news zespół twórczość fanklub forum
Newsy
Skocz Do
Czy wiesz która partia wygrała wybory w Niemczech?
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

Strony: 15 6 7

Cohonez
Dyplomata

mężczyzna

#295619 | Dodano: 30.08.2016 12:25:17
InDerDunkelheit napisał(a):
Joanka napisał(a):
Shagwest napisał(a):
Sycho91 napisał(a):
Słaby troll :)

Mowię prawdę, myślałam, że zainteresuje was opinia zespołu o inicjatywie koncertowej.

Interesuje, nie zwracaj uwagi.

Nie byłam na koncercie ale mnie też opinia zespołu interesuje, Pauluś kochany taki <3

Paul jest przemiłą osobą i nie jest oblegany przez fanki tak jak Till i Richard dzięki czemu można z nim na spokojnie, przyjacielsko porozmawiać.

I właśnie dlatego Pawła szanuję. Dziś postaram się dowiedzieć czy zespół planuje publikacje materiałów z Wrocławia.
Nie czytam forum.
anesbellatrix
Sturmwalzer

kobieta

#295620 | Dodano: 30.08.2016 12:28:44
Wolan napisał(a):
Diesel napisał(a):
Sycho91 napisał(a):
Sycho91 napisał(a):
To jak ci się udało ?

Był to ich ostatni koncert w Europie, wiec chcieli chwilkę porozmawiać z fanami, poczekałam i miałam szczęście.

To napisz gdzie ich spotkałaś ? Jak do tego doszło ?
Bardzo mnie to ciekawi :)

Łomatkoboska... Przecież na takim koncercie jest co najmniej kilkanaście osób od obsługi, ochrona, stewardzi, techniczni, ludzie od organizatora, nawet jacyś kierowcy czy sprzątaczki. Co za problem napotkać na zapleczu zespół? Przecież kanałami nie chodzą.

no a na zaplecze jak...? :D

Ochrona wybiera panny spod barierek na aftera. Taką wersję podają dziewcyzny na fb :P
spring - erlöse dich - spring - enttäusch mich nicht
spring für mich - spring - enttäusch mich nicht
SPRING
Cohonez
Dyplomata

mężczyzna

#295621 | Dodano: 30.08.2016 12:38:43
Na after z zespołem można dostać się przez znajomości z ekipą techniczna i zespołem. Oraz przez pana z ochrony wyszukującego laski na after. To wszystko niezależnie od kraju.
Nie czytam forum.
Caron
Messerschmitt

kobieta

#295629 | Dodano: 30.08.2016 17:30:50
Ale to raczej na koncertach, nie na festiwalach chyba.
I, żeby nie było, chłopaki za ładny uśmiech też mogą się na opaskę załapać :D
flake9
Król Lew

mężczyzna

#295673 | Dodano: 30.08.2016 21:47:17
Ten festiwal był bardziej kameralny. Nie to co Wacken albo Download. Ja osobiście czułem się trochę jakby to był ich samodzielny koncert z duża ilością supportów.
1 3 7 5
ewik88
Pussy

kobieta

#295679 | Dodano: 30.08.2016 22:17:17
wiele osób miało to szczęście chyba w wrocku aby z nimi pogadac np te laski co stały przy scenie. może mi się kiedyś uda wkręcić na aftera
MaryBlue
Pussy

kobieta

#295691 | Dodano: 31.08.2016 09:15:31
Mi mój bliski przyjaciel ze Szwecji, który pracuje nad stroną dla RZK (wiem, że brzmi to absurdalnie niewiarygodnie) obiecał, że kiedyś mi załatwi wejście na after, ale musimy najpierw pójść razem na ten sam koncert, żeby facet z managementu go poznał :D
FIA
Pussy

mężczyzna

#295699 | Dodano: 31.08.2016 13:39:06
Chodź napijemy się herbatki, posłuchamy płyt ;-)

Stałem przy barierce między Paulem a Tillem i widziałem te laski zarówno z jednej jak i drugiej strony sceny. Dla mnie to jakaś porażka, na dodatek większość z nich gibała się jakby grali "Ona czuje we mnie piniądz" a nie Du Hast. Miałem wrażenie że pomyliły imprezy - dyskoteki odbywają sie gdzie indziej, chyba że przyszły na OCN i tak zostały? :-P
Techniczny
Shagwest
Admin

mężczyzna

#295700 | Dodano: 31.08.2016 14:05:39
Słusznie Misiacz na Facebooku zauważył. A co Wy byście robiły na ich miejscu? Pogowały, pływały na fali, chlały wódkę, obściskiwały Rycha, biegały nago po scenie? Ciężko robić w tym miejscu cokolwiek innego niż takie gibanie się.
So say we all.
Milch
Feuerspritzer

mężczyzna

#295701 | Dodano: 31.08.2016 17:02:35
Shagwest napisał(a):
Słusznie Misiacz na Facebooku zauważył. A co Wy byście robiły na ich miejscu? Pogowały, pływały na fali, chlały wódkę, obściskiwały Rycha, biegały nago po scenie? Ciężko robić w tym miejscu cokolwiek innego niż takie gibanie się.

Dlatego ja bym tam nie poszedł :P After z zespołem rozumiem, ale samo oglądanie koncertu z backstage'u już nie.

Btw.: Miałem wrażenie, że inne laski były na R+ i Limp Bizkit, bo te u Amerykanów wyglądały dojrzalej.
Doskonale! Napisałem głupio, lecz nie zawierałem z nikim kontraktu na dostawę samych dzieł mądrych, doskonałych. Dałem wyraz mej głupocie i cieszę się z tego, bowiem niechęć i surowość ludzka, jaką pobudziłem przeciw sobie, kształtuje mnie i urabia...
Dzar
Grill Master

mężczyzna

#295705 | Dodano: 31.08.2016 18:16:14
Milch napisał(a):
Dlatego ja bym tam nie poszedł :P After z zespołem rozumiem, ale samo oglądanie koncertu z backstage'u już nie.

Oglądanie koncertu z backstage'u, to takie dosłowne oglądanie od dupy strony. Raz miałem okazję być na koncercie Farben Lehre w MegaClubie jako techniczny ich supportu i oglądać od zaplecza, nic ciekawego, nie pobawisz się przy tym, na Rammsteinie mogłoby to być interesujące tylko pod kątem podglądania technicznych, przyglądaniu się scenerii i jak działają te wszystkie mechanizmy.
"Targałbym jak basista nowe struny"...
... i tak przez całe życie.
Yuusatsu
Pussy

mężczyzna

#295708 | Dodano: 31.08.2016 19:09:53
flake9 napisał(a):
Ten festiwal był bardziej kameralny. Nie to co Wacken albo Download. Ja osobiście czułem się trochę jakby to był ich samodzielny koncert z duża ilością supportów.

Myślę, że zespoły przed Rammsteinem też miały takie odczucie :D
Wartet jemand auf das Licht?
DeMia
Feueranfänger

kobieta

#295731 | Dodano: 31.08.2016 23:55:27
Sycho91 napisał(a):
Nie żeby coś ale jakoś nie chce mi się wierzyć,że z nimi gadałaś :P (bez obrazy :) mogę się oczywiście mylić,no ale zakładasz konto i nagle takie posty piszesz) Ale rzeczywiście jeśli tak było to musiałaś mieć sporo szczęścia albo dobre znajomości,pozdrawiam :)

Mi też udało się dostać na aftershow z zespołem, tak jak pisała poprzedniczka - obecni byli Paul i Richard. Również podpytałam Rycha o inicjatywę koncertową, ale faktycznie nie okazał większego entuzjazmu, nie wiem czy w ogóle wyłapał że to flaga Polski była ;)

Z perspektywy płyty wyglądało to OK :)

Co do afterparty jeszcze, to kurna... tyle razy (szczególnie w wieku nastoletnim) sobie człowiek wyobrażał co by im powiedział jak ich spotka, przychodzi ten dzień a w głowie czarna dziura ;) Najbardziej ucieszyło mnie spotkanie z Paulem, w sumie to nadal nie wierzę, że tam byłam ;)
Cohonez
Dyplomata

mężczyzna

#295921 | Dodano: 06.09.2016 08:22:39
Powiedziano mi, że nie ma planów koncertowych na najbliższy czas, ale nie jest to informacja od samego zespołu, tylko od osoby pracującej nad organizacją koncertów.

Pewnie chodzi o to, że dzisiejszy koncert w Sao Paulo i sobotni koncert w Buenos Aires są ostatnimi w tym roku. Pojawiły się jakiś czas temu pogłoski o koncercie w Dubaju w grudniu, ale widać pozostaną tylko plotkami.

Za to koncerty w przyszłym roku uważam za prawdopodobne.
Nie czytam forum.
jankesss
Feuerspritzer

mężczyzna

#295971 | Dodano: 08.09.2016 04:55:14
Powiem wam, że mimo iż nie mogłem stawić się na koncercie z przyczyn które GTW zna to jestem zadowolony, że inicjatywa wypaliła i fajnie się to oglądało na youtube :) Wierzę, że następnym razem zorganizujemy coś ciekawszego w tym temacie!
Nothing is trivial
Cohonez
Dyplomata

mężczyzna

#295973 | Dodano: 08.09.2016 07:35:55
Ja w ogóle sobie przypomniałem, że inicjatywy koncertowe sięgają aż 2005 roku.

Pamiętam jak na koncercie w Spodku bodajże DjPrezes wrzucił do pontonu Olivera Polską Flagę w ramach takiej akcji :D Ale nie było to tak zorganizowane na forum jak teraz.
Nie czytam forum.

Strony: 15 6 7

Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Na stronie: 46
Zalogowani: 0
Szukaj