news zespół twórczość fanklub forum
Newsy
Skocz Do
Używasz rozszerzeń typu Adblock lub innych metod blokowania reklam?
Musisz być zalogowany aby zagłosować.
Skomentuj na forum
Archiwum sond
Galeria

Strony: 147 48 49 50 51

gorbaczovsky
Newsman Chałturnik

mężczyzna

#299034 | Dodano: 08.05.2017 13:05:49
m@rtin napisał(a):
Ja tym razem najpierw przeslucham. Ucze sie na bledach :D

Przez takich jak Ty Rysiu ma pieniądze, żeby eksperymentować! WSTYD!

.:: Trzeci album Emigrate ::.

Niedługo po premierze "Silent So Long", bo w styczniu 2015 roku Richard obiecywał rychłe nadejście trzeciego albumu Emigrate. Krążek wstępnie zatytułowany po prostu "Silent So Long II" miał według gitarzysty Rammstein ukazać się jeszcze we wrześniu 2015, jednak jak doskonale wiemy po dziś dzień próżno go szukać na półkach sklepowych lub torrentach.

Co do tej pory wiedzieliśmy o wydawnictwie ograniczało się właściwie do tego, co w wywiadach zapowiadali Richard i Arnaund Giroux: jakoby 8-9 kawałków odrzuconych z "Silent So Long" miało znaleźć się na trzecim albumie, a między nimi takie wstępne tytuły jak "War" czy "Spitfire" (prawdopodobnie duet z dziewczyną Richarda, Margaux Bossieux). W styczniu 2015 roku Richard poinformował, że z najpierw chciano skomponować 2 kawałki, by zamknąć album, ale zrobiło się z nich 6, co jednak nie przeszkodziło w dalszych pracach, albowiem w kwietniu razem z Joey Letzem, Mikko Sirenem i Saschą Moserem zespół mogł zakończyć prace nad nagrywaniem perkusji. Od tamtej pory nie wiedzieliśmy o albumie nic więcej. Do teraz.

W ostatnim wydaniu brytyjskiego Metal Hammer dziennikarka gazety wypytała Richarda o plany związane z trzecim longplayem Emigrate. Otóż Richard twierdzi, że album "jest już skończony". Jak sam przyznaje, zmienił też management, a obecnie stara się "zebrać ekipę" - nie wiadomo, czy chodzi tu o kolejne osoby z managementu, czy też nową odsłonę składu znanego z "Silent So Long" (Joe Letz, Margaux Bossieux, Mikko Siren i Arnaund Giroux). 

Może też chodzić o kolejnych słynnych gości, takich jak na przykład Till Lindemann, albowiem Richard wyjawił, że obaj stworzyli wspólny numer pod tytułem "Let's Go" ("Chodźmy"). Jak twierdzi gitarzysta, jest to utwór traktujący o przyjaźni, obrazujący ponad 20-letnią znajomość z frontmanem Rammstein. "Jest jakby elektroniczna i ... nie wiem... po prostu brzmi jak Richard i Till" - podsumowuje całą kompozycję Richard.

Na sam album przyjdzie nam jeszcze poczekać, ponieważ Richard angażuje się obecnie w stu procentach w powstawanie siódmego albumu Rammstein. Bardzo jednak chciałby wydać krążek jak najszybciej, bo jak sam twierdzi - ma w tym temacie sporo pomysłów i od razu chciałby wydać czwarty album. Pomysły zresztą nie kończą się tylko na muzyce, albowiem Richard przebąkuje coś także o ... filmie.

Tyle na dziś, a za zakończenie tego newsa niech posłużą słowa Richarda: "(...) album wyjdzie niedługo. Prawdopodobnie w tym roku, jakimś sposobem.” 

.:: 08.05.2017 19:35:19 by Cohonez ::.
Yuusatsu
Pussy

mężczyzna

#299049 | Dodano: 08.05.2017 20:39:29
Ryszard, uspokój się. Na co to komu. Po co to.
Wartet jemand auf das Licht?
Sycho91
Feuerspritzer

mężczyzna

#299050 | Dodano: 08.05.2017 20:41:08
Facet po prostu ma pomysł na siebie i chce robić coś swojego i to po swojemu nie ma w tym nic złego,a że wychodzi różnie to już inna sprawa :)
W oczekiwaniu na nowe wydawnictwo Rammstein *_*
Cohonez
Dyplomata

mężczyzna

#299052 | Dodano: 08.05.2017 20:54:18
Niech się chłopak wyżyje. Niektóre kompozycje ma naprawdę fajne.
Nie czytam forum.
flake9
Król Lew

mężczyzna

#299056 | Dodano: 08.05.2017 21:19:53
Tylko niech nie majstruje przy tych wokalach...
1 3 7 5
#299061 | Dodano: 08.05.2017 21:26:42
Cohonez napisał(a):

Pierwsza płyta była ok, mimo tragicznych wokali. Drugiej po singlu nawet nie chciałem przesłuchać i do dziś tego nie zrobiłem :D
Där jag kommer ifrån är vi så jävla hårda att vi klipper gräsmattan med pansarvagn.

Vem kan stoppa mig när pansar rullar fram?
LimaK
Panzermeister

mężczyzna

#299084 | Dodano: 08.05.2017 22:45:43
Ja czekam ;)
You Can't Escape Your Destiny
Krycha
Panzermeister

mężczyzna

#299085 | Dodano: 08.05.2017 22:49:10
flake9 napisał(a):

Jakby śpiewał naturalnym głosem to wszystko byłoby cacy. Takie Babe czy In My Tears są spoko wokalnie.
A ha!
gorbaczovsky
Newsman Chałturnik

Combichrist - Red

mężczyzna

#299092 | Dodano: 09.05.2017 08:58:55
Leon napisał(a):
Cohonez napisał(a):

Pierwsza płyta była ok, mimo tragicznych wokali. Drugiej po singlu nawet nie chciałem przesłuchać i do dziś tego nie zrobiłem :D

:D
Kurdę, że też ktoś usunął dziesięciominutowego loopa z tym "Stop complaining", byłoby idealne :D
[pokaż/ukryj treść]
Leon
Perverse

mężczyzna

#299096 | Dodano: 09.05.2017 11:49:57
:D

Krycha napisał(a):
flake9 napisał(a):

Jakby śpiewał naturalnym głosem to wszystko byłoby cacy. Takie Babe czy In My Tears są spoko wokalnie.

Ale uszy bolą od tego, to ja wolę fałszowanie Tilla czy jego harczenie z Rammstein :P
Där jag kommer ifrån är vi så jävla hårda att vi klipper gräsmattan med pansarvagn.

Cohonez
Dyplomata

mężczyzna

#299098 | Dodano: 09.05.2017 11:52:55
Mnie się najbardziej chyba podobają:
- I have a dream
- Wake Up
- Babe
- Let Me Break

- Eat You Alive (Hounds Remix)
- Born on my own
- Silent So Long
- Get Down
Nie czytam forum.
#299100 | Dodano: 09.05.2017 11:56:22
I Have A Dream dobre jest, jak na standardy Emigrate, byłem zdziwiony, że to wylądowało jako b-side na Temptation.

Jeśli chodzi o czyste wokale Ryszarda które ja znam z 1 płyty, to You Can't Get Enough jest znośne :>.

A pamięta ktoś, że Blood to zżyna z Links? :D

Krycha
Panzermeister

mężczyzna

#299105 | Dodano: 09.05.2017 12:16:56
In My Tears to Stein UM Stein :]
A ha!
#299106 | Dodano: 09.05.2017 12:23:03
SuS/Rosenrot, ale o tym było wiadomo jeszcze przed premierą pierwszej płyty Emgirate. Blood za to bardzo brzmiał znajomo, rytmika i gitary przywodzą na myśl Links, no ale większość 1 płyty Emigrate to wyniesione z Rammstein pomysły, więc nie dziwi.

Dzar
Grill Master

mężczyzna

#299109 | Dodano: 09.05.2017 13:15:05
Leon napisał(a):
SuS/Rosenrot, ale o tym było wiadomo jeszcze przed premierą pierwszej płyty Emgirate. Blood za to bardzo brzmiał znajomo, rytmika i gitary przywodzą na myśl Links, no ale większość 1 płyty Emigrate to wyniesione z Rammstein pomysły, więc nie dziwi.

Tutaj dawno temu robiłem porównanie- In My Tears, Let Me Break, Stein um Stein i Rosenrot jadą na tym samym motywie. I do tego solówka z Links ma podobną konstrukcję :P
"Targałbym jak basista nowe struny"...
... i tak przez całe życie.
Leon
Perverse

mężczyzna

#299113 | Dodano: 09.05.2017 13:28:33
Podobną konstrukcję do czego?

Tutaj jest porównanie Rammstein:

Instrumentalna wersja/cover In My Tears:

1:42 czyste jak łza (he he he) Stein um Stein/Rosenrot

gorbaczovsky
Newsman Chałturnik

mężczyzna

#299116 | Dodano: 09.05.2017 13:36:39
Leon napisał(a):
Jeśli chodzi o czyste wokale Ryszarda które ja znam z 1 płyty, to You Can't Get Enough jest znośne :>.

Jeszcze Resolution nie jest tak "poprawione" po chamsku, choć potem przeciąganie to ewidentnie zasługa komputera ;)
Milch
Feuerspritzer

mężczyzna

#299559 | Dodano: 23.05.2017 09:23:13
Ostatnio zaprosił ciekawe osoby; Lemmy, Manson, Davis. Jak teraz też będą ciekawe ft. to na płycie na pewno znajdzie się coś wartościowego.
Doskonale! Napisałem głupio, lecz nie zawierałem z nikim kontraktu na dostawę samych dzieł mądrych, doskonałych. Dałem wyraz mej głupocie i cieszę się z tego, bowiem niechęć i surowość ludzka, jaką pobudziłem przeciw sobie, kształtuje mnie i urabia...
Tymex
Feueranfänger

mężczyzna

#299562 | Dodano: 23.05.2017 10:55:16
Wydanie nowego krążka to jedno. Niech pojedzie z nim w trasę :D

Strony: 147 48 49 50 51

Ogłoszenia

» Mapa fanów Rammstein

Logowanie
Login:
Hasło:

+ Zarejestruj się