news zespół twórczość fanklub forum
Newsy
Skocz Do
Czy jesteś za zakazem handlu w niedzielę?
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

Strony: 131 32 33 34 35

Sonne
Messerschmitt

kobieta

#300257 | Dodano: 26.06.2017 12:30:27
gorbaczovsky napisał(a):
I tak wygra VB.
xD

I ktoś założy drugie konto żeby LaB wygrało XD Kto to wtedy był? :D
Techniczny
Shagwest
Admin

mężczyzna

#300263 | Dodano: 26.06.2017 14:45:50
Djura.
So say we all.
Paulus44
Panzermeister

mężczyzna

#300288 | Dodano: 27.06.2017 17:03:01
W każdym są błędy i tak się można licytować bez końca :D
ordnung muss sein! Nie aufgeben!

.:: Paul w wywiadzie dla Teraz Rock ::.

Informacja:

» Angry Muffin

Jak zapowiadaliśmy - od dziś możecie nabyć najnowszy numer magazynu Teraz Rock, w którym znajdziecie wywiad z Paulem.
Udało nam się dotrzeć do tego materiału, więc pozwolimy sobie na odnotowanie paru ciekawostek:

1. Gitarzyście bardzo podoba się pomysł wdrożony na trasie Made In Germany, a mianowicie mała scena na środku płyty z publicznością. Byłby chętny na granie pełnych koncertów w takiej formie - nawet bez efektów pirotechnicznych.

2. Po raz kolejny potwierdzone zostaje, że prace nad albumem postępują i najlepsze ich zdaniem pomysły na piosenki są właśnie poddawane swego rodzaju "polerce". Paul zaznacza, że mimo (wspomnianych przy innym wywiadzie) 25 dobrych pomysłach na piosenki nowy album będzie liczył jak zawsze 11 kawałków. Gitarzysta nie lubi podwójnych albumów i przesadnie wielu utworów na płytach.

3. Zapytany o kształt siódmego albumu, Paul potwierdza słowa Richarda odnośnie nowych elementów. Zespół próbuje nowości, jest generalnie wola, by fanów zaskoczyć, ale też by ostatecznie pomyśleli, że to kolejny album Rammstein. Na pytanie, co obecnie go inspiruje, Paul odpowiedział, że w tym momencie nie ma czegoś takiego, ale jakiś czas temu polubił muzykę Skrillexa. Paul utyskuje, że "nastały ciężkie czasy dla ciężkiej muzyki" i że świat potrzebuje dobrego, ciężkiego albumu.

4. Zdaniem Paula, mimo ubiegłorocznych doniesień, kawałek "RammVier" trafi na nowy album. Podoba się zespołowi i dobrze przyjął się na koncertach.

5. Muzyka zespołu Armia nie inspirowała Paula przy komponowaniu Benzin. Ich podejście do życia za to owszem.

Pełny wywiad z kilkoma dodatkowymi ciekawostkami znajdziecie w Teraz Rocku, po który zapraszamy do kiosków lub salonów prasowych. Zaś jako zakończenie poczęstujemy Was cytatem:

"Polacy są bardzo przyjaźni (...). Jestem wielkim miłośnikiem polskiego stylu życia. Lubię polskie jedzenie i Polaków, którzy zawsze są nastawieni bardzo przyjaźnie. Mojego pierwszego jointa zapaliłem w Polsce".

.:: 28.06.2017 12:52:15 by Cohonez ::.
#300310 | Dodano: 28.06.2017 13:14:49
Koncert Rammstein bez pirotechniki na małej scenie? Nie ma szans, w rosyjskich wywiadach Till mówił, że nie ma show, nie ma Rammstein i bardzo był zawiedziony koncertem w Chicago, gdzie pirotechniki nie było. (Przepisy pożarowe, po wielkim pożarze w 1871)

Autor napisał(a):
Paul zaznacza, że mimo (wspomnianych przy innym wywiadzie) 25 dobrych pomysłach na piosenki nowy album będzie liczył jak zawsze 11 kawałków. Gitarzysta nie lubi podwójnych albumów i przesadnie wielu utworów na płytach.

No tak, bo zawsze można schować te piosenki do szuflady na tzw. "czarną godzinę" i nie trzeba grać wielu nowych kawałków, jak można n-ty raz grać Du Hast :P ;)

Autor napisał(a):
Paul utyskuje, że "nastały ciężkie czasy dla ciężkiej muzyki" i że świat potrzebuje dobrego, ciężkiego albumu.

Mało rzeczy słucha w takim razie :P

Autor napisał(a):
Zdaniem Paula, mimo ubiegłorocznych doniesień, kawałek "RammVier" trafi na nowy album. Podoba się zespołowi i dobrze przyjął się na koncertach.

Zdziwiłbym się, gdyby tak się nie stało. Pewnie podobnie jak Rammlied będzie otwierał album.
Där jag kommer ifrån är vi så jävla hårda att vi klipper gräsmattan med pansarvagn.

Vem kan stoppa mig när pansar rullar fram?
marqina
Feuerspritzer

kobieta

#300311 | Dodano: 28.06.2017 14:22:12
Akurat w przypadku 11 kawałków na album, to ich popieram, też nie przepadam za zbyt długimi albumami (z małymi wyjątkami), a to, czy to wynika z ich zamiłowań do recyklingu już nie ma znaczenia, o ile album będzie brzmiał dobrze. Chociaż jeżeli faktycznie ma na niego trafić kawałek z tekstem przypominającym wyliczankę dla dzieci skleconym z tytułów ich starych kawałków to zaczynam obniżać swoje oczekiwania.
flake9
Król Lew

mężczyzna

#300313 | Dodano: 28.06.2017 14:39:59
Ramm4 powinno trafić na samodzielny singiel i to już w tamtym roku.
1 3 7 5
gorbaczovsky
Newsman Chałturnik

mężczyzna

#300321 | Dodano: 28.06.2017 15:42:40
Zaskoczył mnie tym RammVier na płycie.
Koncertowo fajny, bo jednak ludzie (w tym ja) byli głodni nowej muzyki, ale... No, brzmi dla mnie jak niedopracowana demówka. Te klawisze w ogóle nieRammsteinowe dla mnie.
Taki Kraftwerk, który miał wypadek :D
Do tego gitary i tekst, auć.
Tylko do perki nie mam zastrzeżeń.
Cohonez
Dyplomata

mężczyzna

#300322 | Dodano: 28.06.2017 15:46:47
Chyba Maxłel napisał o RammVier, że to takie "Rammstein połączony z Muse".

Generalnie nie jestem fanem tej kompozycji.
Nie czytam forum.
Ava
Feuerspritzer

mężczyzna

#300323 | Dodano: 28.06.2017 17:01:49
Gdyby dorobili nowy tekst i wycięli/zmodyfikowali/cokolwiek to "na na na na" to chętnie bym to na albumie przyjął, tak to jestem sceptycznie nastawiony.
Cohonez
Dyplomata

mężczyzna

#300325 | Dodano: 28.06.2017 17:39:21
No ja jestem zdania, że kawałek zrobiony tylko po to, żeby coś nowego na koncertach było. I popełniony "na odwal się".

Powiedzmy sobie szczerze - mamy prawo wymagać od nich czegoś więcej.
Nie czytam forum.
#300326 | Dodano: 28.06.2017 17:49:15
Zgadzam się. Kawałek zrobiony na 30% i miał za zadanie jedynie rozbudzić apetyt fanów na coś więcej. Żeby nie było, że ostatni album wydaliśmy prawie 10 lat temu, patrzcie, robimy coś...
Där jag kommer ifrån är vi så jävla hårda att vi klipper gräsmattan med pansarvagn.

Vem kan stoppa mig när pansar rullar fram?
LimaK
Panzermeister

mężczyzna

#300331 | Dodano: 28.06.2017 20:51:39
Będę niezadowolony jeśli "Ramm4" faktycznie trafi na album (przynajmniej w takiej wersji jaką przedstawiają na koncertach).
Na początku również pomyślałem, że muzycznie ten kawałek to takie trochę połączenie Rammstein z Muse.
Do brzmienia "Ramm4" nie mam większych zastrzeżeń ale tekst powinien zostać zmieniony.
You Can't Escape Your Destiny
flake9
Król Lew

mężczyzna

#300334 | Dodano: 28.06.2017 21:17:27
Ludzie, co wam Muse zawinił?
1 3 7 5
damian k
Feuerspritzer

mężczyzna

#300337 | Dodano: 28.06.2017 21:56:01
Nagrywanie o jedną piosenkę mniej na album, to dla nich wygoda. Czyżby ponownie inspirowali się Oomph ! ? Wach Auf i Sandmann upchali na Monster, a co dopiero z płytą Truth or dare , a teraz ten sam los będzie z Ramm4, jeszcze singiel z tego zrobią, a Akerlund do każdego słowa w tekście zrobi cut scene :P

Jes+eś +ym co jesz [..|+|..]
#300340 | Dodano: 29.06.2017 00:40:44
W sumie klip już do tego mają - Haifisch.
LimaK
Panzermeister

mężczyzna

#300343 | Dodano: 29.06.2017 09:40:21
flake9 napisał(a):
Ludzie, co wam Muse zawinił?

Mnie nic, lubię Muse ;)
You Can't Escape Your Destiny
Caron
Messerschmitt

kobieta

#300350 | Dodano: 29.06.2017 18:53:26
damian k napisał(a):
Wach Auf i Sandmann upchali na Monster,

w jakiej edycji Monster jest Sandmann?

Argument o T or D jest raczej słaby.

Dopisano (2017-06-29 20:55:20):

..a cut scene to nie to samo co cięcie po każdej scenie...
Paulus44
Panzermeister

mężczyzna

#300351 | Dodano: 29.06.2017 18:58:34
Ramm4 no dziwne :/ żeby intro na album trafiało :D

Dopisano (2017-06-29 20:59:31):

damian k napisał(a):
Akerlund do każdego słowa w tekście zrobi cut scene :P

To by oczy wypaliło przecież ;p
ordnung muss sein! Nie aufgeben!
anesbellatrix
Sturmwalzer

kobieta

#300353 | Dodano: 29.06.2017 20:29:15
Caron napisał(a):
damian k napisał(a):
Wach Auf i Sandmann upchali na Monster,

w jakiej edycji Monster jest Sandmann?

w reedycji :D

A truth or dare zostało nagrane na potrzeby angielskiego albumu :P nie przypominam sobie tam nic nowego.
spring - erlöse dich - spring - enttäusch mich nicht
spring für mich - spring - enttäusch mich nicht
SPRING

Strony: 131 32 33 34 35

Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Na stronie: 56