news zespół twórczość fanklub forum
Newsy
Skocz Do
Czy wiesz która partia wygrała wybory w Niemczech?
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

Strony: 1 2 3365

.:: Rammstein - różności ::.

Dziś mamy dla Was kompilację drobnych newsów na zasadzie 4 w 1. Niektóre z nich są mało istotne, drugie bardziej. Zachęcamy do przeczytania wszystkich nowinek. Zatem zaczynamy.

#1. Olaf Heine – ceniony niemiecki fotograf, którego prace mogliśmy podziwiać przy okazji promocji płyty „Reise Reise” (to on jest autorem sesji fotograficznej o nazwie „Suits”), postanowił podsumować swój dorobek artystyczny i wydał 210-stronicowy album przestawiający jego najlepsze zdjęcia. Książka, zatytułowana „Leaving The Comfort Zone” zawiera, oprócz zdjęć Rammstein, zdjęcia takich osobistości, jak Sting, Til Schweiger czy Chris Martin. Zainteresowanych odsyłamy na stronę fotografa – warto zobaczyć jego portfolio. Samą książkę można natomiast zamówić zarówno za pośrednictwem strony autora, jak i przez Rammstein Shop.

#2. Może niektórzy w to nie uwierzą, ale oprócz Richarda i Paula, inni członkowie Rammstein też są w stanie dać znak życia w tym jakże skąpym w konkrety wydawnicze roku. Tym razem przyszła kolej na Christopha Schneidera, który to pojawił się 30 sierpnia w berlińskiej Max-Schmeling-Halle na walce bokserskiej pomiędzy Nikolaiem Valuevem i Johnem Ruizem. A oto i 2 zdjęcia z tego wydarzenia:
Zdjęcie 1 Zdjęcie 2

#3. Fani motoryzacji i aukcji internetowych, a zarazem posiadacze co bardziej otyłych portfeli na pewno się ucieszą. Oto bowiem na niemieckim EBay do kupienia jest nie lada gratka – BMW Z4, którego dotychczasowym właścicielem jest nie kto inny, tylko sam Richard Kruspe! Aukcję znajdziecie klikając tutaj. Jeśli jest ktoś chętny – aukcja kończy się 21 września.

#4. Na koniec mały smaczek. Niektórzy zorientowali się już jakiś czas temu, jednak sądzimy, że skoro, notabene oficjalne źródło to podaje, możemy i my. Piosenka pod tytułem „Ruhe Sanft” najprawdopodobniej będzie pierwszym potwierdzonym tytułem pochodzącym z nowej płyty. Jakiś czas temu pojawiły się pewne plotki sygnalizujące ten tytuł, jednak dopiero po niejakim potwierdzeniu tego przez…Rammstein Shop (!) można stwierdzić, że coś jest na rzeczy. Mamy tu na myśli fakt, iż wszystkie artykuły dostępne w oficjalnym sklepie zespołu opatrzone są tytułem, lub fragmentem tekstu pochodzącym z piosenki zespołu. Wniosek nasuwa się sam. A tutaj możecie zamówić sobie pościel opatrzoną tym intrygującym tytułem:)

Podziękowania: Rammstein Austria; Rammstein Shop

.:: 17.09.2008 10:04:51 by Cohonez ::.
Caron
Messerschmitt

kobieta

#5160 | Dodano: 17.09.2008 10:09:19
ładna chałupka za tym samochodem ;)
wrONa
Panzermeister

mężczyzna

#5165 | Dodano: 17.09.2008 10:20:52
nuda nuda i jeszcze raz nuda...

btw wyślijcie mejla apropos samochoda, że chcecie go pooglądać, ugadajcie się na jakiś konkretny termin i jedziemy wycieczką porobić sobie foty :D
żyCIE
eve
Messerschmitt

mężczyzna

#5173 | Dodano: 17.09.2008 11:56:58
Generalnie z całego njusa najfajniejsza jest klata Iggiego :P
needle3
Feueranfänger

mężczyzna

#5175 | Dodano: 17.09.2008 13:10:33
stronka Rammstein-Europe posunęła się nieco dalej i podała nawet playlistę(nieoficjalną). Data wydania niby 30 listopada, tytuł "Himmel"(niepotwierdzony). Autentyk?? Wątpię. Może tylko wyciekły tytuły robocze. Nie będę się bawił w szerloka holmsa:P poczekam na coś oficjalnego:P
Diesel
Zły Moderator

mężczyzna

#5176 | Dodano: 17.09.2008 13:16:40
wrONa napisał(a):
btw wyślijcie mejla apropos samochoda, że chcecie go pooglądać, ugadajcie się na jakiś konkretny termin i jedziemy wycieczką porobić sobie foty :D

A po co tak daleko się tłuc? W Poznaniu też takie samochody jeżdżą :>
Vania miała rację!
Cohonez
Dyplomata

mężczyzna

#5178 | Dodano: 17.09.2008 13:41:45
needle3 napisał(a):
stronka Rammstein-Europe posunęła się nieco dalej i podała nawet playlistę(nieoficjalną). Data wydania niby 30 listopada, tytuł "Himmel"(niepotwierdzony). Autentyk?? Wątpię. Może tylko wyciekły tytuły robocze. Nie będę się bawił w szerloka holmsa:P poczekam na coś oficjalnego:P

Na Twoim miejscu w ogóle nie wchodziłbym już na Rammstein-Europe. Wg mnie tracklista zapodana na początku tematu "Rammstein im Zukunft" jest o wiele bardziej wiarygodna. Jak gadałem z Vatrem o trakliście do "Himmel" to powiedział tylko: "Skąd to masz?Od tych fantastów z Rammstein-Europe?"

A autko to bym se kupił, zwłaszcza, że na razie nie kosztuje aż tak drogo - tylko, ze mając 50 zeta na koncie cieżko byłoby sfinalizować taką transakcję:D
Nie czytam forum.
wrONa
Panzermeister

mężczyzna

#5181 | Dodano: 17.09.2008 13:55:20
Diesel napisał(a):
wrONa napisał(a):

A po co tak daleko się tłuc? W Poznaniu też takie samochody jeżdżą :>

Jakby mi chodziło o samochoda to bym wpadł do Posena, mnie bardziej chodzi o pana gitarzyste :D
*syndrom 15 letniego fanatyka

Hmm mój stan konta jest dziwny.
Miesiąc temu miałem tysiaka, dostałem teraz 2 wypłaty i mam raptem 900 zł :|
Coś jest nie tak
żyCIE
Wiesel
Feuerspritzer

kobieta

#5194 | Dodano: 17.09.2008 18:08:42
Autko fajne tylko chyba trochę mało sobie za nie życzy. Ale zobaczymy jaka sumka tam się pojawi pod koniec aukcji. :)

A co do płyty to mogliby wreszcie powiedzieć coś oficjalnie, a nie tak ludzi w napięciu trzymają...
Dzar
Grill Master

mężczyzna

#5199 | Dodano: 17.09.2008 18:35:39
Wiesel napisał(a):
A co do płyty to mogliby wreszcie powiedzieć coś oficjalnie, a nie tak ludzi w napięciu trzymają...

Czytając, że we wrześniu bedzie premiera, miałem na mysli, że bedzie już do tej pory jakaś oficjalna informacja o nowym albumie ;/
"Targałbym jak basista nowe struny"...
... i tak przez całe życie.
Cohonez
Dyplomata

mężczyzna

#5210 | Dodano: 17.09.2008 19:19:46
dzar napisał(a):
Wiesel napisał(a):

Czytając, że we wrześniu bedzie premiera, miałem na mysli, że bedzie już do tej pory jakaś oficjalna informacja o nowym albumie ;/

Gdzie było napisane, że we wrześniu będzie premiera?? We wrześniu to co najwyżej mogą powiedzieć, że album będzie mocny i podać jakiś tytuł.
Nie czytam forum.
Dzar
Grill Master

mężczyzna

#5212 | Dodano: 17.09.2008 19:26:31
Cohonez napisał(a):
Gdzie było napisane, że we wrześniu będzie premiera?? We wrześniu to co najwyżej mogą powiedzieć, że album będzie mocny i podać jakiś tytuł.

Tzn. właśnie chociaż o takie oficjalne informacje mi chodziło
"Targałbym jak basista nowe struny"...
... i tak przez całe życie.
Cohonez
Dyplomata

mężczyzna

#5216 | Dodano: 17.09.2008 20:11:05
dzar napisał(a):
Cohonez napisał(a):

Tzn. właśnie chociaż o takie oficjalne informacje mi chodziło

Ja oczekiwałem, że dla Rock Hard się wypowiedzą obszernie w wydaniu wrześniowym. Zamiast tego mamy wywiad z Rychem o tym, jak lubi łazić nago po mieszkaniu.
Nie czytam forum.
Techniczny
Shagwest
Admin

mężczyzna

#5220 | Dodano: 17.09.2008 20:18:23
Był nawet wideoreportaż.
So say we all.
Wiesel
Feuerspritzer

kobieta

#5224 | Dodano: 17.09.2008 20:35:48
Czyli ogólne rozczarowanie brakiem informacji ze strony R+...
Ale założę się że jak ta owiana tajemnicą płyta już wyjdzie to będziemy do tego stopnia zachwyceni, że o całym trzymaniu nas w niewiedzy szybko zapomnimy.
Przynajmniej ja zapomnę :)

Mam nadzieję ^^"
seele
Feuerspritzer

kobieta

#5777 | Dodano: 23.09.2008 19:53:06
Kurde głupi news, plus podsycenie wzrokowca intrygująą pościelą- pan niczym z tarota, dotego dziwny tytuł nowej piosenki oraz to, że ostatnio sensuht spadł mi z zawartości pudełka na łepetynę i już się na kręciłam....proszę niech to będzie w klmaxcie hercelajdowo-sehnowym !!

EDIT : na you tube jest kawałek rzekomego "ruhe sanft" pl.youtube.com/watch?v=1m3zEaZEQaU
maxłel
Moderator

mężczyzna

#5779 | Dodano: 23.09.2008 20:15:48
Jest teledysk !

http://pl.youtube.com/watch?v=wV19mYe3184

Fajnie że nie zrezygnowali z ognia !

Ramsztajn ! \m/

edit: szacun za wprowadzenie nowego języka!
Wahnsinn
Za***ista ranga

kobieta

#5781 | Dodano: 23.09.2008 20:22:42
Padlam.
seele
Feuerspritzer

kobieta

#5784 | Dodano: 23.09.2008 20:42:37
maxłel napisał(a):
Jest teledysk !

http://pl.youtube.com/watch?v=wV19mYe3184

Fajnie że nie zrezygnowali z ognia !

Ramsztajn ! \m/

edit: szacun za wprowadzenie nowego języka!

Hahahaha.... to się ubawiłam...na innym jest co prawda po niemiecku, ale sprzętem to chyba zamienili się z in extremo :>
Mariner
Feueranfänger

mężczyzna

#5785 | Dodano: 23.09.2008 21:15:24
czy ja tu słysze Ruhe Sanft???

Ale kurcze zeście mnie w ekstaze wprowadzili a tu jakieś Ruoska

Strony: 1 2 3365

Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło: