dodano: 24.09.2017 13:15:04
Mein Land

Techniczny
Shagwest
Admin

mężczyzna

#301304 | Dodano: 24.09.2017 13:29:00
W sensie, że teledysk? Tam jest napisane lato '64.
So say we all.
Diesel
Zły Moderator

mężczyzna

#301305 | Dodano: 24.09.2017 16:10:35
A "Mama" to niby wskazuje na Łan Dajrekszyn.
Vania miała rację!
Leon
Perverse

mężczyzna

#301306 | Dodano: 24.09.2017 16:16:50
Shagwest napisał(a):
W sensie, że teledysk? Tam jest napisane lato '64.

Skojarzenie miałem od razu z klipem, a na tyle dawno go widziałem, że nie pamiętałem co tam było na początku. Jest "Sucamore Beach, Southern California 1964".

W ogóle cudowny ten quiz, tytuły po polsku i zestawienie Rammstein z One Direction :D Po szybkim wyszukaniu w necie: One Direction ma piosenkę Summer of 69 która jest coverem Bryana Adamsa. Błąd w quizie.

gorbaczovsky
Newsman Chałturnik

mężczyzna

#301327 | Dodano: 27.09.2017 19:06:31
Ciekawostka na wieczór:

Pod sam koniec filmu dokumentalnego "Liberation Day" (opowiada o wyjeździe zespołu Laibach do Korei Północnej w celu zagrania koncertu na 70-lecie oderwania się i stworzenia osobnego kraju), a zaraz przed napisami końcowymi, pojawia się krótka i zwięzła informacja (przytaczam z głowy, ale dosyć dokładnie).

"W filmie miały znaleźć się fragmenty wywiadu członkiem pewnego niemieckiego zespołu, który czerpał inspiracje z muzyki zespołu Laibach. Zostały jednak one wycięte z ostatecznej wersji ze względu na możliwość wytoczenia procesu o zniesławienie do kwoty 25.000 euro."

Jeśli to prowokacja, to typowy Laibach w najlepszej krasie. Szanuję.

Okazuje się, że to prawda, bo znalazłem coś głęboko w sieci na ten temat.

TorinnOggi napisał(a):
The movie was supposed to have contained another interview, presumably with a member of the Berlin band Rammstein (that, at least, is what one viewer at the Cinema Massimo guessed). When the editing was done, it seems the interviewee didn’t appreciate the artistic choices of the movie (whether this applies to the subject of North Korea or the music remains unclear) and asked for the interview to be removed. When the director refused, the anonymous interviewee unleashed his lawyers, who evidently succeeded in their intent. The message of Liberation Day, however, remains the same.

Źródło: http://www.torinoggi.it/2017/01/29/leggi-notizia/a...

Się któryś chłoptaś zdygał, że robią film o Korei xDDDD
Cohonez
Dyplomata

mężczyzna

#301328 | Dodano: 27.09.2017 21:23:32
Obstawiam Richarda :D
Nie czytam forum.
Leon
Perverse

mężczyzna

#301329 | Dodano: 27.09.2017 22:09:21
Ja też. Ale lamus :D No tak, bo Amerykę i Trumpa to sobie może krytykować do woli, ale jakby podniósł rękę na Władzę Ludową w KRLD, to co innego :D

Cohonez
Dyplomata

mężczyzna

#301334 | Dodano: 28.09.2017 11:55:22
Leon napisał(a):
Ja też. Ale lamus :D No tak, bo Amerykę i Trumpa to sobie może krytykować do woli, ale jakby podniósł rękę na Władzę Ludową w KRLD, to co innego :D

Tu chyba raczej chodzi o to, że ktoś nie chce być kojarzony z zespołem o konotacjach totalitarnych i to występującym w kraju totalitarnym. Więc albo Rysiek speniał, albo management się połapał, że może lepiej będzie odciąć się od tego projektu, bo zaszkodzi wizerunkowo.
Nie czytam forum.
Leon
Perverse

mężczyzna

#301337 | Dodano: 28.09.2017 18:06:54
Oni już podobno nie mają managementu tylko się menedżerują sami przez zaufanych ludzi po tym, jak ich dymał Universal i Pilgrim. Możliwe, że to i o to chodzi, bo mówię, łatwo jest jechać na wózku "hurr durr Trump", bo to robi większość wykonawców o lewicowych czy lewicujących poglądach. Rezygnacja z wypowiadania się o Laibachu w Korei Północnej pokazuje tylko jego małość i to, że wywoływanie kontrowersji przez Rammstein skończyło na dobrą sprawę parę ładnych lat temu i ważniejsza jest cenzura, czyli polityczna poprawność. ;)

gorbaczovsky
Newsman Chałturnik

mężczyzna

#301338 | Dodano: 28.09.2017 20:09:54
Raczej chodziło tu wprost o to, że był to nie film tylko o Laibachu, ale o Laibachu w Korei Północnej. Pewnie nie wiedział, że go do takiego filmu wypytują o zespół - a jak się dowiedział, to panika.

Film był bardzo kompleksowy, bo pokazywał skondensowaną historię Laibacha, konfliktu koreańskiego i w końcu wizyty zespołu.
Te części były w sposób widoczny podzielone i nie byłoby opcji, żeby (tutaj puszczam wodze fantazji) ktoś z odrobiną oleju w głowie słuchając Rycha "Och, bardzo mnie na początku kariery inspirowali" połączył to z chwaleniem Kim Jong Una :D

Kur*a, mówimy o Laibachu - nic nie może być bardziej kontrowersyjne :D
Jak już mówi się o takim zespole, że był (jest?) Twoją inspiracją, to co to za problem, żeby sąsiadowało to w filmie o wyjeździe do dyktatorskiej Korei? xD
#301339 | Dodano: 28.09.2017 21:25:24
Ja też nie wiem, jak można połączyć wypowiadanie się o Laibachu w Korei z chwaleniem Kim Dzong Una, ale widocznie się przestraszył na zasadzie "winny przez skojarzenia". Chyba, że to nie chodzi o Rycha... Ale kogo innego by mieli pytać? Till nie rozmawia na takie tematy raczej, chociaż ostatnio marudził, że "za Stalina to było lepiej, bo ludzie rozmawiali ze sobą" no i Flake tęskni za NRD. Reszta jakoś nie widzi mi się.

flake9
Król Lew

mężczyzna

#301340 | Dodano: 28.09.2017 23:55:44
Tylko mi się wydaje, że Richard to taki zachodni leming?

Laibach nie jest zespołem z mainstreamu, ale pokazać się w ich filmie to poważna nobilitacja.
1 3 7 5

Strony: 1361 362 363 364 365

Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Na stronie: 57
Zalogowani: 1
Szukaj