news zespół twórczość fanklub forum
Newsy
Skocz Do
Używasz rozszerzeń typu Adblock lub innych metod blokowania reklam?
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

Strony: 148 49 50 51 52 53

Sycho91
Feuerspritzer

mężczyzna

#299564 | Dodano: 23.05.2017 11:37:37
Tymex napisał(a):
Wydanie nowego krążka to jedno. Niech pojedzie z nim w trasę :D

Łoooo Panie wiesz co by to było... :D
W oczekiwaniu na nowe wydawnictwo Rammstein *_*
gorbaczovsky
Newsman Chałturnik

mężczyzna

#299566 | Dodano: 23.05.2017 12:26:31
Sycho91 napisał(a):
Tymex napisał(a):

No, nikt by nie przyszedł.
Paulus44
Panzermeister

mężczyzna

#299575 | Dodano: 23.05.2017 16:04:18
haha :D a po za tym gdzie miałby to czasowo wcisnąć. Chyba, że na emeryturze jakiejś
ordnung muss sein! Nie aufgeben!
Leon
Perverse

mężczyzna

#299596 | Dodano: 23.05.2017 21:09:45
Oni już są w że tak powiem, "wieku emerytalnym", a nikt nie zabije kury znoszącej złote jaja jaką jest Rammstein. Emigrate to bardziej zaspokojenie własnego ego oraz muzycznych pomysłów które nie pasują do Rammstein. (Chociaż 1 płyta to większości odrzuty z Rammstein :P)
Där jag kommer ifrån är vi så jävla hårda att vi klipper gräsmattan med pansarvagn.

Vem kan stoppa mig när pansar rullar fram?
Paulus44
Panzermeister

mężczyzna

#299622 | Dodano: 24.05.2017 19:11:51
Leon napisał(a):
Emigrate to bardziej zaspokojenie własnego ego oraz muzycznych pomysłów które nie pasują do Rammstein. (Chociaż 1 płyta to większości odrzuty z Rammstein :P)

Jakieś demo wersje z wcześniejszych albumów czy jak?
Leon
Perverse

mężczyzna

#299623 | Dodano: 24.05.2017 20:17:43
Nie. Pierwsza płyta Emigrate to w większości odrzuty kompozycyjne z Rammstein. To zresztą słychać. Rytmika utworów, perkusja, gitary są bardzo rammsteinowe. Najbardziej jaskrawe przykłady to Emigrate, Blood, Let Me Break i słynne już In My Tears wykorzystujące Stein um Stein/Rosenrot.
Där jag kommer ifrån är vi så jävla hårda att vi klipper gräsmattan med pansarvagn.

Paulus44
Panzermeister

mężczyzna

#299625 | Dodano: 24.05.2017 20:27:53
W sumie to dawno nie słuchałem, muszę sobie sprawdzić;)
Tymex
Feueranfänger

mężczyzna

#299660 | Dodano: 25.05.2017 22:09:51
gorbaczovsky napisał(a):
Sycho91 napisał(a):
Tymex napisał(a):

No, nikt by nie przyszedł.

Ja bym przyszedł. Osobiście uważam, że Emigrate to świetny projekt. Wiadomo, że Rysiek gwiazdorzy tu ale z drugiej strony niech to robi! Ważne, że jest płodny jako muzyk i wydał dużo kawałków. Jak dla mnie to fajny nietypowy rock. Jest dużo efektów gitarowych i nie tylko, brzmienie jest bogate. Nie ma nudnych riffów ciągle na tym samym distorszonie. Jest moc.
Ursa
Pussy

kobieta

#300223 | Dodano: 23.06.2017 18:30:01
To, że pierwsza płyta to odrzuty słychać jak diabli. Nawet moja madre słysząc ten album pytała "A co się stało z Tillem?". Niemniej, podoba mi się ten projekt :)

.:: Trzeci album Emigrate już niebawem? ::.

Powiązane:

» Wywiad dla Mediator

Informacja:

» Flake9

Od ponad roku nie mieliśmy praktycznie żadnych wzmianek z obozu Emigrate. Dziś sytuacja ta uległa drobnej zmianie, a to za sprawą nieocenionego Joe Letza z Combichrist. Dobosz norweskiej formacji (i nie tylko jej), a prywatnie przyjaciel Richarda Kruspe udzielił parę dni temu wywiadu dla rosyjskiego magazynu Mediator (link w powiązanych). Zapytany przez dziennikarkę o projekt Emigrate, Joe rzekł:

"[Trzeci album], tak, jest już gotowy. Jest własnie miksowany. [Coś nowego] myślę, że będzie można usłyszeć prawdopodobnie w ciągu kilku miesięcy. Będziemy nagrywać też wtedy kilka klipów."

Trzeci album Emigrate jeszcze przed siódmym albumem Rammstein brzmi aż nadto optymistycznie, jednak zważywszy, że solowy projekt Richarda jest wyłącznie studyjny, a utwory nagrane już od kilku lat, to wcale nie musi on kolidować z planami jego macierzystej formacji.

Jest też możliwość, że Joe po prostu pomylił Emigrate z Rammstein - album tego drugiego jest miksowany teraz z całą pewnością, przez co być może właśnie tą płytę muzyk miał na myśli. Niebawem jednak będzie można się dowiedzieć jak jest naprawdę - Combichrist zagra już 26 lipca we wrocławskich Zaklętych Rewirach, a 28 lipca w warszawskiej Proximie w ramach trasy "Everybody Still Hates You Tour", zatem po koncertach może komuś uda się wziąć Joe'go na spytki :)

A Wam jak podoba się ewentualna perspektywa trzeciego albumu Emigrate? Dajcie nam znać w komentarzach.

.:: 12.06.2018 18:39:28 by Cohonez ::.
LimaK
Panzermeister

mężczyzna

#302522 | Dodano: 12.06.2018 22:41:29
Tak, chcę trzeci album Emigrate! ;)
You Can't Escape Your Destiny
FlakePl
Pussy

mężczyzna

#302523 | Dodano: 13.06.2018 22:19:23
Ja również! :D
LimaK
Panzermeister

mężczyzna

#302524 | Dodano: 14.06.2018 00:29:08
Brawo Ty! :D
Krycha
Panzermeister

mężczyzna

#302583 | Dodano: 26.07.2018 21:04:01
Znalazłem na fejsie z oficjalnego konta Emigrate

EMIGRATE VIDEOCASTING

Emigrate will be shooting a music video featuring Ben & Ian of Billy Talent on Friday, August 3rd in Los Angeles for their upcoming single. The video will feature an audience so If you’d like to be part of it, we invite you to come down and join in the fun! If you’ve ever wanted to be in a music video, this is your chance. The invitation is open to anyone 18 years of age or older. Valid I.D. is required to participate. Please submit your name, age & telephone number to the email address below. Specific details of the location and time will be given in response to your email.

Please enclose the subject: „Emigrate/ Billy Talent" and write to:
casting@universal-music.de
A ha!

.:: Nowy klip Emigrate i casting do niego ::.

Miesiąc temu pisaliśmy o możliwych nowościach z obozu Emigrate. Jak się okazuje przebąkiwania Joey'ego Letza okazały się prawdą, albowiem oficjalny profil Emigrate na Facebooku ogłosił właśnie, że już za tydzień, 3 sierpnia w Los Angeles zostanie nakręcony klip do nowego singla solowego projektu Richarda. Tytuł nowego utworu nie jest jeszcze znany, wiadomo natomiast, że - podobnie jak na albumie "Silent So Long" - poza Richardem udział w kawałku wezmą zaproszeni przez niego goście, a konkretnie Benjamin "Ben" Kowalewicz i Ian D'Sa z Billy Talent.

Poza członkami tej punkrockowej formacji w wideoklipie ma się też znaleźć publiczność, dlatego też postanowiono zorganizować casting dla fanów chcących pojawić się w teledysku. Jeśli jakimś cudem mieszkacie Kalifornii lub planujecie za tydzień wybrać się do Los Angeles i jesteście zainteresowani, to w powiazanych macie odnośnik ze szczegółami ogłoszenia castingowego.

Nowy singiel Emigrate to najprawdopodobniej zwiastun trzeciego krążka tegoż projektu. O samej płycie wiadomo tylko tyle, że zawierać ma kawałki niewydane na "Silent So Long" oraz nowe kompozycje, znane są też trzy tytuły utworów:

"War" (ulubiony kawałek Arnauda Giroux)
"Spitfire" (duet z Margaux Bossieux, być może jest to też inny tytuł "Rainbow")
"Let's Go" (podszyty elektroniką duet z Tillem Lindemannem)

Czy powyższe kawałki znajdą się na albumie, czy jednak czeka nas coś zupełnie nowego - czas pokaże. I to już niedługo.

.:: 26.07.2018 19:19:55 by Cohonez ::.
LimaK
Panzermeister

mężczyzna

#302585 | Dodano: 26.07.2018 23:10:37
Super! Już nie mogę się doczekać! ;)
#302860 | Dodano: 26.09.2018 22:05:14
U Rammstein cisza, Till będzie za miesiąc w Rosji, to Rychu coś z Emigrate robi:

Źródło: https://www.instagram.com/davidgesslbauer/

flake9
Król Lew

mężczyzna

#302862 | Dodano: 27.09.2018 01:27:01
Tylko ja odnoszę wrażenie, że płyta mogłaby spokojnie wyjść w tym roku, ale się panowie pokłócili w piaskownicy o Lindemanna i teraz Kruspe w swojej piaskownicy pokazuje, że ma też i inne zabawki?
1 3 7 5
jesienny_pan
Feuerspritzer

mężczyzna

#302888 | Dodano: 29.09.2018 20:44:01
Myślę, że chcą czym prędzej opchnąć swoje solewe shity, by w następnym roku skupić się w stu procentach na Rammstein.
Cohonez
Dyplomata

mężczyzna

#302948 | Dodano: 15.10.2018 23:27:44
Trzeci album Emigrate nosi tytuł "A Million Degrees". Ukaże się najpewniej 30 listopada. Lub drugiego - źródła różnie podają.

Singiel / klip już w piątek - prawdopodobnie nosi ten sam tytuł, co album.

Ciekawostka spod lady - listopadowy termin wydania pierwotnie zaklepany był dla innej kapeli, w której gra frontman Emigrate.
Nie czytam forum.

Strony: 148 49 50 51 52 53

Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się

+ Zapomniałem hasła

Na stronie: 57
Zalogowani: 1
Szukaj